Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Voda-asi kondenzuje

Poslední aktualizace před 7 let
M
moncaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, jestli máš čerpadlo na vodu přidělané nahoře na nádrži, tak se dobře podívej zda neprotéká čerpadlo. Natlakuj vodu do kohoutků a vypni. Jakmile vypne čerpadlo, za malou chvilku se tlak vody objeví v malinkém protečení čerpadlem. Stíká to po nádrži úplně v malé slzičce.
Objevuje se to lehce znatelně pod nádrží a vytéká na podlahu.
Tohle měl kolega též, nádrž jsme taky kontrolovali, spodní vývody hadic a nic, až pak to čerpadlo.
Tipl bych si, že to možná v zimě trochu zamrzlo a teď to zlobí.
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Já mám nahoře na nádrži velký servisní otvor, no a na šroubení O kroužek. Jednou mi O kroužek prasknul a sem tam mi vytékala voda. Spíše bych to hledal tady. Ono se to hledá špatně, tehdy jsem do nádrže foukal vzduch a v nádrži jsem měl saponátovou pěnu.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
snehulacisnehulaciNováček
Přidáno před 7 let
No to nezní blbě. Ale zase kdyby byla děravá tak by to teklo furt a ne třeba jednou za den, dva. A hlavně výteče fakt loužicka a pak to zase ustane. Ale barvu zkusit mohu.
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Udělej pokus. Zabarvi vodu v nádrži nějakým inertním barvivem. Jestli ti vytéká voda obarvená, máš v nádrži díru, jestli bude čistá, bude to kondenzát, což je velmi nepravděpodobné.
Fiat Knaus 2,8 + dva senioři
snehulacisnehulaciNováček
Přidáno před 7 let
Bych neřekl. Když stojím na betone tak pod námi nic není. A teče mi to stále na jednom místě. K brojlerů je to od louže dva metry a četou k němu ani kapka.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Kondenzace se mi zdá nepravděpodobná. Někde to teče. Truma ohřívač si učůrne když ohřívá vodu pod karavan?
Fun
Smile
snehulacisnehulaciNováček
Přidáno před 7 let
No to není nás případ. Teče i když stojíme
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

snehulaci napsal:

Ahoj, poslední dobou pozoruji, ze mi z nádrže na pitnou vodu občas něco odtece na podlahu. Už jsem ji i vyndal a nikde praskla není. Odtok není pravidelný a je jedno jestli je nádrž plna nebo půlka. Proste vždy se občas ale na stejném místě objeví louže. Chci věřit ze je to kondenzaci při rozdílu teplot venku a v autě. Ale nechápu proč až poslední dobou a před tím roky nic. A je jedno jestli je léto nebo zima. Mate někdo podobný problém. Netesnost kolem hrdel a tak jsem rovněž vyloučil, je jedno kolik je v nádrži vody. Možná se mi zda ze to ma vazbu na zapnutí ohřevu teple vody Truma, ale možná už je to paranoia. Díky.


já jsem měl problém s těsností šroubení u víčka, na kterém je napojené čerpadlo. Občas se něco vyšplíchalo, ale jen během jízdy na nerovnostech.
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
snehulacisnehulaciNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, poslední dobou pozoruji, ze mi z nádrže na pitnou vodu občas něco odtece na podlahu. Už jsem ji i vyndal a nikde praskla není. Odtok není pravidelný a je jedno jestli je nádrž plna nebo půlka. Proste vždy se občas ale na stejném místě objeví louže. Chci věřit ze je to kondenzaci při rozdílu teplot venku a v autě. Ale nechápu proč až poslední dobou a před tím roky nic. A je jedno jestli je léto nebo zima. Mate někdo podobný problém. Netesnost kolem hrdel a tak jsem rovněž vyloučil, je jedno kolik je v nádrži vody. Možná se mi zda ze to ma vazbu na zapnutí ohřevu teple vody Truma, ale možná už je to paranoia. Díky.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: snehulaci, Tompetr, Fun, Vasu, monca
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,451,794 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17444 sekund | Průměrně za: 0.17444 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.82MB/4MB