Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Antýgl Srní

Poslední aktualizace před 7 let
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
jaké máte zkušenosti s tímto kempem? Zázemí, personál, jestli je tam na konci září klid a kam na houby. Díky za postřehy a tipy.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Loni jsme tam jednou přespaly. kemp je dost velkeý a je po obou stranách silnice. v okolí lesy, krásná řeka vydra a vlčí a jelení obora nedaleko.

http://www.carava...&rs=30

http://www.carava...&rs=30
Martin
Facebook- Martin Havelka
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
sice do kempů moc nejezdím, ale protože jsem zdejší tak to znám. Lokalita je super. Klid je tam už teď, protože se ochladilo a celá Šumava je poloprázdná až prázdná. Na houby kamkoli do lesa který je všude kolem, přesné plácky ti stejně nikdo neřekne, natož veřejně na webu. Čím dál od cesty a civilizace tím líp.
recenze si můžeš najít třeba https://www.dokempu.cz/kasperske-hory...l-50/#onas ..... pokud chceš do přírody tak je to super volba.
Pokud nepotřebuješ elektriku a veřejné sociály dá se i na Modravě na velkým parkovišti nebo na Kvildě. Na Kvildě se dá koupit zvýhodněné parkování v Íčku.
přeji hezký šumavský podzim :)
Yetti
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Chlapi díky za info. Jedu tam na prodloužený víkend na konci září.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
tak to se třeba i potkáme :)
Yetti
R
Robert123Nováček
Přidáno před 7 let
Antygl mam celkove rad. V sezone hodne lidi. Jezdime sem pravidelne koncem zari a je to parada. Pokud hledate klidne misto a hezkou prirodu, tak doporucuji. Sumava ma sve kouzlo i za deste.
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
poslušně hlásím, že Šumava je obsazená minimálně, spíše prázdná :)

..... s tím že je zde hezky za každého počasí naprosto souhlasím, ale ne každý to umí vidět a užít si to. Jeleni se už probouzejí a v noci řvou. Nevím jak v kempu, ale na mých místech na divoko jsou i vidět a to je podívaná. Jinak houby rostou, ale už nějak méně. Ochladilo se a je moc mokro, ale stále rostou. :)

Automatické sloučení 18.09.2017 06:31:
jo a pozor!!!!!!!

kdo chce jet z Horní Vltavice na Borové Lady pak je cesta uzavřena. Mají to špatně označené. Musí se objet přes Vimperk, nebo přes Lipku. Přes Lipku je sice omezení na 3 metry na výšku pod železničním viaduktem, ale nebojte se, je tam hned vedle i obrovskej železniční přejezd a pak jen max 100 metrů po cestě s omezením pro lesy ČR zpátky na hlavní silnici ..... ???? Nejsem jedinej kdo tudy jel a tuhle rádoby buzeraci ignoroval. Těch náklaďáků s dlouhým dřívím tam jezdí denně mraky + všechna velká auta. Odměnou je Alpská vyhlídka :)
Yetti
Upravil Yetti dne 18.09.2017 06:32, před 7 let
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 7 let
Boli sme v lete a paráda. Suché drevo sa dá kúpiť na recepcii, požičať sekerka aj paličky na opekanie. V Srni je malý pivovar, Zlatý srnec. Oberali sme boruvky a našli aj nejaké hríby. Škoda, že stále pršalo. Ale mať taborak priamo pred karavanom, super. Oplati sa ísť pozrieť vybeh s vlkmi. :_
54!y+45!f+24!u+17!l
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Robert123 napsal:

Antygl mam celkove rad. V sezone hodne lidi. Jezdime sem pravidelne koncem zari a je to parada. Pokud hledate klidne misto a hezkou prirodu, tak doporucuji. Sumava ma sve kouzlo i za deste.

Ahoj,
tak jsem zvědav na koho z nás tam narazím.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
.... co já vím, tak se nás tam pár bude toulat tak měj oči na šťopkách :)
vyrážet budeme ale až ve čtvrtek nebo v pátek, páč máme sraz u nás v sauně a asi se to zvrhne v test vzorků ze sklepa :)
Yetti
Mirek a MartaMirek a MartaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,právě jsme v Antýglu,o víkendu nás tu stálo osm,teď jsme tu zůstali sami v celém kempu.Budeme tu do středy,pak popojedeme jinam.
Je tu nádherný klid,od jara jsou nové sociálky,teče teplá voda i v umyvadlech. Houby sice moc nerostou,ale najít se dají. O víkendu má být program na Kašperku,stálo by to možná za návštěvu. Také vlci v Srní a jeleni na Kvildě. A samozřejmě vyhlášená cukrárna na Kvildě. :_ Mirek a Marta
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mirek a Marta napsal:

Ahoj,právě jsme v Antýglu,o víkendu nás tu stálo osm,teď jsme tu zůstali sami v celém kempu.Budeme tu do středy,pak popojedeme jinam.
Je tu nádherný klid,od jara jsou nové sociálky,teče teplá voda i v umyvadlech. Houby sice moc nerostou,ale najít se dají. O víkendu má být program na Kašperku,stálo by to možná za návštěvu. Také vlci v Srní a jeleni na Kvildě. A samozřejmě vyhlášená cukrárna na Kvildě. :_ Mirek a Marta

Ahoj,
díky za info. Jedeme dvě posádky. Je to prodloužený víkend a má snad být konečně to babí léto, tak určitě ještě někdo dorazí.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Také uvažujeme, že se v pátek objevíme. !)
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Super,
pivo chladím, tak se zastavte na pokec.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
na zdejší doporučení jsme tam také ve středu nakoukli a zůstali až do dneška. Kemp super, trošku ve mě budí rozpaky místní nálevna/prodejna. K tomu kempu by se hodilo něco na vyšší úrovni.
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Také jsme tam byli - pátek až neděle. Krásně prostředí, super sociálky, ale chyběla mi tam wi-fi, el. přípojky na jedné straně kempu a trochu mě překvapil ten chaos ve stání karavanů. Všechny nedostatky však vyvážilo krásné prostředí.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Tomik Kralu napsal:

Také jsme tam byli - pátek až neděle. Krásně prostředí, super sociálky, ale chyběla mi tam wi-fi, el. přípojky na jedné straně kempu a trochu mě překvapil ten chaos ve stání karavanů. Všechny nedostatky však vyvážilo krásné prostředí.

Ahoj,
tak, že jsi se nepřihlásil ? Koukal jsem po kempu a se samolepkou C 24 jsem tam byl sám.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Nemám ještě samolepku. Máme modrou T4 s polepem Transporterclubu a Knaus Eurostar a stali jsme uprostřed karavanů. Abych řekl pravdu moc jsem se po samolepkách nedíval.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
No tak to jsem stál pod Tebou na rohu. Tak snad někdy příště.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Miroslav6, Martin Mrak, Yetti, Robert123, mengic333, Mirek a Marta, Tomik Kralu, maria
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 22
Členové online 1
mb

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,504,388 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.39037 sekund | Průměrně za: 0.39037 (0) sekund | Dotazy: 120 | Použitá paměť: 2.13MB/2MB