Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Černá Hora

Poslední aktualizace před 5 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 5 let
jj cesta je hotová až nahoru,viz mapy google
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
TivatTivatČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Za pozornost by stál ještě tento klášter https://cs.wikipe...ter_Ostrog


Ostrog je super, nádherný výhled. Když jsem tam před asi sedmi lety byl, byla tam kamenitá cesta bez svodidel a sráz dolů stovky metrů. A prosti mě sklápěčka plná kamene, mě vyhnala na samotný okraj, zráctko už bylo mimo cestu...to už byla manželka na vedlejším sedadle taky hysterická :-)asi největší riziko, jaký jsem kdy zažil!
Ale právě ty sklápěčky pracovali na stavbě nové cesty, tak myslím, že už to bude nové, asfaltové. jezdí tam totiž autobusy plné rusáků na poutní místo pravoslavné církve a líbají tam od futer ke dveřím až po kdejaký šutr všechno...
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 5 let
jj pravdu máš,také jsem se tak tak vyhnul s autobusem,byl ale takový dobrák,že mne pustil ke skále a sám mne objel ke svahu.Holt to mají lépe v oku. Tam dole jak je to velké parkoviště a nějaké stánky se dá jet do Kotoru.Vše chce dobré nervy.Řidič je vesměs v pohodě,horší je "navigátor" ten většinou sedí nad srázem a když vidí dole nějaký ten vrak tak to sebevědomí nedodá :D Nejlepší,když to prospí. Za pozornost by stál ještě tento klášter https://cs.wikipe...ter_Ostrog
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
TivatTivatČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Pak až do Podgorice. Jestli chcete další nej jízdu tak ještě třeba s Podgorice je jen kousek k památníku (hrobka) toho jejich vojevůdce Petra Njegoše.Ale ne až tam na to horní parkoviště,ale zůstat v té poslední zatáčce.Nahoře by jsi se určitě měl problém otočit. Tam odtud se dá jet i do Kotoru,cesta zase jen pro otrlé,ale stojí za to.Jsi skoro nad vrcholky hor a vidíš vše jak z letadla,výška fakt uctihodná,dolů sjíždíš pěknou cestou asi 25 vracečkama až k moři.


Památník Njeguše je na hoře Lovčen nad Kotorem, doporučuji tam jet Z Cetinje a nechat auto ještě o kousek níž na place pro autobusy. Holt se projdou. Jak píšeš serpentýny z Lovčenu do Kotoru tam taky vedou a jsou nádherné, ale ze 7,5m dlouhým a hlavně více než 2,2m širokým autem bych se tam neodvážil. Když potká autobus, tak se z toho zblázní, bude strašně dlouho couvat a pak ho to nažene do trní nebo bude šoupat o kamenou zídku nad srázem jako já. A to už jsem je jel mnohokrát. Když tak to zkusit až k večeru, kdy není takový provoz a turistbusy už jsou pryč.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 5 let
jj samo,že se to vše dá,záleží na okolnostech,pokud to pojedeš tak za Sarajevem po té E762 je tak na půl cesty křižovatka.To je pro tebe styčný bod,máš dvě možnosti volby 1- Hum a 2 - Trebinje. Tak uvidíš jaké bude počasí. 4-tunka a 7,5m je celkem dosti,ale zase na druhou stranu tu trasu musí projet i autobus Podgorica Sarajevo. Pokud by jsi chtěl si cestu ještě zpestřit trochou adrenalinu,tak někde napůl cesty kolem Plivských jezer je odbočka do skály,je tam i šipka Durmitor,projedeš tesanými nenely ostrým stoupáním nahoru několik set metrů nad jezero a pojedeš nedotčenou přírodou až do Žabljaku. Můžeš tam klidně v horách nocovat. V žbljaku jsme nocovali v kempu Ivan Do,s něho je to pěknou procházkou k Černému jezeru a nebo turistická trasa do pohoří Durmitoru. Ze Žabljaku jsme pak již jeli k tomu mostu přes Taru,jsou tam nějaké rafty a ten lanový zklus,či jak se to jmenuje. Jinak Tara je pěkná s toho mostu,pak dolů kaňonem Tara a Morača jak kde. Doporučuji se zastavit u kláštera Morača,volně přístupný,možnost fotografování atd. Pak až do Podgorice. Jestli chcete další nej jízdu tak ještě třeba s Podgorice je jen kousek k památníku (hrobka) toho jejich vojevůdce Petra Njegoše.Ale ne až tam na to horní parkoviště,ale zůstat v té poslední zatáčce.Nahoře by jsi se určitě měl problém otočit. Tam odtud se dá jet i do Kotoru,cesta zase jen pro otrlé,ale stojí za to.Jsi skoro nad vrcholky hor a vidíš vše jak z letadla,výška fakt uctihodná,dolů sjíždíš pěknou cestou asi 25 vracečkama až k moři. Pokud tě to zaujalo tak mrkni na naše fotky na https://tvsat.raj...lkane_2012 tam máme nafoceno prakticky co jsem popisoval. Bohužel tu cestu Sarajevo Hum mám jen z autokamery,manželka ji bohužel neměla sílu točit ani fotit.Týden jsem pak měl klid,ani nepromluvila. Ale kousek s té lepší části cesty máš tady https://www.youtu...z2gy6O0ob8 a pak ten krásný most https://www.youtu...v_EkyJ83CM a jsi v MNE u jezer. Mohu ale z určitostí říci,byla to jedna z nejlepších a nejkrásnějších našich cest po Balkáně.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Upravil Mirek a Jirinka dne 31.05.2019 16:03, před 5 let
TivatTivatČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

