Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Detektory, narkotizační plyn: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Detektory, narkotizační plyn

Poslední aktualizace před 4 roky
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 12 let
I u nás jsou šikulové, kteří v noci vlezou do domu a vůbec jim nevadí, že tam lidi spí. Důkladně to všechno prosmejčí, včetně nočních stolků u postelí a domácí spí klidně dál jako miminka. Ráno se potom zhádají, kdo komu vybral peněženku nebo kam se poděly odložené prstýnky, než přijdou na to, že mají vypáčené okno nebo dveře. A věřte, že takových případů je hodně (a bez plynu). V karavanu se dá přičíst tvrdý spánek také tomu, že se na člověku prostě podepíše únava z jizdy a odlišného režimu dne, ať už si to člověk připouští nebo ne.
Zdraví
Luboš a Dáša
BabikaBabikaČlen
Přidáno před 12 let
Jeste me napadlo,ze kdyz to ma alarm,tak snad to vyplasi i ty zlodeje i kdyz budu spat,snad by se tam nehrabali po aute v tom kravalu.!)
Babika
P
PepekČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj-te všichni,nějak to téma usnulo,chci si koupit alarm do obytky ale nějak se nemůžu dopátrat toho kterej je nejlepší....
Pepa
VeronikaTominoVeronikaTominoČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj,
neviem, ci je najlepsi, ale...
mame skusenost s tymto alarmom: http://linnepe.eu...rigasalarm

Na nemeckych forach su na neho dobre ohlasy, tak sme ho vzali. Ovladanie je velmi prijemne, reaguje velmi rychlo (skusali sme to pri sprejovych deodorantoch a plynovom zapalovaci). Sirena (85decibelov) by zobudila aj mrtveho, resp. podla mna by spolahlivo odradila narusitela od dalsej cinnosti.

Pozdravujeme :_
Tomas+Veronka+Matejko (8 rokov)+Terezka (6 rokov)+Paula (3 roky)+Lucia (4 mesiace), Rimor Katamarano 6, Ford Tourneo Custom
lechemlechemČlen
Přidáno před 12 let
Mohu jen doporučit. Trigas spustil poplach i když si ta moje v koupelně jen lakovala vlasy.
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 12 let
Mám tam niečo - neviem čo ,ale spustí to desný bengál už len pri pustení plynu zo zapalovača / bez ohňa/.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
V
VladimirČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj,kde-ve kterem miste auta mate ten trigas umistěny?Nekdo tady psal že by měl byt umisten max.60cm od hlavy
VeronikaTominoVeronikaTominoČlen
Přidáno před 12 let
Ono je to tazko, lebo neviem ake mas auto.

v prvom rade je to trigas, cize okrem KO-plynov je urceny aj pre Propan / Butan a CO a tie sa plazia po zemi. Ak to chces mat naozaj poriadne, tak detektor PB a CO treba dat k zemi a detektor KO-plynov dat tych 60 cm od hlavy (napr. alkovna) ale na to potrebujes dve zariadenia.
Trigas je v tomto pripade zas len kompromisnym riesenim.

Cize, pokial spavas v alkovne volil by som cisto narkoticky alarm a dal ho do alkovny. Pokial spavas dole v aute, tam sa da pouzit aj Trigas a namontovat ho co najbizsie k spiacemu, zaroven pri montazi brat isty ohlad na plyny, ktore sa plazia od zeme.

Pozdravujeme :_
Tomas+Veronka+Matejko (8 rokov)+Terezka (6 rokov)+Paula (3 roky)+Lucia (4 mesiace), Rimor Katamarano 6, Ford Tourneo Custom
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 12 let
Gasalarm pro narkogas do cca 60cm od hlavy spáčů
PB čidlo (je to samé, ale bydlí u země)
CO (úplně jiné čidlo) nahoře v úrovni hlavy (je lehčí než vzduch)
V
VladimirČlen
Přidáno před 12 let
Diky za odpoved,mam polointegral se spanim nad garaži a jedno cidlo na PB už mam takže ten trigas namontuju nekam co nejbliže k polstaři.diky Vladimir
TraperTraperČlen
Přidáno před 12 let
Já jsem se osobně s narkózou také nesetkal, ani s někým jiným, kdo ano. Ale v tisku či TV už jsem to slyšel. Zejména ve spojení s Tiráky. My na benzinkách ani na velkých parkovištích nespíme. Pochybuji, že by lupiči pročesávali lesy a odlehlé dědinky, zda tam náhodou nespí turista. Plynový alarm máme. ale zapínám ho výjímečně. Navíc máme dvě díry v podlaze, jednu nad podlahou pro ledničku a čtvrtou jako její výdech o metr výše. Hlavy máme při spaní "za rohem" a ve stropě trvalé odvětrání. Přiznám se, že tolik děr je při velkém větru někdy na potíž. Jednou za čas se stane, že spíme sice v menším průvanu. ale v čerstvém vzduchu. A můžeme bez problémů večeřet fazole, nebo topinky s tvarůžky. Samozřejmě v pozdním podzimu, či na jaře otvory trochu přivřeme. Přední dveře máme mimo továrních lagricových zámků ještě mechanicky zajištěny. Ale hlavní je asi místo přespání.
KamisaKamisaNováček
Přidáno před 11 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

