Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Koupě staršího karavanu

Poslední aktualizace před 4 roky
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Značku neřeš, hlavně aby ti vyhovoval půdorys a jak píše karel vlhkost, což na první pohled může být zakryto a pak relativně levný karavan vyjde na hodně přes limit.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
P
pidaNováček
Přidáno před 13 let
ahoj taky mám prosbu jako hodně jiných chtěl bych koupit karavan tak do 120 tisí max 140 tisíc mám ford focus1.8 tdciv papírech mám max pov.hmotnost bržděného př. 1200 kilo. Znamená to, že max. hmotnost karavanu nesmí přesáhnout 1200 kg? a nebo ho nesmim zatížit přez 1200 kg? A ještě bych se chtěl zeptat mají anglické karavany ještě jiné nevýhody než dveře na druhé straně? chtěl bych koupit karavan se spanim pro 4 a sprchou.jinak extra další požadavky nemám asi bych ho nepoužíval ani v zimě. To by asi byla lepší nějaká čtyřkolka a ne muj focus. Děkuji za pomoc
zdenek zehnalekzdenek zehnalekČlen
Přidáno před 13 let
Já mám angličáka...jen jsem dvě zásuvky pro přívěs integroval do jedné 13.polové zásuvky a teď asi to nejdůležitější...../banalita/- neměl jsem na přívěsu oranžové odrazky-doplněno a dále musíš skla koncových svítilen přehodit z levé na pravou stranu/ protože vlevo je u originálu couvačka a vpravo mlhovka/ a to akceptovat při zapojování 13.polové zásuvky.Dále zástrčky na 220 a 12 V mají jiný tvar ,což lze jednoduše řešit u 220V adapterem za babku a 12V jsem řešil výměnou za naší zástrčku..
Pokud u angličáku není nádrž na vodu/ což je u mě známých přívěsů řešeno externí nádobou ke které je dodáváno čerpadlo/ pak si jí jednoduše asi za 1500kč o objemu 70 litrů domontuješ a máš nadstandartní vybavení přívěsu,které jako i mne zatím plně vyhovuje.
Co ty uvádíš jako nevýhodu s dveřmi na levé straně,já považuji při parkování s kamarádem v kempu vedle sebe jako výhodu,že máme auta ve stejném výjezdu a přívěsy s přístřešky proti sobě a nezabereme tolik místa jak ostatní.
No a jestli chceš adresu na konzultaci a koupi,tak zatím neznám lepšího než ......http://www.burimex.cz/, ochotný a přizpůsobivý.
Upravil zdenek zehnalek dne 17.08.2011 20:27, před 13 let
zdenek zehnalek Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
K
kolohnatNováček
Přidáno před 13 let
Zdravím vsechny karavanisty,zacinam s karavaningem a chci si poridit svuj prvni karavan.Vzhledem k tomu ze asi casem stejne prejdu na neco jineho,nechci zatim moc investovat.Mam vybrany karavan Adria 460 r.v. 88 dovoz Holansko.Ma nekdo s timto karavanem zkusenosti.Dekuji za reakce.:_
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Přátelé, existuje alkovna která by neměla konstrukci dřevěnou? A které typy mají vždy pevné lůžko vzadu? Díky.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
AnonymČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Me2d napsal:

Přátelé, existuje alkovna která by neměla konstrukci dřevěnou? A které typy mají vždy pevné lůžko vzadu? Díky.

existuje
Frankia a Concorde se holedbají tím že nemají ve skeletu žádnou výdřevu ani dřevo v podlaze, ale jsou to až nové ročníky s cenovkou uplně jinde.

jinak vše je to techlogie 30 let, tzn výdřeva a plech+ teda izolace to Sodomka neměl
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
no tak to jsem myslel pochopitelně nějakou starou (alkovnu):he
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
S
sancvČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj, máte někdo zkušenosti se značkou BENIMAR? Konkrétně tento http://www.karava...l-33.html. Dík V
L
lada721Člen
Přidáno před 12 let

Citovat

sancv napsal:

Ahoj, máte někdo zkušenosti se značkou BENIMAR? Konkrétně tento http://www.karava...l-33.html. Dík V