PabloGS napsal:

Hele ten úsek Foča-Hum se dá s tím tvým autem projet bez problémů, ale je to děsně pomalý drncání a zamažeš si auto. Loni jsem to v pohodě jel s přívěsem v dešti, který trval už více dní ale po těch pár km jsme byli jak po Dakaru :-) Na černohorské straně od celnice k Pivskýmu jezeru, byla co pár metrů vyfrézovaná silnice, takže zpomalit přejet hranu, rozjet, zpomalit, přejet hranu.... cca 15-20km. Dá se to, ale je třeba s tím počítat, pokud to už tedy neopravili. Zkusil jsem to a letos jedeme dolů k moři osvědčenou cestou: Moháč, Osijek, Sarajevo a přez N.P. Sutjeska na Trebinje, do MNE přechodem Klobuk, pak Kotor atd....


Já jezdím do Albánie už 15 let a bývalo to tam mnohem horší, tak jsem zvyklej a ten kousek se docela dá. Frézování bylo v srpnu zalepeno. Jel jsem vloni i na Sutjesku a Trebinje a úplně v pohodě. Přechod Klobuk jen taky moc pěkný, jen se tam v sezoně stojí i hoďku, moc to nehrotí a turistů všude přibývá...
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 5 let
Hele ten úsek Foča-Hum se dá s tím tvým autem projet bez problémů, ale je to děsně pomalý drncání a zamažeš si auto. Loni jsem to v pohodě jel s přívěsem v dešti, který trval už více dní ale po těch pár km jsme byli jak po Dakaru :-) Na černohorské straně od celnice k Pivskýmu jezeru, byla co pár metrů vyfrézovaná silnice, takže zpomalit přejet hranu, rozjet, zpomalit, přejet hranu.... cca 15-20km. Dá se to, ale je třeba s tím počítat, pokud to už tedy neopravili. Zkusil jsem to a letos jedeme dolů k moři osvědčenou cestou: Moháč, Osijek, Sarajevo a přez N.P. Sutjeska na Trebinje, do MNE přechodem Klobuk, pak Kotor atd....
M
Marek007Člen
Přidáno před 5 let
Děkuji za tipy. Žabljak neměl být jen přestávka, chceme jít na trek do NP DURMITOR, taky na raft na Taru. I tak by jste raději jeli přes SARAJEVO a HUM a kolem Pivskych jezer ? Protože to bych musel jet přes ŠAVNIK, abych se dostal do Žabljaku. Zase tak nespěcháme a preferujeme, když je co vidět, případně se zastavit.Ale připomínám, že mám 7,5m+ 4T obytku, i když mám zkušenosti, projel jsem s ní kde co.
TivatTivatČlen
Přidáno před 5 let
Tak já to popisoval s tím, že když jedu někam, kde to neznám, tak volím zajímavou trasu. Trasa kterou píšeš je samozřejmě pohodlná a poměrně rychlá, a kromě Morači celkem nezajímavá.
Jel jsem to naposledy vloni v srpnu, pro mě je obrovský bonus úplně prázdná dálnice z Budapešti na Moháč, kde přespím na parkovišti u památníku. A naprosto prázdné hranice H-HR i HR-BiH, zažil jsem už mnohokrát Horgoš na dálnici na Bělehrad, včetně útoku slzákem na uprchlíky, ale stěhování turků v létě prostě o víkendu 4-8 hodin a ve všední den 1-4 hodiny vždycky, i když přes den otevřely ještě starý Horgoš. A nebaví mě ty šílené boje při pojíždění...
Přes Osijek jedu mimo dálnici a na Sarajevo už je kus dálnice. Ze Sarajeva je cesta celkem dobrá, nic co by jsme neznali z čech, občas horší asfalt, a na jednom místě se objíždí už 5 let sesuv na 100m bez problémů. Nejhorší je poslední úsek asi 16km k ČH hranici, je bez asfaltu, ale zase široká, snad se asfaltu postupně dočkáme. Ale dá se to pomalu přejet bez úhony, a zase ta odměna v ČH je paráda.
A nebo se to dá objet po druhé straně řeky na Trebinje, je to taky hezký, Trebinje moc pěkný, ale Pivská jezera a Tara jsou nejvíc.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 5 let
Mohu posoudit volbu trasy,ale záleží na tom PROČ zvolit tu a nebo jinou. Pokud se nespěchá a jsou dobré nervy spolujezdce,tak ta trasa na Moháč a Foču atd. je zážitek,ale moc tam nepokračují ve vylepšení a když zaprší tak bych to nejel. Pokud chcete vidět Žabljak a Durmitor,včetně mostu přes Taru,kaňon Tara a Morača,tak ta vaše trasa je OK.Jinak bych volil asi trasu trochu jinak.Záleží jestli chcete projíždět MNE po pobřeží až po Velikou pláž,tak i ten popis Tivata je celkem v pohodě.Jestli volíte v podstatě tu nejkratší variantu tak bych jel asi takto,Maďarsko na Segedin nebo bočním podle situace,dni a Turkům na Bělěhrad dále po nové dálnice Bělehrad Čačak a po E763 na Bijelo Polje (M2),Kolašin,kaňonem Morača na Podgoricu,v Podgorici na E762/M4 na Tuzi a Skadarské jezero do Albánie,pak na Shkodër a po E762/SH1 dolů k moři na Lezhë (od nás to je asi 1246 km) a dále např. jak píše Tivat. Jinak fakt volba záleží na čase,co chci vidět a pokud jedu poznávačku a nebo start cíl. Tu trasu jak popisuje Tivat jsem jel skoro týden,než jsme byli u moře. Samozřejmě jeden,dva dny zastávka a zase dál,na jeho trase je nejhorších asi 40 km v BiH právě od poloviny Sarajevo Hum po E762,pokud se zadaří tak se jede i nějakou hodinku,někde jen šotolina a omezení doporučené 10 km/hod. ani nemusí značkovat. Sice již asi 5 roků se snaží tu cestu rozšiřovat,ale než něco udělají tak přijde bouřka a zase se jim to zesune,ale aspoň se snaží něco s tím udělat. Jinak jak se přejede shnilý pražcový most BiH-MNE do Černé Hory tak je to pak již podle tohoto úseku dálnice,kolem těch Pivských jezer. Tolika tesaných tunelů a výhledem dolů na jezero jsem nikde ještě neviděl. Přeji dobrou volbu. https://mapy.cz/z...03171510f6
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Upravil Mirek a Jirinka dne 30.05.2019 15:46, před 5 let
TivatTivatČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

Marek007 napsal:

Mám v plánu jet do ČH přes Segedin, Belehrad. Za Bělehradem dále po E763, pak 29 na přechod Ranče, vjezd do ČH a dále po M8, pak P4 a P5 do Žabljak (Durmitor).Tak mě to nabízí Google map, stejně i Adac route planner. Dále pak ze Žabljaku směr Podgorica přes Nikšič po P5, dále po E762. Pak jsem chtěl jet z Podgorice po E762 k Skaderskemu jezeru na Albánskou stranu. Mám 7,5 m polointegral , obvykle tak 4 t a něco.
Myslíte, že pro takový vehicle je popsaná cesta v pohodě ? Nebo jeli by jste jinudy i třeba kvůli přírodě , památkám apod. ?
Předem díky za případné info.


