Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pozor při cestě přes Srbsko !: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pozor při cestě přes Srbsko !

Poslední aktualizace před 3 roky
L
LacigaČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím,
samozřejmě po bitvě jsme všichni generáli, ale při mé loňské první cestě do Řecka jsem využil na půl cestě Camp Dunav těsně před Beogradem. Je to malý čistý kemp u Dunaje kousek od dálnice, vedený slušným důchodcem, který nebere hotovost, lze platit pouze kreditkou. Měl jsem ze spaní na parkovišti strach pocházející z předešlých příspěvků. Neumím zde zadat odkaz na uvedený kemp, ale lze jej lehce vyguglovat. Cena za obytňák, dvě osoby a elektřinu kvůli ranní kávě byla cca 25 Euro.
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
protože jsem se chtěl cítit svobodně, tak jsem něco podcenil. Jet do kempu je pro mne nereálné, protože cíl je neznámý. Řídíme oba, takže někdy ujedeme jenom 500 km a někdy i 1300 km. Než trávit čas někde po kempech, radši budu někde v Rumunsku v horách nebo v Řecku u moře. A to zůstane i po této zkušenosti.
P.S fotky dodám. Teritorium této skupiny bude 30-90 km za Bělěhradem.
Nejlepší by byl ochranný alu plech pod motor. A to nejen kvůli této příhodě. Silně o tom uvažuji.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
P
paveldČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.
Právě jsme přijeli z Albánie. Jelikož jsem si zde přečetl tohle vlákno spali jsme ,cestou tam, v Szegedi v parádním kempu s termálním bazénem za pár kaček a ráno vyrazili přes vedlejší přechod Bački Vinogradi do Srbska s úmyslem ani tam nezastavovat. Stejně jsme cca sto km pod Bělehradem zastavili . Ani jsem si neuvědomil kde jsem. Trochu jsme se protáhli a jedem dál. Po chvilce se vedle nás vyloupnul černý í mercedes a šofér ukazuje na přední kolo. Hned nám došlo o co jde. Ignorovali jsme ho. Za chvilku černý opel a zas ukazuje na kolo. Tak jsme mu taky ukázali :r a ještě něco jinýho a já vytáhl kameru. Mrknu pak , jestli je tam něco vidět. Jasný je, že s kolem nic nebylo........... zastavil jsem až v Makedonii natankovat. Vlastně já ne, řídila žena. Takže díky za tohle vlákno.
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Laciga napsal:

Zdravím,
samozřejmě po bitvě jsme všichni generáli, ale při mé loňské první cestě do Řecka jsem využil na půl cestě Camp Dunav těsně před Beogradem. ..............


Camp Dunav jsem využil už několikrát, poprvé v.r. 2009 a spokojenost. Přes noc se zamyká brána, je tam klid a pohoda. http://www.campdu... Na cestě do Řecka je to na půl cesty, ideální poloha....
copycopyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Dasa a Jirka napsal:
A ještě se tváří, jak vám chtějí pomoci v nouzi. Nafotil jsem si servis, odtahovku i BOSE, přiložím foto.

Jirka


Vďaka za info. Samozrejme, za PC sme všetci generáli, ale stovky km v zahraničí človek rozmýšľa inak - krízovo. Teda: dostať sa odtiaľ domov, alebo čím skôr pokračovať v ceste, aj za cenu, že ho to bude niečo stáť. Poznám to aj ja, v trochu inej situácii (oprava bubnovej brzdy, za cenu, za ktorú by som kúpil celú nápravu) - a to bola moja blbosť resp. nedbalosť, že som si to doma bol lenivý opraviť pred cestou.

Písal si, že máš všetko nafotené - zaves sem tie fotky. Nech nemajú aj nabudúce takú ryžu.
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Dasa a Jirka napsal:

Ahoj,
tak už také patřím do skupiny, kterou podojili v Srbsku. Při návratu z Řecka jsme přespali asi 50 km před Bělehradem. Ráno se probudím a nejde natočit auto (Fiat). Uklízeč plochy jestli nepotřebuji pomoc. Byl jsem v časové tísni, tak jsem souhlasil. Byli tam za minutu. Asi čekali, až se probudíme. Odtáhli nás do servisu na diagnostiku. Srdce motoru kaput. Tak okomentovali závadu na řídící jednotce. A že je drahá a že stojí 1200 Eur, ale že ji umí opravit. Tušil jsem TUNEL. Ale co dělat, když je jednotka vymontovaná a odvezená ? Po komunikaci se servisákem z Fiatu jsem "opravu" usmlouval na 400 Eur. Moje chyba..
Celý to mají dopodrobna sehraný. Od uklízeče, po odtah a záznamu na řídící jednotce(asi vytáhnutí kabelu od čerpadla). Nic jsem ráno nenašel. A pak, když vymontují řídící jednotku, tak jste jejich. A ještě se tváří, jak vám chtějí pomoci v nouzi. Nafotil jsem si servis, odtahovku i BOSE, přiložím foto.
Takže odvolávám co jsem zrovna v toto vláknu prezentoval, jak je v Srbsku bezpečně.
Jirka
Ahoj ,přesně to samé,se stalo mě,odpojili konektor od čerpadla,ráno točím a nic,vlezu nasadím ukážu kolem prsteníček a naštěstí jedu dál..TAK POZOR..SRBY-týden startá info..čau
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
hm, až to zjistí kluci, že to víme, tak je začnou konektory uštípavat aby to nebylo tak snadný:o
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Fotky jsou tam! Napadlo mě přidat čidlo alarmu někde na podvozek.
Fun
Smile
L
LacigaČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím,
po prohlédnutí fotek mě napadá, že hoši ze Srbska potřebují dodělat za barákem dílnu, která je pouze v hrubé stavbě. Pokud si ještě k tomu pořídí pneuservis, budou v okolí Beogradu rozsypané hřebíky.
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Fotky jsou tam! Napadlo mě přidat čidlo alarmu někde na podvozek.


