Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Podivna 12V pripojka v novem aute

Poslední aktualizace před 14 let
upmanupmanČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj vsem,

poridili jsme si funglac Dethleffs Globebus i 11 (integrac) a narazil jsem na opravdu prazvlastni konektor, se kterym si zatim nikde nevedi rady. Jedna se o 12V zastrcku, aktualne je do ni pripojena TV s DVD, ovsem jeste jeden slot je volny.

Samci konektor vypada jako veliky audio jack (mono 6,3"), ktery je ohraniceny ve spodni casti objimkou z medi. V praxi to vypada tak, ze do samiciho konektoru se zasune tak 3cm jack a zatlaci se, tim zapadne objimka do okraje.

Samozrejme vyhoda je jasna - nikdy to samo nevypadne, ovsem opacna strana mince je ta, ze paklize nemam spotrebic s takovymto konektorem, tak mi je tato novinka nejen na prd, ale take k vzteku.

Potreboval bych redukci - z tohohole (DIN 12/24V) vyvest standardni cigaretovou objimku, at mohu pouzivat treba vetrak v tomhle vedru.

Nevite nekdo, kde se da tato redukce splasit? Zatim hledam marne :(
Diky

Petr
MikesMikesČlen
Přidáno před 14 let
Mikeš
upmanupmanČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj, obavam se, ze ne - nafotim radeji
PeropPeropČlen
Přidáno před 14 let
Já jsem si to udělal sám. Jednu tu zástrčku jsem sehnal a vyměnil k tradiční rozdvojce,která je všude k dostání a tudíš mohu připojovat všechny spotřebiče. Musí se ale správně zapojit plus na plus a trochu šikovnosti. Per.
cestovatel ze Šumavy;y
RobertRobertČlen
Přidáno před 14 let
A není jednodužší a levnější vyměnit to za klasiku?
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: upman, Mikes, Perop, Robert
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 24
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,496,424 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13527 sekund | Průměrně za: 0.13527 (0) sekund | Dotazy: 57 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB