Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Materiál na nábytek

Poslední aktualizace před 7 let
josephsjosephsNováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den,já jsem veškerý nábytek vyráběl -12mm dřevotříska polepená umakartem a ohraněná nažehlovací pásou.Dělal jsem takto i stěny ale stěna,která byla součástí koupelny,tak ze strany koupelny byla polepena bílou deskou Alu-Bond.Vše jsem lepil Hranifixem.Hranifix je kontaktní lepidlo ve spray,kde nastříkneme obě plochy a asi za dvě minuty přilepíme k sobě.Musíme se trefit napoprvé,protože se s tím
už nedá hnout.Dvířka jsem vyrobil ze stříbrného parapetu na okna.Přeji hezký den.Josephs
josephs Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

prcek61 napsal:

od 1990 vyrábím nábytek hlavně kuchyně vím voco go a co dělá termoplast:_:_ a těch šuplíků a dvířek i z myčky jsem měnil habakuk:^


Ano souhlasím máš zkušenosti z praxe ,ale dovol uvedu jeden postřeh též z praxe.Upravuji stěny staršího karavanu stěny jsou z foliované překližky tu folii stahuji dolu pomoci obyčejného fenu na vlasy stačí lehce nahřát a folii stahuji dolu jako žvýkačku.Schválně jsem to zkusil na nepoužitých dvířkách od vestavné myčky na nádobí ano šla by tímto způsobem folie sundat,ale musel bych jí o něco déle ohřívat a trošku na vyšší teplotu než nahřívám tu překližku v karavanu.Použít nábytkářskou folii na nábytek do karavanu bych se nebál,že mi to po několika letech něco udělá.
Hanka a Pavel
MTSMTSČlen
Přidáno před 7 let
Já použil 10mm lamino z Demosu a plastové rohové a ukončovací profily. Dvířka jsem nechal nařezat a ohranit taky u nich. Je to trochu těžší, ale pevnost, cena a vzhled je dodrá. Navíc 2 ze 3 desek jsem tam koupil za polovic, měli olámané rohy!
:_
PS: vlastně jsem tam koupil všechno, desky na obložení, podlahu, kování, pianové panty, šrouby, lepidlo, ...
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
od 1990 vyrábím nábytek hlavně kuchyně vím voco go a co dělá termoplast:_:_ a těch šuplíků a dvířek i z myčky jsem měnil habakuk:^
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
A DYŤ já ti to přeju dědouchu...fakt, přísahám na holej pupek.:_
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Me2d napsal:

Presne... chci to nekomu udelat poradne, kdyz to stejne za rok prodam nebot uz to budu mit vokoukany a budu mit jiny napady...!u


Klííííd !!!

Už to dělám do důchodu.......snad.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
Kdyby s tím 60° něco mělo udělat tak dvířka a šuplíky které přímo sousedí s pečící troubou bych musel už dávno vyhodit.
Hanka a Pavel
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
jo kuchyň není karavan kde může bejt teplota i 60 a chtěl bych vidět co ta termofolie z Demosu udělá
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
Vyrob si dvířka odvez je do Demosu a tam ti je vakuově potáhnou folií v dekoru jaký si vybereš.Mám takto dělané dvířka doma v kuchyni a tam dostávají nějak zahulit a 7let drží jsou stále jako nové.Já jsem to nezařizoval detaily bych musel zjistit.
Hanka a Pavel
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Presne... chci to nekomu udelat poradne, kdyz to stejne za rok prodam nebot uz to budu mit vokoukany a budu mit jiny napady...!u
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Technologicky zvládnu leccos. Ale lepení desek se opravdu lepidlem ve spreji dělat nedá. Nebo alespoň né tak, aby to vydrželo pár let a i při změně klimatu. A lis mám, ale jen 40 x 40 cm. A ten je bohužel malý.
Chci to prostě pořádně............
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
nechápu co ti firma profi udělá jinýho než že ti na naformátovaný dvířka nalepí umakart lepidlem ve spreji. Základní otázka asi je co technologicky zvládneš. Zřejmě nevlastníš formátovací pilu s předřezem.Dělat dvířka maflem je vopruz (i když to taky de)
Upravil prcek61 dne 12.03.2017 21:04, před 7 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Ano, pronap mě taky napadl. Syn tam nějaký čas pracoval. Zkusím se tam zastavit. :^
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
T
TurciČlen
Přidáno před 7 let
Firma Pronap Starý Plzenec.p. Silovský 724 007 915.
Dělají polotovary potahované tenkou folií takový papír(asi superflex)zkoušel jsem kousek lepit dispersnim lepidlem a dobrý
Velkou plochu by chtělo vyzkoušet různé druhy lepidel(na tapety,chemopren ve spr.atd).Jako desky topolovou překližku je lehčí.
Posílal mi vzorkovník mají různé dekory a šířky.
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
V české republice není výrobce překližky s povrchovou úpravou dováží se z itálie proto deska stojí od 4 a více tisíc dle dekoru.Na střední vestavbu spotřebuješ 4-5 desek.Dá se sehnat klasické lamino tlouštky16mm ale ta váha.
Hanka a Pavel
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Hmm, tak to už mám vše za,sebou. Jen jsem spíše měl představu jestli někdo nenašel dodavatele laminované překližky. Kde mi slisuji umakart k překližce v Plzni vím.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
kup si chemoprén ve spreji v poho práce a drží a slepíš cokoliv k sobě
pe3ikpe3ikČlen
Přidáno před 7 let
Dá sa to v pohode nalisovat aj doma. Ale ked som kupoval poslednu preglejku a umakart mi predavač poradil že za rohom je malá firmička kde mi to nalisuju podla potreby. Je to tak možno lepšie ale na druhej strane , nie každý kus sa podaril na prvý krát a tak je menšia škoda vyhodit iba preglejku ako hotový sendvič.
Karin Já a Rudolf - Mis van Techno 2018
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
V demosu jsem nakoupil 4mm překližku slepil do sendviče deska byla dutá 12mm silná dovnitř výstuhy hlavně do míst kde jsou spoje police apd.V nabídce mají i mořidla a laky na povrchovou úpravu nažehlovací pásky na začištění hran.
Hanka a Pavel
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Ať scháním, jak scháním............nenacházím vhodný deskový materiál na výrobu nábytku. Ano, v karavan shopech mají laminované překližky. Ale nejsem onasis. Oslovil jsem přes známého několik dodavatelů dřeva. A leda nalisovat " umakart " na překližku.
Mate někdo nějaké rozumné řešení.......?
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Franta REZAC, pachta, pe3ik, prcek61, Turci, Me2d, MTS, josephs
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,444,105 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25233 sekund | Průměrně za: 0.25233 (0) sekund | Dotazy: 124 | Použitá paměť: 2.14MB/4MB