Partner Caravan24

Partner Caravan24

Náhodné foto

Kalendář

<< Květen 2018 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
TOPlist
Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 22

· Členové on-line: 3
jirkaeva, lllubas, Matylda3

· Registrovaní členové: 11,353
· Nejnovější člen: patrikhobby

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

fun
21.05.2018 09:45
V OASE bylo s vámi moc fajn. Díky. Ok

DavidJanaNikiVendy
20.05.2018 21:14
Velké díky za zorganizování vyjezdu do Oasy v Praze moc se to povedlo a počasí také vyšlo na jedničku bylo to super

Miroslav6
25.04.2018 16:37
Děkuji všem kamarádům a známým, za přání a za to, že si na ty moje dvě pětky vzpoměli.

Michal Levice
16.04.2018 06:51
Miro ďakujeme za super víkend v Dvur Kralove bolo super a konečne mam nálepku

Doktorovi
10.04.2018 08:27
Díky za zorganizování výjezdu do Safari kempu v ZOO. Smile Moc se nám tam líbilo sun

campi-shop.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ » Stání s lyžováním
 Vytisknout diskuzi
Oravice
Ahoj,tak jsem se vrátil z ORAVICE,k vůli parkování jsem byl za vedoucím,přeptat se zda lze -nebo nelze.Odpověď ze 3důvodu nelze,1,OA zabere moc místa,2,nepořádek-vypouštění vody,3,malá kapacita parkoviště(je to pořád plné),dá se zadara parkovat 100m před parkovištěm u koliby,stojí tam i autobusy.Byl jsem i v kempu,zbytečná debata(20e za parkování nedám)kdo psal,že je to super-tak za mě né..Jinak další možnost je za 2 E na parkovišti u starých termálu(to je v pohodě).Jinak někteří najeli i přes zákaz na parkoviště a v 22hod museli opustit..konec krátkého hlášení-jinak lyžovačka super.starý termál za 5 E taky...čau pepa
http://www.becva.cz/

http://www.becva.cz/ Upravit
My v piatok 16.2 ideme na Oravice do kempu pridá sa niekto ?
M a M Mercedes GLS Weinsberg 550 QDK

Upravit
My, ak zdravie dovolí, skúsime Ski Makov. Nevypada to tam zle, aj sneh by mal byt. Je to nas prvý lyžiarsky výjazd.Lyže

Upravit
Ano Pepo.Mě na skoroprázdné P nepustili v loni na podzim z důvodu že dlažba je vyhřívaná a že bych ji mohl poškodit svou váhou.Obytek přibývá a bude přibývat a zákazy pro ně mě odrazujì tam jezdit.Nesnáším komerci a na Oravici už dorazila.Nejsem stanař aby mě hnali do kempu.Vrátil jsem se z 10seti deního putování po Oravě a příjemný objev pro mě -Oravská Lesná ,mám rád "zapadákovy",kopce dobré a trochu té předražené teplé vody nahradilo červené.Další nový zákaz pro nás skialpinysty na Spálené.Nesmì se šlapat nahoru v době provozu lanovky.Ráno to tolerují.

https://www.facebook.com/petr.zemanek.16100 Upravit
Roman Alasram napsal:

My, ak zdravie dovolí, skúsime Ski Makov. Nevypada to tam zle, aj sneh by mal byt. Je to nas prvý lyžiarsky výjazd.Lyže

V Oraviciach máš výhodu aj kúpania nie len lyžovania a kemp je fakt super

Automatické sloučení 14.02.2018 21:20:
Od piatka 16.2 do 18 .2 vyrážame na Oravice do kempu pridá sa niekto ?
Upravil/a Michal Levice dne 14.02.2018 21:20

Upravit
Asi sa tam stretneme. Tiez plánujeme v piatok výjazd do Oravíc. Príjazd vidím okolo 19:00. Len nejdeme do kempu ale budeme niekde pod zjazdovkou. Tak dufam ze nas nevyhodia. Mam ale mailom potvrdené; ze p. prevádzkar v nasom pripade spravil výnimku. Takze za to palec hore. Lyžeumi

Upravit
Roman Alasram napsal:

Asi sa tam stretneme. Tiez plánujeme v piatok výjazd do Oravíc. Príjazd vidím okolo 19:00. Len nejdeme do kempu ale budeme niekde pod zjazdovkou. Tak dufam ze nas nevyhodia. Mam ale mailom potvrdené; ze p. prevádzkar v nasom pripade spravil výnimku. Takze za to palec hore. Lyžeumi

No super ! Tak dobehnite na dobre víno alebo domácu my klasika kemp príjazd cca 16 tej

Upravit
Michal Levice napsal:

Roman Alasram napsal:

No super ! Tak dobehnite na dobre víno alebo domácu my klasika kemp príjazd cca 16 tej
Ahoj i v mém případě p. prevádzkar v nasom pripade spravil výnimku. Takze za to palec hore,ale....ještě ,že jsem tak líny a nechtělo se mi přejíždět,ve 22hod dojel majitel a všichni ven-jinak policie-nepomohlo kamarádům ani povolení ..Tož takmavam
http://www.becva.cz/

http://www.becva.cz/ Upravit
Michal Levice napsal:

My v piatok 16.2 ideme na Oravice do kempu pridá sa niekto ?

My dorazíme v sobotu 16.2. s kemperom ale skúsime najprv stáť na parkovisku , pokiaľ sa nevybije batéria.
Možno dáme pivo u bazénov Smile

Upravit
Ahoj všetkým ! My sme sa dnes vrátili z Oravíc bolo super ! V sobotu slniečko svah upravený vo wellness voda tepla jedlo bombové v kempe socialky čisté akurát nás bolo v kempe ful to som tam este nezažil ! Keď este bude sneh tak 2.3 sme tam zase

Upravit
Tak aj my sme sa včera vrátili z Oravíc. Bolo super. No aj napriek potvrdeniu, ze mozeme parkovať pri termáloch, to tak nakoniec nebolo. Druhý prevadzkar, iné pravidla. Parkovali sme pri penzióne Hubertka, bolo tam asi 5 karavanov. Rano sme sa presunuli pod svah ku termalom.

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.38 sekund
167,075,568 návštěv