Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

CMT Stuttgart 2017

Poslední aktualizace před 7 let
cesty toulavycesty toulavyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj všem. Máte někdo zkušenost s veletrhem CMT co bude za 14 dní ve Stuttgartu? Papírově máme vybranou značku a typ auta co chceme koupit, ale ještě jsme ho neviděli v reálu. Je eventuálně možné či vhodné zakoupit / objednat přímo na veletrhu? Tj. v rámci nějaké veletržní slevy, či výbava zdarma...
Předem děkuji za info
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 7 let
Nevím jakou značku chceš kupovat, ale já osobně bych už raději objednal u prodejce v ČR. Taky jsem se nechal napálit a objednal jsem auto na výstavě v Lipsku. Tu slevu co jsem dostal tam a na kterou mě dostali bych ukecal i tady a neměl bych problém se záručními opravami. Potom jsem musel s každým problémem do Německa , protože prodejce v ČR mě to nechtěl udělat. S podvozkem problém není, ten udělají i v ČR ale nástavba ano.
cesty toulavycesty toulavyČlen
Přidáno před 7 let
Děkuji za reakci. A o jakou značku se jednalo? My máme vybráno Buerstnera obytňák, alternativně Weinsberg či Pössl ve vestavbě.
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 7 let
Na CMT se chystáme na 2 dny...kamarád také pokukuje po novém autě. Také existuje varianta objednání auta na výstavě a vyzvednutí u prodejce v CZ. Některé firmy (výrobci) to takto umí
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

karlosVW napsal:

Na CMT se chystáme na 2 dny...kamarád také pokukuje po novém autě. Také existuje varianta objednání auta na výstavě a vyzvednutí u prodejce v CZ. Některé firmy (výrobci) to takto umí


Čau Karle, kdy tam chceš jet? Taky o tom přemýšlím.
chodacchodacČlen
Přidáno před 7 let
Ja se tam chystam s kamaradem. Jeho sestra bydli asi 20 km od vystaviste, tak ji po letech navstivime.
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 7 let
http://www.carava...um_id=8347
Krásná výstava s perfektním zázemím pro návštěvníky v areálu výstaviště. Doporučuji. :_
Všude dobře tak co doma, cestujeme s autobytem RAPIDO...
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Zvažujeme, že se také vydáme na výstavu. !)
Fun
Smile
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Tomas Brabec napsal:

Citovat

karlosVW napsal:

Na CMT se chystáme na 2 dny...kamarád také pokukuje po novém autě. Také existuje varianta objednání auta na výstavě a vyzvednutí u prodejce v CZ. Některé firmy (výrobci) to takto umí


Čau Karle, kdy tam chceš jet? Taky o tom přemýšlím.


jedeme v neděli 15.1. ráno ve 2:00h. Hodíme si věci na ubytování a tradá na výstavu. Pak ještě v pondělí na výstavu a v úterý ráno domu
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: cesty toulavy, Pegaso 2010, karlosVW, Tomas Brabec, chodac, zdenek a Irena Lbc, Fun
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 24
Členové online 1
Fun

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,506,711 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15456 sekund | Průměrně za: 0.15456 (0) sekund | Dotazy: 79 | Použitá paměť: 1.85MB/2MB