Tvůj odkaz hází error.:x
S
sancvČlen
Přidáno před 12 let
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 12 let
To auto znám, i majitele - je to velmi solidní pán a bez problému můžu jeho prodej doporučit. No a prodejce (pan Košek) je taky velmi v pohodě.
Takže za mě: já bych se toho nebál.
M
mad_fidoNováček
Přidáno před 12 let
Já "narychlo" koupil Bürstner Ventana 550 TK rv.2002, podle mě v dost dobré výbavě za super cenu. Jako tahač BMW GT 530D - 180 kW. Stihl jsem ho v podstatě jen dotáhnout za barák a odstavit :)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
Mad_fido to jste si nadělili pěknej dárečekst)

Mám dotaz na integráče s dvoulůžkem nad řidičem, kolik kg to unese a existuje nějaký výrobce který v letech 1985-1994 dělal i vzadu palandy a střední sezení s gaučem přes uličku? Díky moc.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Me2d Připojili následující obrazek:
5182683-obytny-vuz-elnagh-joxy-24-iveco-35-s15-zimni-paket-4.jpg
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Me2d napsal:

Mad_fido to jste si nadělili pěknej dárečekst)

Mám dotaz na integráče s dvoulůžkem nad řidičem, kolik kg to unese a existuje nějaký výrobce který v letech 1985-1994 dělal i vzadu palandy a střední sezení s gaučem přes uličku? Díky moc.


Na pudorysy je dobra tahle stranka, ale jsou to privesy, a nevim jestli existuje neco i pro auta.
http://www.cuddles.abelgratis.net/van...andata.htm

Automatické sloučení 01.01.2012 13:47:

Citovat

Me2d napsal:

Mad_fido to jste si nadělili pěknej dárečekst)

Mám dotaz na integráče s dvoulůžkem nad řidičem, kolik kg to unese a existuje nějaký výrobce který v letech 1985-1994 dělal i vzadu palandy a střední sezení s gaučem přes uličku? Díky moc.


jinak jsem zadal tvoje preference do mobile.de a jedine ktere splnuje vsechny podminky je tohle

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sho...ion=bottom

hloupe je ze spousta lidi udava jako patrovou postel tu sundavaci v kabine :(
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Upravil Dudla dne 01.01.2012 14:47, před 12 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 12 let
No tak to je vončo, jen místo malého sezení bych radši gauč v celku a malinko starší aby byl za půlku do 8000 E. Stáří mi nevadí ba třeba u Hymeru se mi líbí víc ty modely kolem 90 let min.st.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Q
quakoNováček
Přidáno před 12 let
Zdravim clenov tohto fora.
Uvazujem o kupe obytneho privesu. Mam Hyundai Santa fe 2,4 benzin (107KW, 190Nm) 2WD. V TP mam pisanu max. vahu brzdeneho privesu 2000kg. To je ale max. Do akej vahy by som mal cca hladat obytny prives? Aby auto "neplakalo" a nezralo aj travu okolo cesty (mam sice LPG, ale aj tak). Dalsia otazka: Mam +/- vyhliadnuty karavan BEYERLAND 470T. Je to r.v. 1994 za 2700Eur. Je tato cena realna, resp. zda sa mi ze je nizka.
dakujem
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 12 let
Hledej max.do 2000kg celkovou váhu.
Ne ten karavan by to mohla být cena reálná,ale záleží na stavu toho karavanu.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
RobertRobertČlen
Přidáno před 12 let
190Nm je docela málo a tu trávu z příkopů to žrát bude. V žádném případě bych nešel u přívěsu přes 1300Kg.
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
bob_bobekbob_bobekČlen
Přidáno před 12 let
Mám Santa fe 2.2 CRDI 110kW a přívěs 1500kg a je to tak akorát.
Nejsem brzda provozu a když za to vemu tak mě brzdí ostatní :D;
Santa fe má problém s poddimenzovanou spojkou, tak se na to musí opatrně...
Spotřebu mám bez přívěsu 7-8l s přívěsem je 9-10l normálka a při větších rychlostech 11-12l.
Z benzínem bych to šacoval okolo 15-16l, bude se to muset víc vytáčet.
Měl jsem Opla omegu 2.5i V6 a ta to dělala okolo 14l.
Optimálně bych to viděl na přívěs 1200-1300kg, 7m délka,2,3 šířka.
Bürstner Flipper 550TK+Hyunday Santa Fe
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 12 let
Mam taky Santa Fe, ale 114KW nafta 4WD a prives mam celkovou 1350KG a zadna brzda provozu nejsem, Akorad kdyz jedu Brener tak obcas musim dat 4ku
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 21
Členové online 2
karlic, Standa a Jana

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,541,880 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.31536 sekund | Průměrně za: 0.31536 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB