Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Detektor úniku plynu zlobí

Poslední aktualizace před 14 let
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Ludek Liberec napsal:
Vyměnit - a pokud je od Bartůňka , tak na reklamace poslední dobou nechce slyšet . Každý pl. alarm hlásí na : plyn ze zapalovače-vyš. koncentraci rozpouštědel- propan+propan butan. Mám z Lídlu už 3 roky a funguje super,cena +- 400kč.

Díky za rady :)

Citovat

Hroch napsal:
Pokud v návodu není tento jev popsán (většinou to bývá zadu jako možné závady a jejich řešení) a pokud opravdu nedochází k úniku plynu (např. od řidiče :) ), tak to určitě pošli na reklamaci.


Musím ještě prověřit toho řidiče !):D Jinak díky moc :)
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
Upravil Benjamin dne 06.02.2010 22:16, před 14 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 14 let
Pokud v návodu není tento jev popsán (většinou to bývá zadu jako možné závady a jejich řešení) a pokud opravdu nedochází k úniku plynu (např. od řidiče :) ), tak to určitě pošli na reklamaci.
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 14 let
Vyměnit - a pokud je od Bartůňka , tak na reklamace poslední dobou nechce slyšet . Každý pl. alarm hlásí na : plyn ze zapalovače-vyš. koncentraci rozpouštědel- propan+propan butan. Mám z Lídlu už 3 roky a funguje super,cena +- 400kč.
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj bydlíkáři,
pořídil jsem tento detektor úniku plynu:

http://www.karava...-alarm.htm

a nějako mě pořád zlobí - spouští několikrát za den, i když očividně k žádnému úniku nedochází. Nemáte někdo podobný problém?

V návodu psali, že před prvním použitím má přijít do styku s látkou, na kterou má poté reagovat. Pustil jsem na něj plyn z plynového zapalovače na sporák a po tomto nastavení začal používat. Myslíte, že v tom může být problém? Měl jsem pustit třeba čistý propan přímo ze sporáku? Nevím, na co ten detektor reaguje, ale pípá každý dvě hodiny :|

Nevíte co s tím?:x

Díky moc
Benja:_
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Benjamin, Ludek Liberec, Hroch
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 10
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,540,361 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16573 sekund | Průměrně za: 0.16573 (0) sekund | Dotazy: 54 | Použitá paměť: 1.67MB/2MB