Trasa kterou popisuješ je pro tvůj vehicle úplně v pohodě, a dobře průjezdná. Nevím kolik máš času a co chceš vidět, ale jel bych to jinak. jel bych před Budapešt na moháč, Osijek a na Sarajevo. Ze Sarajeva na Foču dělám nocleh před Restaurantem Good Luck, 43.702248, 18.443457, rodinný podnik, dám jim pivo a ráno u nich luxusní snídani. Teď koukám, že mají i autokemp, ale já parkuju u silnice před hospodou. Na hraniční přechod na řece Tara, Ščepan Polje. Pak cesta kolem Pivských jezer je úžasná. Navíc cesta kolem Šavniku byla úzká a strašně zatáčkovitá, z Nikšiče na Podgoricu a dál na Skadar dlouhé, únavné a nezajímavé.. Podgorica nestojí za prohlídku. Rozhodně vidět Boku Kotorskou, přejet trajektem a pak Kotor, doporučuji zajet si v Tivatu k letišti, kde se dá i koupat, letadla jsou 50m od vás. Celou ČH bych jel po pobřeží. Budva je nejhorší lunapark, plný rusáků. Historické centrum je pěkné, ale blbě se parkuje, i když v červnu by to mohlo jít. Svatý Štefan stačí vidět ze silnice, je zavřený. Doporučuji Starý Bar, pěkné. Rozhodně vidět starý Ulcinj a velkou pláž, čím dál od Ulcinje, tím lépe. Super rybí restaurace jsou na až na Adě Bojana.
Pak bych vyrazil na Skadarské jezero. Ale jen na hřeben Stegvaš s vysílačema, dále je to kolem jezera sice moc krásné na Virpazar, ale strašně úzké a když se potkáte dva je problém. Cestou se rozhodně zastavit u mého kamaráda v restauraci Panorama, luxusní výhled i jídlo a není problém se na parkovišti vyspat. 42.044417, 19.317446 umí i trochu česky. Klidně řekni, že tě posílá kolega z Plzně.
No a pak na hraniční přechod Sukobin a do albánského Skadaru, na pevnost Rozafa. A pak do Tirany, určitě centrum, je tam co k vidění. A dál přes Dures (koloseum) na Vlore po pobřeží, přes průsmyk na Himare, kde začínají nejkrásnější pláže. Pěkné spaní je na Porto Palermo přímo u moře. Saranda je pěkná, zajel bych na historický Butrint a modré oko. a pak do Řecka...V Albánii do hor asi nemá cenu, máte málo času. To pochopíš až uvidíš, budeš se tam vracet.
Spát se dá, kde je místo a nikomu nevadíš a kde se cítíš dobře a bezpečně.
Tolik moje zkušenosti.
M
Marek007Člen
Přidáno před 5 let
Mám v plánu jet do ČH přes Segedin, Belehrad. Za Bělehradem dále po E763, pak 29 na přechod Ranče, vjezd do ČH a dále po M8, pak P4 a P5 do Žabljak (Durmitor).Tak mě to nabízí Google map, stejně i Adac route planner. Dále pak ze Žabljaku směr Podgorica přes Nikšič po P5, dále po E762. Pak jsem chtěl jet z Podgorice po E762 k Skaderskemu jezeru na Albánskou stranu. Mám 7,5 m polointegral , obvykle tak 4 t a něco.
Myslíte, že pro takový vehicle je popsaná cesta v pohodě ? Nebo jeli by jste jinudy i třeba kvůli přírodě , památkám apod. ?
Předem díky za případné info.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
PabloGS jj ta tvá zpáteční cesta jak popisuješ je náhradou za problémový úsek na Hum a navíc jak píšeš tak NP Sutjeska nahradí kaňon Pivy. V NP je také kemp Sutjeska,kde je možnost oddechu a nějaké pochození po parku. Také je cestou spousta míst na zaparkování a třeba i osvěžení v některém z jezer. Člověk se i vyhne hlavnímu hraničnímu přechodu a za pár kilometrů je prakticky skoro u Boky Kotorské. Kilometrově je to také jedna z kratších variant.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
P
petakČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Tivat škoda, že jsi to s tím přechodem Mutivode nenapsal dřív, já jel teď přes Podujevo,
na hranicích fronta nebyla, ale cesta rozbitá. Jinak dálnice přes Kosovo a v Albánii nemá chybu.
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:Díky,vím kde to je,už jsem si to našel na Google map. Jinak letos jedeme přes SK,HU dálnice na HR a BiH,Sarajevo směr Foča po M18,ale jen po tu křižovatku s M20.Po ním přes BiH na Trebinje a přímo do MNE přes ten boční přechod po R429. Cesta solidní,není problém s přívěsem. Zatím je ta M18 od té křižovatky stále nedodělaná,tak ji vynecháváme.


30. června jsem s přívěsem jel trasu Budapest - Mohacs - Zenica - Sarajevo - Foca - HUM - Podgorica a dál k moři.
Cesta od Foči na na HUM je stále rozkopaná, krom toho bylo po dešti, takže jsme byli už po příjezdu na přechod zablácení jak offrouďáci. Co je ale horší, dál za Humem na černohorské straně, je možná 15-20km vyfrézovaná silnice v nepravidelných intervalech. Ostré hrany frézování, takže se neustále brzdí a rozjíždí. Opruz !! Tuto cestu přes HUM / Stepan Polje rozhodně nedoporučuji.

Zpátky jsem to min. týden bral přes Kotor - Morinj a nahoru na přechod Klobuk (Vilusi) dále na Trebinje - Foča - Sarajevo - Osijek.....
Tam to je v pohodě, žádné záludnosti, pouze Národní park Sutjeska je trochu pomalejší, ale zase krásné pokoukání.
Přechod Klobuk - Vilusi už je oproti loňsku udělaný komplet nový, s novým asfaltem.
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let
Já jezdím do Černé Hory už 12 let, projel jsem snad všechny trasy. Vyrážíme 9.srpna a poslední roky používám trasu Plzeň-Praha-Brno-Bratislava-Budapešť-Bělehrad-Niš-Leskovac-Priština-Prizren-Kükes-pobřeží AL-Skadar-Ulcinj.
Plzeň-Leskovac (SRB) komplet po dálnici, pokud se to o D1 dá říci...
Z Leskovac-přes Lebane až na hranice Kosova slušná cesta, malý provoz. Používám malá hraniční přechod Mutivode, kde se moc nečeká. Na hlavním tahu přes Podujevo jsou fronty a silnice na srbské straně rozbitá (schválně)...
Pak z Prištiny až na hranice AL za Prizrenem po moderní dálnici, v AL přes Kükes se staví, a pak už přes celou Albánii skrz hory až téměř k pobřeží zase po nové dálnici. A pak najedu na hlavní silnici směr Skadar, minu ho přes most a jsem v MNE. Od hranic už je na Ulcinj část silnice nová a letos se dělá další úsek z Krute včetně tunelu.
Je to poměrně pohodlné, samozřejmě se na některých hranicích čeká déle, ale to je Balkán v sezóně.
Mínusem je potřeba zakoupit si při vstupu do Kosova povinné ručení na 15 dnů za 15Euro. Ale zase dálnice v Kosovu i Albánii je grátis, tak že se to vyplatí.
Jo a hraniční přechod HU-SRB Horgoš doporučuji hlavně o víkendu pro nával Turků objet přes Suboticu.
V Kosovu je naprosto bezpečno, jen bych tam netankoval, levná cena, bídná kvalita...
Doporučuji navštívit město Prizren, nás si naprosto získalo.
Toť mé poznatky a zkušenosti
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Díky,vím kde to je,už jsem si to našel na Google map. Jinak letos jedeme přes SK,HU dálnice na HR a BiH,Sarajevo směr Foča po M18,ale jen po tu křižovatku s M20.Po ním přes BiH na Trebinje a přímo do MNE přes ten boční přechod po R429. Cesta solidní,není problém s přívěsem. Zatím je ta M18 od té křižovatky stále nedodělaná,tak ji vynecháváme.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 6 let
Od Miami směrem k safari, jeto od Miami cca 200m, mají tam poutač, El. taky blbne přes den 180v, ale lednice šlape, možná díky tomu že není obsazeno stojíme tu momentálně dva. Poloha vůči moři stejná, dřív tu byla jen pláž Saranda Beach teď dodělal kemp, fotky nevím jak vložit upnutí na ulož to a pošlu odkaz.

Automatické sloučení 26.07.2018 09:42:
Ahoj, jel někdo trasu do Černé Hory přes Čajnice - Pljevlja, jak to tam vypadá, přes Foču je s karavanem strašný. Diky za info.

Automatické sloučení 26.07.2018 09:56:
https://kucmais.r...randa_kemp
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
Upravil kucmais dne 26.07.2018 09:56, před 6 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
kucmais tak to je potěšující zpráva,je vidět,že se tam stále něco děje,tak další kemp. Poněvadž za měsíc jsme tam,tak uvítám nějaké info a kde tento kemp je? Na kterou stranu od Miami a nějaké foto uvítám.Cena je dobrá,jaké je vybavení,elektrika tam tedy nehoupe a Wifi je silnější ? Vidím,že těch kempů tam každým rokem přibývá. Jaká je poloha vůči moři,v Miami to bylo celkem bez větrů,je tak nějak zkovaný. Díky předem.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 6 let
Pro ty co se chystají do Ulcinj, kemp Miami není špatný, ale wifi na nic a přes den slabší El. proud, i lednici jsme museli přepnout na plyn. Tak jsme přejeli asi tak o dvě stě metrů dál, kemp Saranda, cena za dvě osoby a karavan 16,40 euro, včetně rekreačního poplatku. Kemp je otevřený dva měsíce, takže nový. Posílám foto a rád zodpovím dotazů.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 12
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,511,898 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25013 sekund | Průměrně za: 0.25013 (0) sekund | Dotazy: 124 | Použitá paměť: 2.21MB/4MB