Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Camping Adria Ankaran Slovinsko

Poslední aktualizace před 6 let
B
BurnsČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,

nebyl jste někdo v tomhle kempu? Zázemí, moře, ceny atd.

Díky
RudyHRudyHČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, nebyli jsme tam, ale co se lze dočíst tady http://www.euroca.../?l=region tak bychom to velmi zvažovali......
V
VerkoČlen
Přidáno před 6 let
Ahojte. Tento kemp nas celkom zaujal. Ma niekto blizsie info? Treba na jul-august rezervaciu? Dakujem za info
J
jirka zdenaNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, byl jsem tam asi před pěti lety a nebyl jsem moc spokojený. Pláž byla špinavá a výhled na ropnou rafinerii do Koperu nebyl taky nic moc. Jezdíme na kole a jediná cesta mimo Koper byla směrem do Itálie podél pobřeží což bylo hezké i koupání v zátokách stálo za to, ale to je asi tak vše. Pokud používáte sprchy a sociálky, tak při známce od jedné do pěti bych dal čtyrku. Výlet auten do Piranu bych zase doporučil. Co se týče Slovinska a kempů u moře tak jsem nenašel žádný, který by mi vyhovoval.
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

RudyH napsal:

Ahoj, nebyli jsme tam, ale co se lze dočíst tady http://www.euroca.../?l=region tak bychom to velmi zvažovali......




Málo informací o kempu ,ceník jen toto
Orientační cena 35.10 EUR - ale nevíš za co fotky nic naříkajíc , jen na Guglu nějaké jsou , velký areál se stromy ale stát u vody na dohled asi těžko.Atrakcí tam bude dost bovling, restaurace atd.Můj šálek kávy to není ,pokud nestojím u vody nebo v ní .
Žijeme jen jednou.
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Burns napsal:

Ahoj,

nebyl jste někdo v tomhle kempu? Zázemí, moře, ceny atd.

Díky


Doporučuji Kemp Lucija v Portoroži. Nechá se stát i naproti na stpl v Marině.
PipPipČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, byli jsme tam loni začátkem srpna. Jeli jsme na blind...a bylo narváno. Je to borový hájek rozdělený na parcely s číslem, takže jde reservovat. Pak je tam ještě plácek pro obytňáky, víceméně bez ladu a skladu...a tam jsme se nakonec chytli. Parcely přímo u moře jsou tam též, ale mám pocit, že je mají zabrané místňáci na celou sezónu. Jinak kemp jako takový je v pořádku. Sociálek je tam několik a kapacitně bez problémů. Je tam obchůdek, bufet restaurace a bar s živou hudbou. Vzhledem k tomu, že čistota moře není žádný šlágr, tak bazén s mořskou vodou je na místě. Nad kempem je větší supermarket a několik celkem slušných restaurací za příznivé ceny. Jinak lokálci jsou velmi přátelští a to byl další důvod proč se nám tam líbilo...
Filip + paní Thajková a MB Viano Fun
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, my jsme byli koncem června, bez žádné registrace. Místa bylo dost. Je to poměrně velký kemp. Sprchy a záchody takový průměr. Dobrá vybavenost kempu, obchod, bazen, nějaké dětské nafukovací hrady, možno využít krytého bazénu a sauny, avšak za peníze. S ACSI kartou jsme myslím platili za 2 dospělé a dítě do 20ti EUR, přesně si už nepamatuji. V moři jsou chaluhy, ale kdo není náročný, tak mu to nevadí. Jinak moře bylo čisté a teplé. Hezký výlet do Koperu a celkově všichni v kempu přátelští. Určitě zařadím na seznam kempů, kam se v budoucnu zase vrátim.
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
hamonyhamonyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, byli jsem tam pred par dnama, mimo sezonu fajn stani, ale v sezone nevim, to more neni zadna slava. Me treba ten pristav nevadil, pozoroval jsem ten cvrkot, ale v lete bych tam byt nechtel. Maji slusny wellness.
V
VerkoČlen
Přidáno před 6 let
Dakujeme za info. Este je dost casu na vymyslanie dovolenky :^
P
Petra a JirkaNováček
Přidáno před 6 let
Dobry den, kemp je moc hezky. Cisto, restaurace, obchod... More a plaz ovsem nic moc, jak uz je napsano vyse. V kempu je ale bazen se slanou vodou a ten more trosicku vynahradi...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Burns, RudyH, Petra a Jirka, hamony, Verko, Harvici, Pip, Ro-Mi, Mirek a Jirinka, Laky, jirka zdena
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 24
Členové online 1
kamilio

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,447,261 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21270 sekund | Průměrně za: 0.2127 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 1.96MB/4MB