Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Co posloucháte při dálkových jízdách??

Poslední aktualizace před 7 let
P
panselNováček
Přidáno před 7 let
Já osobně poslouchám manželku,a pokud usne tak se ji snažím nebudit.Ve dne si máme co povídat,Jinak v noci nejezdím,protože mám dost času.
Upravil pansel dne 12.01.2017 21:33, před 7 let
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 7 let
Rop a Bobeška - taky dík..... Stařec a moře namluvený Mrkvičkou je úžasný! Manželka Jana je detektivkomilná, takže schrastila mraky Maigretů (byly to hity též mých rodičů - taková Gabinovská doba - tyhle příběhy se ještě daly věřit) a pak naprosto skvělá audiokniha Rok v Provance, to je fakt požitek. Manželce jsem postahoval tolik, kolik dovolilo předloktí (jeden díl asi pět kliků - dílů stovky) vyprávění pana Anderleho v neděli v podvečer n ČR2 - to je transfer do jiného vesmíru. Mluvené slovo audioknih u nás vede - a někdy Luděk Sobota s partnery (excelentně se Šimkem "dva dědci v čekárně u doktora) nebo taky Holzmann. Toho Anderleho a podobné pořady čr2 jsem postahoval tady

http://hledani.ro...v%C3%AD...
Radek
nugiseknugisekČlen
Přidáno před 7 let
Na stránkách Českého Rozhlasu - iRadio - Radiokniha je aktuálně (do 12.1.) umístěna audiokniha Ferdinand Peroutka - Budování státu
Stáhnout lze s užitím http://media.rozh...cz/_audio/ - doplněk Mozilla.
Poutník nikdy nedorazí domů, aniž by měl o předsudek méně a o nápad více.
Sir THOMAS MORUS (1478-1535)
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Radek Sladky napsal:

Sipadan - dík!



Radku, jen doplním, na ULOŽTO.CZ jsem postahovala úplně vše, audio knihy, tam zadej do vyhledávače mluvené slovo a různé kombinace, máme taky strašnou spoustu namluvených knížek ( pěkný je Stařec a moře, Kmotr a spousta dalších) a hlavně hry, které jdou každou neděli večer v rádiu a pak v sobotu v 13h hra pro děti, to vše tam je. Spoustu knížek do čtečky, jsem velká čtenářka a máme sebou celý pevný disk filmů, kdyby jsme se nudili a ještě jsem to rozdělila podle žánrů. Stihli jsme za dva roky akorát Dva písaři, F L Věk a teď jsme se koukali na Chalupáře a Zdenda na Okresní přebor. Nemáme satelit a Zdenda si chytá vždy místní televizi na anténku a v pohodě, já si raději čtu. Pokud to jde, tak posloucháme místní rádia a večer před spaním pár dílů Toulek... ty jsou nekonečné a moc krásně namluvené. Na ULOŽTO.CZ je stahování zadarmo, ale vyplatí se si tam dát nějaký kredit a stahování je mnohem rychlejší, nestrávíš u toho večery.

Rádi poskytneme, když se s někým potkáme, vše co máme postahované, jen to musí být kam nahrát.....

Štastnou cestu a hezký poslech všem :_
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
ropropČlen
Přidáno před 8 let
1.Audioknihy - např. pokud´neznáte, doporučuji Dominika Dána. Jak na Slováka docela dobré.

Občas se stane, že začnu číst, pak vyjedu a pokračuji audioknihou a dokončím opět na čtečce. Čtu hodně, občas přes zimu i 2-3knihy/týden, hlavně historické. Když mě nějaký spisovatel zaujme, beru od něho jednu knihu za druhou, dokud´mě baví. Čtečka je fantastická věc a těch 7000knih budu číst ještě v hrobě. :^

2.Hudba - zdroj Spotify - přes 10.000CDček, objevuji stále novou hudbu a to, co mě zaujme, lze si do telefonu stáhnout a přehrávat off line. Opět palec nahoru:^

Radio, televizi, noviny nepotřebuji. Nenechám si vymývat hlavu.

Radek - Toulky č....mám na flashce, můžu ti příležitostně předat.
https://www.zonerama.com/rop1

Já už nic nemusím
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 8 let
Sipadan - dík!
Radek
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
Něco podobnýho se tu už řešilo.

http://www.carava...rowstart=0

a

http://www.carava...d_id=15207

V obytce nejčastěji poslouchám opravdu jen ten motor. Jednak má auto už svůj věk, tak hlídám, jestli se neobjeví nějaký podezřelý zvuk. A za druhé je motor tak hlučný, že musí rádio být opravdu nahlas, abych si hudbu užil. Když si ale rádio zapnu, většinou ladím nějakou lokální stanici. Člověka tak aspoň trochu lízne tamní hudební kultura. A když nic kloudnýho nemůžu naladit, mám v zásobě několik giga mp3 od vážné hudby, přes country, rock, pop až po technno nebo RnB (jinými slovy "krom dechovky všechno"). Většinou se vyhybám uklidňující hudbě, takže rokový balady, Enyu nebo blues ne-e, jinak bych u toho usnul. A když nemám chuť na hudbu, přichází na řadu sbírka scének a vtipů Felixe Holzmanna :)
VasuVasuČlen
Přidáno před 8 let
Já to řeším tak, že mám asi 7 ks SD karet s nahrávkami všech sortimentů od country, folku, beatu, slaďáků, taneční hudby až po vážnou hudbu.
Letos o dovolené jsem to počítal, mám hudbu na cca 21 dnů v kuse hraní. A když doma slyším něco, co ještě nemám, tak to na karty dohrají. Většinou to mám v MP3/MP4, pro znalce na internetu lze získat cokoliv. SD karty mám většinou 8GB, ta dokáže hrát plná cca 3 dny.
Kdys jsem dělal diskotéky, tak mám k tomu blízko.
Mám speciální hudbu i pro spaní a moc často to pouštíme.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Lipicani napsal:


Rád bych zde zjistil, co posloucháte při jízdách v zahraničí? Posloucháte rádiové vysílání země, kterou projíždíte?


