Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 For Caravan 2018: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

For Caravan 2018

Poslední aktualizace před 6 let
L
LotrČlen
Přidáno před 6 let
:D:^... a ty tomu velíš,tak potom pardon, že jsem si dovolil sdělit svůj názor.
Děláte to všichni dobře, nadávejte ještě víc, třeba vám za účast příští rok dokonce organizátor zaplatí. NEVZDÁVEJ TO!!
:(
Lotr:k
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 6 let
Člověče, Ty jsi člen, co příspěvek to "perla"! Ještě že tu jsi. :(:_
Všude dobře tak co doma, cestujeme s autobytem RAPIDO...
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Lotr napsal:

:D:^... a ty tomu velíš,tak potom pardon, že jsem si dovolil sdělit svůj názor.
Děláte to všichni dobře, nadávejte ještě víc, třeba vám za účast příští rok dokonce organizátor zaplatí. NEVZDÁVEJ TO!!
:(


Jedna vec je zaplatit 150 za karavanove mestecko provozovateli te vystavy a druha vec je zaplatit tech samych 150 nekomu kdo si nahrabal parkovaci karty zdarma a ted s nima chce vekslovat... Takze sorry jako ale v tomdle ses trochu vedle. A predpokladal jsem ze to neni tebou vymyslena vec (nechapu duvod proc a ani me to nezajima) ale pravda, protoze v Cesku to takhle chodiva.... Jsme radi ze ses pobavil, abych si o tobe neco zjistil tak jsem si procetl tve prispevky od zacatku az do konce.... a muzu jen rict ze kazde forum ma lidi co jsou prinosni a pak taky kazde forum ma sve "lotry". Kazdemu co jeho jest. Mimochodem treba C24 nectu dost pravdielne, ale nikdy jsem si nevsiml ze by nekomu vadily levne vstupenky nebo ze jsou zdarma. No nakonec uvidime kolik tam bude celkem autaku. Nastesti diky novemu kamaradovi zde z fora tam budu zaparkovanej i ja s kosmikem :-) Snad i letos si odsud prinesu neco co uz jsem vlastne strasne dlouho potreboval a nedalo se bez toho zit :-)

Automatické sloučení 05.02.2018 12:32:
Uvidíme se na karavánkách kucí a holky. Už mám lístek od novýho kamaráda a táta mě učí rídit jeho chatu. A stejně jednou bude moje! !M !y
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
Upravil floridan79 dne 05.02.2018 13:32, před 6 let
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
PalmosPalmosČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj Dane,

som naozaj rad, ze karma funguje a to, ze si minuly rok dal nezistne vstupenku mne, sa Ti teraz vratilo.

Priam poeticke poucenie aj pre Lotra: ako sa do hory vola, tak sa z nej ozyva.

Pekny vecer vsetkym
Palmos
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 6 let
Klidně zaplatím i 300, ale pořadatelovi a ne vychc...ovi který k místům přišel zadarmo, styděl bych se ho zastávat.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
camel11camel11Nováček
Přidáno před 6 let
K
karlicČlen
Přidáno před 6 let
Našel jsem ZDARMA vstupenky na výstavu od BARTH Caravan. Dnes 15.2. v 14:12 hodin je tam ještě 270 čestných vstupenek.
https://www.barth...ky-zdarma/
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Nevíte, kde se tam dá zadarmo najíst ?
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

TomTP napsal:

Nevíte, kde se tam dá zadarmo najíst ?

V karavanovém městečku, tam se určitě bude vyvářet.:D
Fido&Fidorka
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fido napsal:

Citovat

TomTP napsal:

Nevíte, kde se tam dá zadarmo najíst ?

V karavanovém městečku, tam se určitě bude vyvářet.:D



Jak u koho...:D!h
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

mb napsal:



Jak u koho...:D!h


Miloši co uvaříš?
Fun
Smile
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

mb napsal:



Jak u koho...:D!h


Miloši co uvaříš?



Míro neboj,nějaký odvar bude, tedy jestli seženu místo k parkování...:_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Nevíte, kde se tam dá zadarmo najíst ?

U nás určitě ne máme jenom slivovicu, bo hlad je převlečená žížeň.;)
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
Honza a ZuzkaHonza a ZuzkaNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, máme rezervace do karavanového městečka a bohužel se celá parta nemůžeme zůčastnit, k mání 5 rezervací. Pište prosím na mail zuzana.vas@seznam.cz Ráda přenechám ať se to využije

Automatické sloučení 23.02.2018 15:11:

Citovat

Honza a Zuzka napsal:

Ahoj, máme rezervace do karavanového městečka a bohužel se celá parta nemůžeme zůčastnit, k mání 5 rezervací. Pište prosím na mail zuzana.vas@seznam.cz Ráda přenechám ať se to využije


jedna parkovací karta pořád k mání :)
Upravil Honza a Zuzka dne 23.02.2018 16:11, před 6 let
P
Petr PolarisNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj Všem a hlavně dobrým lidem - karavanystům, mám velkou prosbu ,kdyby se někdo nemohl zúčastnit pobytu v karavanovém městečku ,moc prosím o přenechání registrační karty .Určitě se někde potkáme na výjezdu a budu se samozřejmě revanšovat .Ještě jednou děkuji Petr -thč.pochroumaný lyžař .
CaraBLANSKOCaraBLANSKOČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, jsem na tom podobně - na výstavu určitě jdu, ale nějak jsem nestihl registraci na parkování v městečku.
Když by z vás někdo rušil svou návštěvu a zbyla mu karta, budu moc vděčný za přenechání možnosti strávit tam fajn 3 dny. Stačí napsat SZ.
Předem díky
K
komirichNováček
Přidáno před 6 let
Taky jsme chtěli jet na For Caravan, ale taky na nás nevyšlo parkovací místo v karavanovém městečku a na jeden den je to od nás moc daleko. Tak pokud by náhodou někdo měl parkovací kartu, kterou nevyužije, prosím o poslání na e-mail: komir@atlas.cz

Děkuji.
Hobby OPTIMA ONTOUR, T65 HKM
Ssangyong Korando + Knaus Südwind 500
ravykravykČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
mám 2 čestné vstupenky, které nakonec nevyužiju z důvodu změny plánu na ten víkend, co je výstava. Kdyby měl někdo zájem, můžu mu je poslat na mail... Pište do SZ.
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
V
vofiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

komirich napsal:

Taky jsme chtěli jet na For Caravan, ale taky na nás nevyšlo parkovací místo v karavanovém městečku a na jeden den je to od nás moc daleko. Tak pokud by náhodou někdo měl parkovací kartu, kterou nevyužije, prosím o poslání na e-mail: komir@atlas.cz

Děkuji.



Vyřízeno!!!!!
misanovmisanovČlen
Přidáno před 6 let
Čautě, kdyby někdo měl zájem, tak pustím parkovačku, jsme bohužel nemocní a nedáme to.
Dva plus dva a pes
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,323,722 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.34656 sekund | Průměrně za: 0.34656 (0) sekund | Dotazy: 160 | Použitá paměť: 2.45MB/2MB