Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Dítě v sedačce na předním sedadle

Poslední aktualizace před 7 let
SmartnumericSmartnumericČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, hledám zkušenosti od jiných a jinde než v ČR. Máme starší auto, pásy jen v předu. U nás je dítě ( 6 ) v dětské sedačce na předním sedadle OK ( stejně tak i AU, SK, HU, HR, ) má někdo zkušenost s Bosnou, Černou Horou ? Jedem do Albánie, ta je OK, chybí mi jen zpřesňující info pro BIH a Černou Horu. Dotazuji se spíš těch co cestu obdobným autem jeli a mají osobní zkušenost. Díky
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR
V
victy a bearČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, minulý rok BiH, MNE, SRB, bez problémov sedačka na prednom sedadle, napriek tomu, že máme pásy aj vzadu.
b.
SmartnumericSmartnumericČlen
Přidáno před 7 let
díky :-)
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let
no páni, tohle čumím jako blázen, měl jsem za to, že dítě smí "dopředu" od 12 let... Je tomu opravdu tak???

Lukáš
SmartnumericSmartnumericČlen
Přidáno před 7 let
U nás je to OK, dokonce ve většině státu EU jak jsem zjistil taky. Bylo to aktualizováno nějakou Vídeňskou dohodou z 68 t. tuším, a pak jejíma novelama. Ve zkratce je to o tom, že můžeš mít dítě v předu a pokud ostatní předpisy vyžadují autosedačku tak ji musíš použít ( řeším, dítě odrostlé tzv. vajíčku, který je proti směru jízdy a s vypnutým pytlem aby nevystřelil ) . U nás je to v platnosti pár let. Musel jsem pátrat trochu víc a googlit v národních jazycích v jiných státech abych zjistil jak je to tam, protože většinou na CZ informačních portálech ( typicky uamk ) a pod je jen obecná věta, že dítě ve předu jezdit nesmí, nebo smí od XY let a výšky, jenže pak jsou tam detaily, které třeba řeší nákladní vozy, dvoumístné sportovní vozy a pod. Nebo prostě i starší bydlíky, co pásy v zadní části nemají. Jen státy MN, BiH , Al jsem nenašel, ale tušil jsme že někdo od tud by tam mohl být třeba vestavbou nebo starším nám podobným kusem, ikdyž typicky si myslím, že v Albánii nikdo moc neřeší nic ( zkušenosti kamarádů a známých ) . Tím neříkám, že dramaticky zvyšuji malému bezpečnost a manželce vzadu ji snižuji. Ale je to fakt se kterým nehneme když máme takové auto... Prostě to tak je.
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Smartnumeric, victy a bear, korec80
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 14
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,512,887 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12856 sekund | Průměrně za: 0.12856 (0) sekund | Dotazy: 56 | Použitá paměť: 1.68MB/2MB