Mediální partner

Partner Caravan24

Náhodné foto

Kalendář

<< Prosinec 2017 >>
Po Út St Čt Pa So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
TOPlist

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 10

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 10,747
· Nejnovější člen: Kulda14

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Zdenek a Irena Lbc
10.12.2017 18:28
Zdeňkovi přejeme všecičko nejlepší k dnešním narozeninám! Hlavně zdraví, také štěstí a pohodičku do roků příštích! Narozky stesti sun kiki mavam mavam

Horymir 1234
06.12.2017 00:13
Ahoj,prosim ma nekdo skusenost s vyhrivanim vody pomoci naftoveho vodniho topeni Hlavne me zajima jestli jde nejak regulovat teplotu ohrevu diky☺

petr a jarka
30.11.2017 11:24
Floridan přejeme vše nejlepší k Narozkynarozeninám, zdraví stesti a spokojenost kiki

Jarda a Maru
23.11.2017 16:14
Hansi, přejeme Ti všechno nejlepší a zdravíčko a štěstíčko k dnešním narozeninám Narozky stesti mavam mavam

RudyH
19.11.2017 15:58
Ahoj, vlastní zkušenost s nezpalováním plynu pro lednici jsem poslal na SZ

maxonel
19.11.2017 15:51
Dobrý den,mám dotaz,je možno dát plachtu na karavan tak ,že jí rozbalím na střeše karavanu,unese mě to?

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Karavan » OSTATNÍ » Pokec
 Vytisknout diskuzi
Parkování karavanů v Praze
Ahoj, chci se zeptat, jestli by tu někdo měl zájem o parkování karavanu nebo obytného auta v Praze, jedná se o hlídaný areál a parkování je ve vytápěné a deratizované hale, na Praze 5 kousek od Radlické ulice, hala patří kamarádovy a cca od října 2013 se mu uvolní další plocha. Já osobně tam s karavanem parkuji, příjezd i manipulace v místě bez problému. Cenově cca 1.900,- za měsíc.
Octavia 2.0tdi - Swift Speedbird 490/4

http://www.katmar.cz Upravit
ty jo, na to snad nemají ani Pražáci Shock

Upravit
Zajímavá nabídka za vytápěné stání. Za podobné ceny se stojí v otevřených halách. Budu o tom uvažovat

Upravit
Poslal jsem SZ. Marcel
Marcel 45, Jarka 39, dvojčata PovidameVerča & Kačka 14 + pes Žofkamavam

Upravit
Zajímavá nabídka, posílám SZ.

Upravit
Připojení na 230V v ceně.

Katmar napsal:

Ahoj, chci se zeptat, jestli by tu někdo měl zájem o parkování karavanu nebo obytného auta v Praze, jedná se o hlídaný areál a parkování je ve vytápěné a deratizované hale, na Praze 5 kousek od Radlické ulice, hala patří kamarádovy a cca od října 2013 se mu uvolní další plocha. Já osobně tam s karavanem parkuji, příjezd i manipulace v místě bez problému. Cenově cca 1.900,- za měsíc.

...není lepší si vzít hypotéku na barák s pozemkem a parkovat to tam? :-)

Upravit
smartass1 napsal:

Katmar napsal:

...bydlet mám kde, o hypotéku skutečně nemám zájem, děkuji za nabídku....v Praze není mnoho možností pro parkování karavanu přes zimu pod střechou a bez mrazu, položil jsem zde dotaz, zdalipak by neměl někdo zájem využívat toto stejně, jako já, nic víc. Pěkný den a ahoj.

jinak pro mimopražský 1000-1500kč je cena za parkování na hlídaný ploše .

Upravit
Co člověk ušetří , když má stání na svém .. Nemít ale kde a auto za 2 mega , jdu do toho ...

Upravit
Katmar napsal:

smartass1 napsal:

Katmar napsal:

...bydlet mám kde, o hypotéku skutečně nemám zájem, děkuji za nabídku....v Praze není mnoho možností pro parkování karavanu přes zimu pod střechou a bez mrazu, položil jsem zde dotaz, zdalipak by neměl někdo zájem využívat toto stejně, jako já, nic víc. Pěkný den a ahoj.

Nic si z toho nedělej ! Poslední dobou je to zde bohužel " pro dobrotu, na žebrotu " ...OkmavamShock
A vypadá to, že bude hůř. Povidame
Miloš Jedu, Zuzka tanec a Ben pes

http://www.mbautoservis.cz Upravit
smartass1 napsal:

Katmar napsal:

@smartass1
Domečky (ruiny) v Praze začínají tak někde kolem 5/7Mega, 1.900,- x 12 = 22.800 ročně, za 300 - 400 let to máte zpátky. Jj. není nad dobrou radu umi

@Katmar Je to super nabídka, nebýt to tak daleko, jdu do toho.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.

Upravit
Jeste plati nabidka? Posilam.zpravu

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.42 sekund
152,219,179 návštěv