Také nad tím laboruji. Věc patrně vyřeším následovně:

SYSTÉM 1 - režim opuštění vozidla: dveřní čidla, otřes, ultrazvuk, venkovní siréna, GSM

SYSTÉM 2 - noční režim, osádka spí ve vozidle: dveřní čidla, mikrovlna v motorovém prostoru, minisiréna uvnitř vozu

Dvouzónová mikrovlna je na hlídání motorového prostoru jako dělaná, při přiblížení k autu upozorní a stačí strčit prst k motoru a už ječí
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Ale co různá zvířátka, kuny a tak?
Fun
Smile
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Ale co různá zvířátka, kuny a tak?


Mas recht. Treba z bobra mam velky strach.
Ale proc na to jit tak slozite?
1. Nespat v Srbsku a prejet ho.
2. Kryt pod motor je dobry nejen pro takovy pripad
3. Spim v Srbsku na dalnici, rano nenatocim a vim co mam udelat.

Jo a jinak mam par Srbu znamych a vyborni druzni a pohostini lide. Takze nejaky srbsky smejd Stojan Jakotyc a jemu podobni, mi nazor na Srby neskazi. :_

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Upravil JiPe Highlanders dne 19.07.2018 21:48, před 6 let
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:


Mas recht. Treba z bobra mam velky strach

Už u mě parkrát kuna přespala, soudě podle stop na motoru. U tebe né?
Fun
Smile
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Ale co různá zvířátka, kuny a tak?



1. Pravidelně aplikuji sprej proti kunám.
2. Pokud mi např. do motorového prostoru zavítá kuna tak budu jedině rád když ten alarm začne vřískat. ;)
camperboycamperboyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Ale co různá zvířátka, kuny a tak?


Ta citlivost se dá docela přesně nastavit. Mikrovlnné alarmy se hodně dávají do kabrioletů.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fun napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:


Mas recht. Treba z bobra mam velky strach

Už u mě parkrát kuna přespala, soudě podle stop na motoru. U tebe né?


A tak bobra se bojím jinde :-D
Ano kuny nebo norci severoamerický naše auta navštěvují. A nejen to. Třeba v loni jsme měli škody za víc jak sto tisíc. /kabely, tapecírunky
kapoty/ vše u fungl nových vozů. Dobrá zpráva je, že Fiat navštíví, ale nechutná jim. Alespoň tedy u nás.
Mne jen napadlo, že když bude u motoru čidlo alarmu, tak budou zvířátka hlásit poplachy i při každé nevinné návštěvě motoru. Což mi přijde kontra-
produktivní. Navíc tento způsob okradení je specifický jen pro celkem malou oblast.

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let
Pohledem na fotky je mi jasný, odkud srbský borci jsou. Je to jedinej mekáč na srbské dálnici asi 80km za Bělehradem směrem na Niš, ale dá se na něj přejet i z druhé strany. Hned vedle je Velika Plana, odkud šmejdi jsou.
Jinak jsem kontaktoval svého automechanika a už objednal dekl pod motor a pro jistotu mi ukázal kterej konektor pravděpodobně odpojují, tak že v půlce srpna uděláme test :-) Ale dekl by to měl spolehlivě vyřešit, protože přes něj by tam dosáhla jen Saxána.
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tivat napsal:


Jinak jsem kontaktoval svého automechanika a už objednal dekl pod motor a pro jistotu mi ukázal kterej konektor pravděpodobně odpojují, tak že v půlce srpna uděláme test :-) Ale dekl by to měl spolehlivě vyřešit, protože přes něj by tam dosáhla jen Saxána.




Dneska dorazil a jdu ho montovat. Pravý díl je na autě už namontován z výroby :^ Sichr je sichr

http://www.nahrad...--250-.htm
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
tak tenhle díl tam mám a byl úplně nanic. Ten lehce sundají, nebo odtrhnou. Pak ještě řešíš, jak ho přidělat na cestě. Ani když jsem najel na nájezdy se mi to pořádně nepodařilo.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 6 let
Promin ale pises, ze jste spali v aute a nejak si nedovedu predstavit ze mi nekdo v noci vytrhava 15 sroubu jenom ze stredoveho dilu kryti motoru a me to ani nevzbudi ? A to ten konektor je pod pravym dilem. No asi mate oba tvrde spani.

Ps: ten nerez by byl urcite lepsi
Upravil Chlapi_sobe dne 20.07.2018 13:34, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,358,215 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30632 sekund | Průměrně za: 0.30632 (0) sekund | Dotazy: 154 | Použitá paměť: 2.41MB/4MB