Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Skandinávie

Poslední aktualizace před 7 let
Y
YenkeeČlen
Přidáno před 7 let
V posledním čísle časopisu CCC je v člànku o Norsku uvedeno, že pro ubytování v kempech ve Skandinávii je nutnost mít kempingovou kartu Camping Key Europe, bez které Vás prý neubytují. Jaké máte zkušenosti Vy, je to pravda?
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 7 let
V Norsku jsem byl přes noc většinou na divoko, je to tam povolené. V kempu jsem byl párkrát a nikdo po mě nikdy žádnou kartičku nechtěl. Byl jsem tam 2x a vždy 2-4 týdny
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
B
bufanNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj. V Norsku jsem byl vloni a v kempu spal asi tři krát, k registraci jsem předkládal kartu CCI i když ji po mne nechtěli, opsali údaje, kartu vrátili a bydlelo se. Platilo se při odjezdu z kempu. Štefan
ujezdaciujezdaciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, byli jsme v Norsku vloni v létě. Byli jsme na noc ve třech různých kempech 3 v Norsku a Dánsku a nikdo po nás kartu nechtěl.
Aleš+Olga
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Nutnost to určitě není. Osobně ji sjednanou mám, ale jen kvůli slevám, které mohu v některých kempech uplatnit.
M
MartinSinkoNováček
Přidáno před 7 let
Ahojte, som tu novy a tento rok sa chystame s partiou (6 ludi) na trip Svedsko - Norsko autokaravanom (prvy krat a zial aj bez skusenosti). Chcem sa spytat, ako je to s kempovanim. Viaceri tu pisete, ze ste boli len tak "nadivoko", co potom ale s vodou (cistou aj spinavou), pripadne take WC predpokladam tiez nie je dobre pouzivat prilis vela, nakolko chemicka napln sa asi rychlo minie (?). A co sa tyka kempov treba sa registrovat dopredu, alebo staci prist vecer a je to v pohode - obavam sa totiz aby nepovedali, ze mame plno a sorry..

Dakujem velmi pekne za rady,
Mato
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

MartinSinko napsal:

Viaceri tu pisete, ze ste boli len tak "nadivoko", co potom ale s vodou (cistou aj spinavou), pripadne take WC predpokladam tiez nie je dobre pouzivat prilis vela, nakolko chemicka napln sa asi rychlo minie (?). A co sa tyka kempov treba sa registrovat dopredu, alebo staci prist vecer a je to v pohode - obavam sa totiz aby nepovedali, ze mame plno a sorry..


Ahoj,
ve Švédsku natankuješ pitnou a vyliješ odpadní téměř u každé benzinky.
V Norsku podobně, případně se domluvíš v kempu po cestě na servis.

S bookováním kempů si nedělej starosti ....

Jen se nezapomeň na cestu řádně finančně připravit (Norsko), abys nebyl zbytečně překvapen :D
4.114683,118.628756
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

MartinSinko napsal:

Ahojte, som tu novy a tento rok sa chystame s partiou (6 ludi) na trip Svedsko - Norsko autokaravanom (prvy krat a zial aj bez skusenosti). Chcem sa spytat, ako je to s kempovanim. Viaceri tu pisete, ze ste boli len tak "nadivoko", co potom ale s vodou (cistou aj spinavou), pripadne take WC predpokladam tiez nie je dobre pouzivat prilis vela, nakolko chemicka napln sa asi rychlo minie (?). A co sa tyka kempov treba sa registrovat dopredu, alebo staci prist vecer a je to v pohode - obavam sa totiz aby nepovedali, ze mame plno a sorry..

Dakujem velmi pekne za rady,
Mato


V Norsku navštěvuj infocentra. Kromě jiného tam mívají orientační silniční mapku dané oblasti a na ní jsou kromě jiného označena i některá servisní místa. Jen je trochu problém, že asi předpokládají směr jízdy od jihu na sever. Pokud jedeš od severu, dostaneš tak většinou jen infomateriály k trase, po které jsi právě přijel. Ve Švédsku jsou servisní místa i na některých odpočívadlech, zejména výše na severu. Dokonce tam někdy i teče teplá voda.
Zdraví
Luboš a Dáša
M
MartinSinkoNováček
Přidáno před 7 let
Dakujem za informacie. Skusim teda sledovat tie servisne miesta a asi budeme castejsie aj vyuzivat kempy ak teda netreba bookovat dopredu :) . A co sa tyka tych chemickych WC tie sa tiez nejako riesia na tych servisnych miestach? :)
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

MartinSinko napsal:

A co sa tyka tych chemickych WC tie sa tiez nejako riesia na tych servisnych miestach? :)


Ano, o to WC resp. chemii právě jde, potřebuješ speciální místo na vylití, odpadní voda je v podstatě čistá .... mrkni třeba zde na mapu http://www.gonorway.no/norway/article...icles/1815
4.114683,118.628756
M
MartinSinkoNováček
Přidáno před 7 let
Aha :) super vdaka :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Yenkee, vsazavsky, bufan, ujezdaci, Mikey, MartinSinko, sipadan, Lubos a Dasa
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 29
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,455,226 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18578 sekund | Průměrně za: 0.18578 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.91MB/2MB