Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Změna pneu

Poslední aktualizace před 7 let
K
KoralovciČlen
Přidáno před 7 let
Proč je chceš měnit? Máš s tímto rozměrem lepší zkušenosti než s 215? Jestli ano, tak v čem jsou lepší,dik
pilinispilinisČlen
Přidáno před 7 let
Díky za rady zkusím to.Honza
Auto je dovezeno nové z německa a jsem 2 majitel
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let
Zkus jednodušší cestu. Pokud máš manuál ke svému autu, nebo pokud ho seženeš na internetu, tak v něm jsou uvedeny rozměry pneu a disků, které mohou být používány. Vezmi ho, zajdi na DI a tam by ti měli na základě toho zapsat požadovaný rozměr do TP. Mám to osobně vyzkoušené a to hned dvakrát u dvou různých aut.
Zdraví
Luboš a Dáša
MirekJPMirekJPČlen
Přidáno před 7 let
Pokud jsi auto kupoval v CR a pozadovany rozmer je na Ducato homologovany (225ky by mely byt, mam je zapsane v technicaku), tak zavolej do Fiatu a vystavi ti potvrzeni pro Zapsani zdarma. Pokud je tvuj vuz z dovozu (jako v mem pripade), tak za to chteji 3 tisice s nejistym vysledkem, protoze zjistuji homologovane rozmery na centrale.

Ja chtel zapsat 16ky disky, nakonec jsem to vyresil koupi Alu disku s typovym listem - to je druhy zpusob. Dle obrazku mas na aute Alu disky. Podivej se, co to je za vyrobce a zkus kontaktovat jejich dovozce, zda pro ne maji typovy list a jake jsou na nem rozmery pneu.
karelHkarelHČlen
Přidáno před 7 let
Potrebujes souhlas vyrobce, ze lze pouzit onen rozmer pneu. Pak ti to magistrat zapise do TP
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 7 let
Já mám v TP oba rozměry, změnil jsem je - tedy jde to.
Fakta: poloměr o 7 mm větší, obvod o 43 mm větší (2%)
Auto je o 7 mm vyšší a v mém případě tachometr ukazuje přesněji.
Q
AnonymČlen
Přidáno před 7 let
Mám to same vozidlo a v TP je pouze jedna varianta a to 215/70/15. Já bych ale neměnil.
BeranBeranČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,hlavní je mít tento rozměr zapsaný v TP.:_
Samotář
pilinispilinisČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím kolegové potřeboval bych poradit. Mam pneu 215x70x15 a chci tam dát 225x70x15 co bych k tomu
potřeboval aby to šlo.Díky za rady
Jinak mam Fiat Dukáto 2,3 96kw rok 2008 nastavba SEA
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pilinis, Beran, quicksilver_smazany, tomkop, karelH, MirekJP, Lubos a Dasa, Koralovci
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 10
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,542,321 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23688 sekund | Průměrně za: 0.23688 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.84MB/2MB