Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

www.campi-shop.cz

Poslední aktualizace před 9 let
transit-obytkatransit-obytkaČlen
Přidáno před 10 let
Tento e-shop je opravdu dobrý.Mám od nich již asi pátou věc a všechno přišlo v naprostém pořádku, za dobrou cenu a prakticky do druhého dne.Mohu opravdu jen doporučit.
p)
P
pave753Člen
Přidáno před 10 let
V piatok som bol v campi-shop.cz v Brne, tiež som bol nadmieru spokojný s prístupom obsluhujúceho personálu a s veľkým sortimentom tovaru. Takíto ľudia a obchody veľmi chybujú po celom Česku a Slovensku.
Škoda len, že zatiaľ na Slovensko neposielajú objednaný tovar.
Prajem im veľa pohody.

Automatické sloučení 20.01.2014 19:45:

Citovat

pave753 napsal:

V piatok som bol v campi-shop.cz v Brne, tiež som bol nadmieru spokojný s prístupom obsluhujúceho personálu a s veľkým sortimentom tovaru. Takíto ľudia a obchody veľmi chybajú po celom Česku a Slovensku.
Škoda len, že zatiaľ na Slovensko neposielajú objednaný tovar.
Prajem im veľa pohody.


Automatické sloučení 20.01.2014 19:45:

Citovat

pave753 napsal:

V piatok som bol v campi-shop.cz v Brne, tiež som bol nadmieru spokojný s prístupom obsluhujúceho personálu a s veľkým sortimentom tovaru. Takíto ľudia a obchody veľmi chýbajú po celom Česku a Slovensku.
Škoda len, že zatiaľ na Slovensko neposielajú objednaný tovar.
Prajem im veľa pohody.
Upravil pave753 dne 20.01.2014 20:45, před 10 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 10 let
Spokojenost,jen při reklamaci chybějící ucpávky příčky źebříku jsem neuspěl ale nejsem malicherný tak jsem to ani neurgoval.

Automatické sloučení 20.04.2014 17:58:
Spokojenost,jen při reklamaci chybějící ucpávky příčky źebříku jsem neuspěl ale nejsem malicherný tak jsem to ani neurgoval.
Upravil zemanekpetr dne 20.04.2014 17:58, před 10 let
jesterkajesterkaČlen
Přidáno před 10 let
V sade nadobi chybel jeden hrnicek , sice sem to zjistil jeste tyz den ale uz mimo prodejnu. Se slovi ze se to klidne muze stat jsem obdrzel nahradni :)
multasekmultasekČlen
Přidáno před 10 let
Hmm, závidím, já na campi shop potřeboval ted objednat díl ale abych neobjednal blbě, zaslal jsem dotaz a nic, po čtyřech dnech jsem znovu zaslal dotaz a volal a paní říkala, že jim nic nepřišlo, takže během hovoru jsem odeslal a potvrdila přijetí a že to předala technikovi a ozvou se mi, po týdnu nic, volám a paní, že musím vydržet, že se mi někdo ozve, je to měsíc a asi mám čekat a čekat, ZA MĚ JIŽ NE!! ač je to morava a mám to blízko.Takové jednání mi připomíná dávno minulé doby, prodejte mi prosím, mám se připomenout, zavolat, je libo úplateček :-) Ještě, že je možnost volby.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let
letos koncem léta na dovolené v Italii jsme zjistili, že něco potřebujeme, volal jsem do Campi-shopu a po příjezdu z dovolené zboží bylo už na poště
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
KRAMilyKRAMilyČlen
Přidáno před 10 let
A za nás ANO:)
Jsou tam ochotní, rádi se tam vracíme.
Roman LuskRoman LuskČlen
Přidáno před 10 let
Tak aby jim ta chvála nepřerostla, tak za mě KARAVAN.CZ Vždy naprosto spokojen, jak na obchodě tak na e shopu ceny jsou tam bezkonkurenční, tak proč házet peníze oknem, když třeba el.schudky jsou o 1000kč levnější než u vychvalovaných. Nakupuji tam celkem často a i když sem se třeba nedovolal tak mě obratem zavolali sami. Ted tam mám mou první reklamaci, střešní ventilátor od fiammi, tak uvidím jak se s tím poperou , ale zatím jednání velmi vstřícné.
C
CuCuNČlen
Přidáno před 9 let
15.10. objednáno zboží ... následně přišlo potvrzení přijetí objednávky 11:04 hod ... v 11:08 hod přišel mail že některé položky z objednávky momentálně nejsou skladem a že jej musí objednat u dodavatele a tudíž zboží k nám dorazí během následujících 5 - 10 dnů ... což chápu ... nicméně 4.11. už jsem nevydržel a vzhledem že zboží zatím nedorazilo napsal mail, jestli na mě nezapomněli ... dnes je 11.11. a zatím zboží nikde, žadný e-mail, telefon, nic.

