Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

prosím o radu MOWER (obrázek)

Poslední aktualizace před 7 let
bazenovavodabazenovavodaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, nevím jak pracuje tento ovladač k moweru bezdrátově, můžete mi poradit?
funguje jen přes kabel.

bohužel nemám návod.
bazenovavoda Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Honza HHonza HČlen
Přidáno před 7 let
Ano měl by pracovat bez kabelu jako dálkový ovladač. Mám ten samý. Zkus jej znovu spárovat s jednotkou. Sundej víko z jednotky a je tam párovací tlačítko. Zapni mover, zapni ovladač, zmáčkni párovací tlačítko a kterékoliv na ovladači. Na stránkách Power touch je přesný návod.

http://www.powrwh...20Spec.pdf
bazenovavodabazenovavodaČlen
Přidáno před 7 let
zkusím díky, včera jsem to zkoušel bez kabelu a trochu se hnuly válce ale jen když jsem kabel od antény dal úplně k ovladači (přiblížil k té dírce na ovladači) že by to bylo třeba slabou baterií, dál jsem ten ovladač nikdy nezkoušel mimo karavan neruší se to, možná si stoupnout ven a zkusit to, dále jaký to má asi dosah díky předem Honzo
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
mám stejný mover i ovladač. Bez problémů dosah cca 10 metrů .Okolo karavanu to v pohodě stačí. Dál jsem to nezkoušel.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
bazenovavodabazenovavodaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

Ahoj,
mám stejný mover i ovladač. Bez problémů dosah cca 10 metrů .Okolo karavanu to v pohodě stačí. Dál jsem to nezkoušel.


Ahoj a co ty na to, proč to jde jen blízko ovladače? nevíš?
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 7 let
Může být vybitá baterie v ovladači, utržená anténka v ovladači nebo plno jiných závad jak v ovladači, tak v přijímači (včetně nějakého problému s anténou v moveru). Ale když to funguje jenom na krátkou vzdálenost, tak bych změřil napětí baterie (jestli není vybitá) a pak případně dát někomu, kdo se vyzná v elektronice ten ovladač, aby se podíval dovnitř. Často bývá studeňák u antény (pokud není jenom vyleptaná na plošném spoji) nebo se utrhne. Obojí jde vyřešit pomocí pájky. A samozřejmě zkontrolovat připájení kantaktů, co jdou k baterii. To jsou nejčastější problémy dálkových ovládání všeobecně.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

bazenovavoda napsal:

Citovat

Miroslav6 napsal:

Ahoj,
mám stejný mover i ovladač. Bez problémů dosah cca 10 metrů .Okolo karavanu to v pohodě stačí. Dál jsem to nezkoušel.


Ahoj a co ty na to, proč to jde jen blízko ovladače? nevíš?
Netuším, nejsem technický typ, peru se i s výměnou žárovky :-)
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
S
stovaČlen
Přidáno před 7 let
Zapnout ovladač současným stiskem hranatých tlačítek až se rosvití zelená dioda
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

stova napsal:

Zapnout ovladač současným stiskem hranatých tlačítek až se rosvití zelená dioda
No jasně, to je první krok. Ani mě to nenapadlo se o tom zmínit. To dělám automaticky.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, pokud je baterie OK (v ovladači i v karavanu) dělá to i na jiném místě, např. v kempu ? Na 90% jede ovladač ve volném a dosti zarušeném pásmu 433 Mhz v němž může trvale vysílat v okolí i něco jiného, silnějšího, co přehluší signál z ovladače.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bazenovavoda, Honza H, Miroslav6, PetrDubi, stova, TomTP
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 1
Taras

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,501,940 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17493 sekund | Průměrně za: 0.17493 (0) sekund | Dotazy: 84 | Použitá paměť: 1.88MB/4MB