Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Maďarsko/Mosonmagyaróvár

Poslední aktualizace před 1 rok
MajliMajliČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

tuareg napsal:

Citovat

Zdenek a Irena Lbc napsal:

Včera jsme se vrátili, o změnách nic nevíme, byli jsme zde poprvé a asi i naposled. Lidí málo, bazény skoro prázdné, proti Büku zádadní rozdíl. :_:_



Právě pro ten klid tam jezdíme:_



Presne :g
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

ivan64 napsal:

Citovat

kucmais napsal:

Zdražili snídaně :|


Ahoj, za kolik počítají nově ty snídaně ? Ivan


Snídaně byla za 3€, nově za 5€.
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Hornici napsal:

Citovat

ivan64 napsal:

Citovat

kucmais napsal:

Zdražili snídaně :|


Ahoj, za kolik počítají nově ty snídaně ? Ivan


Snídaně byla za 3€, nově za 5€.



Můžu se zeptat, čím jsou tamější snídaně tak výjimečné, prosím? Nějaké extra menu, místní speciality nebo ....?
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 8 let
Výjimečné ani ne, formou vem si co chceš a sněz kolik sníš. Nemusíš po ránu nic chystat a shánět. Asi tak, ale za pět éček na osobu raději zajdu pro pečivo do Tesca.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

kucmais napsal:

Výjimečné ani ne, formou vem si co chceš a sněz kolik sníš. Nemusíš po ránu nic chystat a shánět. Asi tak, ale za pět éček na osobu raději zajdu pro pečivo do Tesca.


Díky. Chápu. Přemýšlela jsem, jestli o něco nepřijdu , když nezkusím 5 éčkovou snídani. To se mi ulevilo. :-D
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
To my si zajedeme pro dobroty na trh, klobásky, špek, škvarky. To je pak snídaně.!M
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

To my si zajedeme pro dobroty na trh, klobásky, špek, škvarky. To je pak snídaně.hura

to jo pak mám skorem metrák, kde tam ta tržnice je? Díky.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

kucmais napsal:

Citovat

To my si zajedeme pro dobroty na trh, klobásky, špek, škvarky. To je pak snídaně.hura

to jo pak mám skorem metrák, kde tam ta tržnice je? Díky.


Tady https://mapy.cz/z...d=25826574
Zdraví
Luboš a Dáša
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
jmenuje se to Kapolna tér

A pakovat se dá kousek od tržnice na parkovišti u Penny
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 09.10.2016 16:20, před 8 let
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

zuzi777a napsal:

Citovat

kucmais napsal:

Výjimečné ani ne, formou vem si co chceš a sněz kolik sníš. Nemusíš po ránu nic chystat a shánět. Asi tak, ale za pět éček na osobu raději zajdu pro pečivo do Tesca.


Díky. Chápu. Přemýšlela jsem, jestli o něco nepřijdu , když nezkusím 5 éčkovou snídani. To se mi ulevilo. :-D



Výjimečné nejsou, chodíme na snídani v den odjezdu. Nic nemusíš řešit, je to forma bufetu. Když je teplo, tak snídáme na terase. Potom ještě rychle do bazénů a po obědě valíme domů.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Dnes mě volal z Mošoně kolega, kemp plný Rakouských důchodců.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
mbmbČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

tuareg napsal:

Dnes mě volal z Mošoně kolega, kemp plný Rakouských důchodců.


Asi čekali, až ti naši odjedou...:D:o:_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
MatysekMatysekČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj od neděle jsme v Mošoni neděle pondělí až slunce dnes prší.Obsazenost kempu asi poloviční. Voda teplá v lázních pár lidí (včera plno venku 4 autobusy ).Otevřeno (lazně) od 8 do 20 hod.Vyhoda tohoto kempu je možnost použít hotelovy bazén se 2 saunami ,a to od 6 do 22 hod.Jezdime sem delší dobu, jsou nejbližši lazně od Čech .Bohužel zítra valime domu.Zdravi Matysek
Matýsek ---- Stellplatz Matýsek možnost zaparkování 200 Kč auto + posadka / noc. Připojka bez topeni 60 Kč. Volejte 777800502 Matysek.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Matysek napsal:

......Vyhoda tohoto kempu je možnost použít hotelovy bazén se 2 saunami ,a to od 6 do 22 hod........