... nevím no, ale kdybych takto podnikal i já tak zřejmě nemám co jíst
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 9 let
Od 13.10. vysel na titulni strane vzkaz, ze budou mit dovolenou: http://www.campi-...nou----_85
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 9 let
problém taky může být v tom že ani u dodavatele v německu některé zboží nemusí být skladem.
coupicicoupiciČlen
Přidáno před 9 let
Já nevím,ale když potřebuju něco vyřešit rychle,tak zavolám a kašlu na maily.Nezastávám se jich i když jsem tam spokojený a vždy sem se domluvil na všem bez jakýho koliv problému.Ale to věčný mailování je podle mě na prd.Kdybych to tak dělal tak neudělám nic........
obytka s alkovnou, jirka42 gábina37,david8 kuba 5 roků
C
CuCuNČlen
Přidáno před 9 let
to TB: dovolenou meli napsanou od 23.10-7.11.

to jarda77: chápu, že zboží nemusí být skladem ani u dodavatele, klidně si počkám, ale aspoň o tom informuji zákazníka, ne?

to coupici: zákazník jsem v tomto případě já a jak mi jistě ostatní podnikající potvrdí, v dnešní době sehnat nového zákazníka a udržet si ho je v dnešní době hoooodně těžké takže iniciativa by měla být na straně dodavatele
L
LakyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

CuCuN napsal:

to TB: dovolenou meli napsanou od 23.10-7.11.

to jarda77: chápu, že zboží nemusí být skladem ani u dodavatele, klidně si počkám, ale aspoň o tom informuji zákazníka, ne?

to coupici: zákazník jsem v tomto případě já a jak mi jistě ostatní podnikající potvrdí, v dnešní době sehnat nového zákazníka a udržet si ho je v dnešní době hoooodně těžké takže iniciativa by měla být na straně dodavatele


Jak ti psal TOMÁŠ asi jsi to přehlédl na jejich stránkách .
Nejsi jediný čekatel a bohužel ani jediný kdo to tak prožívá, mám s takovýma svoji zkušenost . "spěchej pomalu déle vydržíš".:_
Žijeme jen jednou.
Karlos_BrnoKarlos_BrnoČlen
Přidáno před 9 let
V campi shopu měli dovolenou. sami pracují celý rok a ani v sezoně nikam nejezdí aby mohli zákazníky uspokojit. myslím že nyní mimo sezonu chvilku vydržíme. Jedná se o velice slušné prodejce. snaží se vyjít všem vstříc.
Karel Ulman. Servis karavanů, obytných aut a vestaveb
https://www.faceb....karavanu/
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

zdeenale napsal:
.... par veci, ktere se vejdou do jedne stredni krabice, zabaleny ve dvou ale naprosto obrovskych bednach ze 70% vystlanych papirem? !M


Tak to radši nikdy nic neobjednávej u Conrada, to by tě položilo úplně ...aneb v čem z pošty táhneš jednu malou dobíjecí knoflíkovou baterii !)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
TomTP Připojili následující obrazek:
baterie_1.jpg
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Komunikační šum při objednávce jedna z položek neseděla.Reklamace proběhla k mé spokojenosti -chválím..
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 21
Členové online 1
viking

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,539,031 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18037 sekund | Průměrně za: 0.18037 (0) sekund | Dotazy: 122 | Použitá paměť: 2.17MB/2MB