Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Jakáý skůtr, výška garáže 101 cm???

Poslední aktualizace před 7 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Jak píše Rudy i můj jednoznačný favorit až 17náctiletá croska doslouží.Velká kola i větší světlá výška pro polní cesty podmínkou.Má vize na kterou se těším.Jednoznačně doporučuji.

Automatické sloučení 12.08.2017 14:49:
Jak píše Rudy i můj jednoznačný favorit až 17náctiletá croska doslouží.Velká kola i větší světlá výška pro polní cesty podmínkou.Má vize na kterou se těším.Jednoznačně doporučuji.
Upravil zemanekpetr dne 12.08.2017 14:49, před 7 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, Neose 50 jsem měl a do garáže jsem ho dostal v pohodě. Výška otvoru cca 110 cm, ale přesný rozměr by ti tady někdo určitě na svém
autě změřil / CTG C -line 4.9, r. 2011 /. Já už to auto nemám, ale pár kolegů tady má stejné.
Ono když tam toho skůtra /samo bez zrcátek/ dáváš, tak díky podélnému náklonu se ti ten prostor ještě zvětší.
Já jsem Neose vyměnil za Piaggio Typhoon 125, což je skůtřík podobných rozměrů a jedna z nejlehčích stopětadvacítek.
Jeho výhodou je, že je i na horší cesty.
Ale. Stejně jako u malých lodních motorů i tady platí, že na dvoutakt stejný čtyřtaktní motor nemá.
THP má skoro 4x takový výkon jako Neos, ale na rozjezdy to prostě ty pecky nemá.
Samozřejmě potom ve dvou a i v dosažení max. rychlosti THP vede.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
P
paragČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

copy napsal:

ten má ale 16tky kolesá a určite aj s odmontovanými zrkadlami výšku nad 110 cm.


Honda Vision 110 -naměřil jsem cca111-112 cm bez zrcátek.
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
ten má ale 16tky kolesá a určite aj s odmontovanými zrkadlami výšku nad 110 cm.
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
Můj tip - Honda Vision110 http://www.honda.cz/motorcycles/range...rview.html.
Hmotnost jako 50, výkon dvojnásobný, spolehlivá značka.
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Koralovci napsal:

Ahoj! Mám dveře do garáže vysoké cca 101 cm a výšku garáže cca 110 cm, široká je dost. Jaký skůtr myslíte, že do této garáže bezproblémů dostanu?

Původně jsem chtěl 125 ccm, ale po zjištění hmotností bych koupil i 50 ccm ve dvou taktu od osvědčených výrobců, ale abych ho tam vůbec dostal...Ahoj poslal jsem ti SZ,ale 50 je málo..můj názor...

díky
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
s týmto určite nebude problém na výšku garáže :)
copy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
janvasjanvasČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Koralovci napsal:

Ahoj! Mám dveře do garáže vysoké cca 101 cm a výšku garáže cca 110 cm, široká je dost. Jaký skůtr myslíte, že do této garáže bezproblémů dostanu?

Původně jsem chtěl 125 ccm, ale po zjištění hmotností bych koupil i 50 ccm ve dvou taktu od osvědčených výrobců, ale abych ho tam vůbec dostal...

díky


Mám stejnou garáž a vozil jsem v ní skutra Daelim Dart 125ccm. Už jsem ho ale kvuli váze <98 kg> přemístil do vozejku, který za sebou táhnem.
Už cesta je cíl..........
Jana a Honza
K
KoralovciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj! Mám dveře do garáže vysoké cca 101 cm a výšku garáže cca 110 cm, široká je dost. Jaký skůtr myslíte, že do této garáže bezproblémů dostanu?

Původně jsem chtěl 125 ccm, ale po zjištění hmotností bych koupil i 50 ccm ve dvou taktu od osvědčených výrobců, ale abych ho tam vůbec dostal...

díky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Koralovci, janvas, copy, Pepi, Rudy, parag, JiPe Highlanders, zemanekpetr
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 15
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,433,978 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16326 sekund | Průměrně za: 0.16326 (0) sekund | Dotazy: 81 | Použitá paměť: 1.87MB/2MB