Přesně tak, posloucháme vždy místní vysílání a s televizí to máme stejně, dotváří nám to atmosféru země, kde se zrovna nacházíme. Nedokážu si představit, že bychom poslouchali něco jiného ... třeba ve Francii dechovku a v Itálii českej bigbít ? Měl bych z toho divnej pocit :o
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Radek Sladky napsal:
a Divadlo noc - to se dá někde stáhnout?


https://uloz.to/hledej?q=divadlo+noc
4.114683,118.628756
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 8 let
Mluvené slovo - poslední dobou mě zaujali severští autoři - konkrétně Muž jménem Ove (a další knihy tohoto pro mne obdivuhodného autora) anebo Stoletý stařík a zase další knihy onoho autora. Ale ty Toulky českou minulostí a Divadlo noc - to se dá někde stáhnout?
Radek
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 8 let
My posloucháme Toulky českou minulostí, naprosto úžasná záležitost. Máme stažených už 950 dílů. Cimrman, to je jasné a máme sebou spoustu mluveného slova. Knížky, scénky a Divadlo noc, pamatujete??? Dávali to každý večer v rádiu. Muziku všechny žánry, ale spíše si povídáme a probíráme co vidíme a co je okolo nás. Toulky a mluvé slovo posloucháme hlavně večer, když už jdeme spát....
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 8 let
Ja posloucham stare hitovky z meho detstvi co poslochali rodice na kazetach pri ceste do tehdejsi Jugosky, tedy Abba, Bony M, Drupy, Ricchi e Poveri, Modern Talking, Alphavile.

Vracim se tak do bezstarostneho detstvi :)
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
R
RudyČlen
Přidáno před 8 let
Mílu. Když se odmlčí a později usne, tak Stinga. Já ho mám rád, Míla ho nesnáší.
mirdavmirdavČlen
Přidáno před 8 let
Je to hodně o dostupnosti... Pokud se jedná o rádio, je to samozřejmě jedno - někdo to vymyslí, namíchá, a ty posluchači konzumuj... Mám rád místní rádia (české), je pravda že Blaník už je i na Moravě, Country radia jsme se taky dočkali :). Pokud jedu dále, řeším audio z Google music. Po letech sosání mp3 jsem přešel na legální, levnou, přehlednou a přenosnou (všechny ty vlastnosti jsou pro mne důležité) variantu. Před cestou si v telefonu naklikám co chci offline a přes BT pouštím v rádiu nebo přes externí repro na místě. Klidně 10 - 20 titulů.

No a žánr 70-90 léta + folk a country vše.
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 8 let
Když už všichni spí tak Cimrmana. Mám na Flash disku všechna div. představení.
Ixeo 710 i, Fiat
L
LakyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

SignBoss napsal:

Manželku, ale vážně. Rádio mám vypnuté a i po 23 letech manželství pokud neusne, pusu nezavře a mě nenudí.
Když jedu sám, tak mám něco přes 1000 alb českého bigbítu. A něco světového metalu.
A kolikrát si v rádiu pouštím i mluvené slovo.

Mám to samé :o poradte jak ji vypnout , ale za volant nesedne . Jen jednou spala až domů ale po návštěvě u známých , to byla jízda. !y
Žijeme jen jednou.
Tomas a MarieTomas a MarieČlen
Přidáno před 8 let
Už dlouhá léta používáme na zkrácení cesty autem zajímavou fintu. Typicky je to cesta k moři. Když vím, že mám před sebou 10 a víc hodin jízdy autem, stáhnu si nebo jinak seženu nějaké audioknihy či dramatizace z rozhlasu. Skvělý úspěch měla například dramatizace románu Gabriela Chevalliera - Zvonokosy: když sečteme vynikající překlad Jaroslava Zaorálka, jedinečné obsazení (Postránecký, Sovák, Řehoř, Moučka) a nadčasové zpracování režiséra Jiřího Horčičky, vyjde nám z toho báječná zábava. Nemluvě o tom, že při poslechu dramatizace je vše ponecháno na fantazii posluchače. Zvonokosy mají dvanáct dílů zhruba po půlhodině, tak to máme šest hodin zábavy.

Další, na co nemohu zapomenout, je rozhlasové ztvárnění dramatu Artura Haileyho - Let do nebezpečí. Tohle dílko jsme poslouchali při přejezdu Alp za bouřky a prudkého deště, kdy stěrače na čelním skle nebraly přívaly vody a řidiči jeli na dvojku se zapnutými výstražnými světly. Drama na palubě letadla, drama v autě. Co víc si přát?
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Nabiju Changer na 10 CD a jedu
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
H
hoboČlen
Přidáno před 8 let
Vždy před dovolenou nacpu do flesch disku vše co mám rád a dlouho jsem to neslyšel nebo neviděl .
Čauky Honza
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 15
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,433,646 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27018 sekund | Průměrně za: 0.27018 (0) sekund | Dotazy: 134 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB