Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Zdravíme z Holicka

Poslední aktualizace před 8 let
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
Gratuluji ke koupi.
Tak už v tom také lítáte. Vylepšovat, vylepšovat, vylepšovat. Tak takhle my tu žijem :-)
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
forman59forman59Člen
Přidáno před 8 let
Doplňující info. Ve čtvrtek jsme přivezli domů malinký karavánek Gruau 33. Jak jsem už výše popsal,nemáme velké nároky a v podstatě je to maximum,jaké je možné s Hyundai i20 utáhnout. Je v něm v podstatě vše co potřebujeme,jen budu potřebovat rady jak udělat,aby jsme nebyli závislí na 220V.
Ruda a Zdenička
Karavan TEC, Hyundai iX20,
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Správná volba
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
J
JanfraNováček
Přidáno před 8 let
Ahojky.:_My taky ještě nemáme karavan a už jsme tady.:)Ale už jsem tu dostala kontakt na někoho, kdo karavany vozí a už se moc těšíme, až nám něco doveze. Chceme angličáka.
forman59forman59Člen
Přidáno před 8 let
Taky řešení,ale to je další level a navíc už další auto do rodiny nechci.
Ruda a Zdenička
Karavan TEC, Hyundai iX20,
petr787petr787Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

forman59 napsal:

Ono je to všechno jinak. Jsme vlastně motorkáři (BMW R1200RT) a na toto jsme ani nepomysleli. Nejhorší na tom je to,že když jsem před 2 roky kupoval nové auto,vybíral jsem podle toho,že jezdím z 99% sám,jinak dovolené lítáme a ostatní je motorka. Takže jsem koupil to co mě úplně stačí a vyhovuje (Hyundai i20). No a teď tím pádem nemám moc z čeho vybírat,protože jsem limitovaný váhou. V TP auta mám 850kg bržděný vlek!!!!! No nic něco koupíme a uvidíme.



Řešil jsem také jak zkloubit motorku a karavan.
Nakonec jsem koupil Iveco Daily, udělal ve stavbu a motorku si vozím vzadu. Pokud prší jsme v autě a za slunečna vyrážíme na moto. (VFR1200XD Crosstourer)
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
A sakra, tak to budeš mít celkem zúžený výběr. Počkej do října, to je po sezoně a výběr bude lepší. Ti co chtějí na příští sezonu větší tak začnou prodávat ty menší.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
forman59forman59Člen
Přidáno před 8 let
Ono je to všechno jinak. Jsme vlastně motorkáři (BMW R1200RT) a na toto jsme ani nepomysleli. Nejhorší na tom je to,že když jsem před 2 roky kupoval nové auto,vybíral jsem podle toho,že jezdím z 99% sám,jinak dovolené lítáme a ostatní je motorka. Takže jsem koupil to co mě úplně stačí a vyhovuje (Hyundai i20). No a teď tím pádem nemám moc z čeho vybírat,protože jsem limitovaný váhou. V TP auta mám 850kg bržděný vlek!!!!! No nic něco koupíme a uvidíme.
Ruda a Zdenička
Karavan TEC, Hyundai iX20,
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
to máš ideální postup. Nejdřív jsi si pořídil vnučku a karavan vybereš podle jejích potřeb. To já to mám horší. Karavan jsem kupoval pro dva dospělé a nyní mě ho obývají i dvě vnučky, takže kolikrát dost masakr. Tak ať se Ti výběr podaří. A nezapomeň se potom pochlubit. Vítej do klubu.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Začít jezdit není pozdě v žádném věku.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
forman59forman59Člen
Přidáno před 8 let
Je to trošku divné, ale zaregistrovali jsme se tady a ještě nemáme čím jezdit. Vracím se k tomu po cca 37 letech. Jako dítě jsem od malička jezdil s rodiči a po vojně přišly jiné zájmy a starosti.Až teď když máme 1.5 letou vnučku, jsem se rozhodl,že koupím něco malého na odzkoušení,jestli se to bude zamlouvat mé paní (která nemá s tímto vůbec žádné zkušenosti). Zatím jen toto a dál budeme informovat až budeme mobilní.
Ruda 57 let, Zdenička 48 let:_
Ruda a Zdenička
Karavan TEC, Hyundai iX20,
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: forman59, tuareg, Miroslav6, petr787, Janfra
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 13
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,540,671 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13860 sekund | Průměrně za: 0.1386 (0) sekund | Dotazy: 84 | Použitá paměť: 1.87MB/2MB