A sauny uvnitř termálů jsou rovněž v ceně ubytování, na rozdíl např. od Büku nebo Dunajské Stredy, kde stojí vstup do nich 8 E na osobu.
Zdraví
Luboš a Dáša
FernandoFernandoČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

mb napsal:

Citovat

tuareg napsal:

Dnes mě volal z Mošoně kolega, kemp plný Rakouských důchodců.


Asi čekali, až ti naši odjedou...:D:o:_


Tak tak - super ! :g
jana a frantajana a frantaČlen
Přidáno před 8 let
Přeci jedna nepříjemná změna se v ceníku nyní objevila. Je to předčasný příjezd do kempu.Pokud se v kempu ubytujete před 12.00, zaplatíte poplatek 5e za osobu.
Kemp je skoro plný, bazény poloprázdné.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Už toho tady bylo napsáno o těch pár stech metrech mezi hraničním přechodem Rusovce - Rajka a prvním sjezdem z dálnice směr Mosonmagyárovár hodně. Někteří kolegové psali že je možné jet těch asi tři sta metrů bez známky jelikož tam není žádná značka a nazpět to samé, že se dá sjet za maďarskou vesnicí Rajka na dálnici a tato není zpoplatněna. Je to jeden velký omyl. Na cestě ze Slovenska do Maďarska po dálnici je hned za hraničním přechodem cedule jako prase a na ní je jasný symbol a nápis Vignete.( tu jsem bohužel nevyfotil ale vězte že tam betonově je). No a cestou zpět jsem udělal takovou malou fotoreportáž která začíná u cedule kde končí Rajka a končí nájezdem na most který vede na dálnici na Bratislavu. Jsou tam cedule jako hrom a na nich opět Vignete. Takže o nějaké jízdě bez známky nemůže být ani řeč. Kdo jedete bez známky musíte jet na sjezd Jarovce a pak tam i zpět po staré cestě. Tak to jen abych uvedl na pravou míru informace o zpoplatněném úseku.

Foto v galerii:


http://www.carava...5&rs=0

Automatické sloučení 03.01.2017 21:01:
Maďarská známka se dá koupi online zde, platba kartou:

https://ematrica....iutdij.hu/
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 03.01.2017 22:01, před 7 let
tuareg Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let
No jo, člověče. Směrem do H sice sjíždím už na Slovensku na starou silnici, ale cestou zpátky jsem si ty značky na nájezdu vůbec nevšiml. Jel jsem automaticky s tím, že vedle výjezdu z nadjezdu do hraničního prostoru, ještě před napojením na hlavní, je značka ukončení placeného úseku a nenapadlo mne, že mají zpoplatněn i ten nadjezd směrem na Slovensko. Jinak jsem 28.12. v Mošoni mluvil se Slovákem, který nadával, že ho v ten den cestou do Mošoně chytili právě při najíždění na ten nadjezd, že tam stála hlídka a hned platil.
Zdraví
Luboš a Dáša
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
A další novinku pro rok 2017 nám zase připravili Maďaři,zpoplatnili část M86,která je již v provozu.V loni byla ještě bez poplatku. http://nemzetiutd.../uthalozat
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

A další novinku pro rok 2017 nám zase připravili Maďaři,zpoplatnili část M86,která je již v provozu.V loni byla ještě bez poplatku. http://nemzetiutd.../uthalozat


To je pravda jeli jsme po ní před Silvestrem a na cedulích bylo upozornění že od 1.1.2017 mýto, ale zase je už otevřená celá od Csorna po Szombathely.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 1
pista1961

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,452,659 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27214 sekund | Průměrně za: 0.27214 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.35MB/4MB