Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Otočení přední dvojsedačky v Transitu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Otočení přední dvojsedačky v Transitu

Poslední aktualizace před 6 let
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 13 let
Otáčanie a zároveň posúvanie sa určite dá riešiť vhodnou kulisou ,ktorá sa pri otáčaní aj posúva, skús urobiť model 1 : 10 z papiera vychytať chyby a následne to nechať vypáliť.Ja som si musel nechať vypáliť kľúč 50 ,aby som mohol demontovať svoje sedačky. Urobili ho v 2 ks , pokiaľ niekto z Vás má takto uchytené sedačky / centrálna matica v strede / Rád mu ten druhý kus darujem. Bude treba dopilovať na presný rozmer.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
M
AnonymČlen
Přidáno před 13 let
2 sedák Ford Tranzit mám jeden navíc ( dával jsem 1 sedák ), takže pokud by někdo s tímto chtěl experimentovat a přesto mít ten svůj na STK, tak napište SZ
Upravil Anonym dne 10.12.2010 19:54, před 13 let
Anonym Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Willik68Willik68Člen
Přidáno před 6 let
s otáčením dvojsedáku jsem ve stavu experimentování. podařilo se mi zatím udělat dřevěný model, na kterém zkouším najít bod otáčení, aby sedačka nikde nedrhla. po přesném okotování rozměrů by měl následovat kovový finální kus. pokusy s dřevěným modelem viz obrázky

Automatické sloučení 22.06.2018 23:39:
ještě jeden detail

Automatické sloučení 24.06.2018 10:05:
abych nerozséval plevel po fóru, budu v problematice pokračovat zde https://www.carav...d_id=33860 . jednat jsou tam odkazy ze kterých jsem se nechal inspirovat, ale také proto že jsem jako nováček fóra bezděky tohle vlákno založil a jsou zde aktuálnější zprávy.
Upravil Willik68 dne 24.06.2018 10:05, před 6 let
Willik68 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: JardaMajka, Me2d, looser, harley, stepan, Jan Bordovsky, LUBA, Lefik, mr_antik, Jirkac, viera a vlado, MRAZIRNA, Willik68

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,294,638 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22224 sekund | Průměrně za: 0.22224 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.74MB/2MB