Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Nosnost tažného zařízení

Poslední aktualizace před 7 let
ravykravykČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Miro T napsal:


Ďalšia vec je, že pri max.hmotnosti jazdnej súpravy podľa mňa nie je dovolené prevýšiť niektorú max.hmotnosť /či už auto, alebo príves/, na úkor druhej.


To určitě možné není. Štítek vyfocený nemám, ale údaje, které jsem psal jsou nejen v TP ale také v servisní příručce a uživatelském manuálu...
Po té, co jsem tuto skutečnost zjistil, díval jsem se do několika TP jiných vozidel s tím výsledkem, že u některých aut byl součet max. hmotnosti auta a přívěsu roven max. hmotnosti soupravy a u některých byla max. hmotnost soupravy nižší než tento součet. Takže všem doporučuji zkontrolovat tyto údaje.

Pozn, pro detailisty: pro zjednodušení tady používám pojem "max. hmotnost", čímž mám na mysli nejvyšší přípustnou hmotnost
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 7 let
Obecne plati, ze nesmis prekrocit celkovou hmotnost soupravy .
Nektera auta totiz maji povolenou maximalni hmotnost privesu, jen predpokladu, ze auto neni plne nalozeno. Pokud auto plne obsadis, je to brano, ze jsi dosahl maximalni hmotnost auta a uz by jsi se dostal pres celkovou soupravy. Pekne je to videt napr. tady:
Viz. Technicka data Citroen C8 https://www.googl...PjmM8oB84g
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jirka Knaus, Lubos a Dasa, kyklop, Honza H, Vendys, Robert, standa a renata, forman59, kutil1, Roman ST1, Miro T, ravyk
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 25
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,537,673 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15340 sekund | Průměrně za: 0.1534 (0) sekund | Dotazy: 44 | Použitá paměť: 1.61MB/2MB