Pepi dej mi měsíc a sesmolím kompletní článek. Pošlu ho Honzovi Bordovskýmu do CCC.


Je někde k nahlédnutí výše zmiňovaný článek? Rádi bychom nějaký detektor plynu a CO případně i narkotizačních plynů pořídili, tak sháníme všechny možné informace.
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 11 let
Není. Nesesmolil jsem ho. Měl jsem to vypotit přes zimu ale zdravotní komlikace pozastavily některé projekty a posunuly je. Ptej se.
misusmisusČlen
Přidáno před 11 let
my spolehame na tenhle dvojity gas alarm :D

vyhoda je,ze spusti jeste pred aplikaci !
Upravil misus dne 11.04.2013 08:21, před 11 let
misus Připojili následující obrazek:
100_6456.jpg
PepiPepiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Kamisa napsal:

Citovat

Karel Prokop napsal:

Pepi dej mi měsíc a sesmolím kompletní článek. Pošlu ho Honzovi Bordovskýmu do CCC.


Je někde k nahlédnutí výše zmiňovaný článek? Rádi bychom nějaký detektor plynu a CO případně i narkotizačních plynů pořídili, tak sháníme všechny možné informace.
Ahoj to téma zapadlo bez jakéhokoli závěru tak jsem namontoval to:http://www.detektor-shop.cz/detektory-plynu/65-detektor-narkotizacnich-plynu-12-24v.html nevím jestli je to dobře,ale řve i na kafrovou mas,když si mažu nohy po lyžovačce..asi je dobrý:_
KamisaKamisaNováček
Přidáno před 11 let

Citovat

Karel Prokop napsal:

Není. Nesesmolil jsem ho. Měl jsem to vypotit přes zimu ale zdravotní komlikace pozastavily některé projekty a posunuly je. Ptej se.


Ptám se ... :)
Na kolik jsou spolehlivé dektory kolem 500,- Kč?
Např.:
http://www.safegu...-a-LCD.htm
http://www.safegu...-alarm.htm

Nebo je bezpečnější zainvestovat více - v tom případě, který detektor bys doporučil? Jde mi především o ten plyn (propan-butan) a CO.
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 11 let
neznám je, ale myslím že fungovat budou - princip je poměrně jednoduchý. Jen to napájení 220V se do karavanu nehodí
R
rprikrylNováček
Přidáno před 11 let
No nějak mi přijde, že na trhu chybí ucelené řešení -
vyhodnocovací jednotka se záložní baterií
s možností napojení na alarm auta / interní sirénu
s možností rozsvítit světla v karavanu / obytňáku
případně s alarmem odpojení zástrčky karavanu z auta
možnost šest čidel - detekce:
2x organika - 1. postel a 2. postel
PB - u země
CO - 50 cm nad zemí
Kouřové čidlo
Alkoholové ve výši hlavy ;-)

Když se tak dívám na ceny dostupných čidel a jednoduchost vyhodnocování, možná by to jeden jednočip a cca 5000 Kč vyřešilo...

Tak žvažuju, jestli má smysl se do toho pustit....nebo kupovat čidla a jednotky a baterky a ....?
LadesekLadesekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Kamisa napsal:

Citovat

Karel Prokop napsal:

Pepi dej mi měsíc a sesmolím kompletní článek. Pošlu ho Honzovi Bordovskýmu do CCC.


Je někde k nahlédnutí výše zmiňovaný článek? Rádi bychom nějaký detektor plynu a CO případně i narkotizačních plynů pořídili, tak sháníme všechny možné informace.


Zdravím všechny.
poradíte jaký detektor do karavanu? Hlavně na plyn a zplodiny. Vím, že je toho spousty na fóru, ale je toho už hodně a z ničeho nejde udělat závěr, který je dobrý. :o
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, pro lidi, kterí mají Detektor narkotizačních plynů (12/24V) - MSG 150, mohl by někdo napsat kolik amperů má odběr? Děkuji
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,349,496 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23156 sekund | Průměrně za: 0.23156 (0) sekund | Dotazy: 149 | Použitá paměť: 2.36MB/4MB