Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

KOUPIM VW T4 CALIFORNIA

Poslední aktualizace před 7 let
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
Obávám se, že k velké úspoře u těchto vozů nedojde ani po sezóně (auto ale zestárne o rok, takže něco k dobru asi zřejmě bude).

Vybral si verzi (Exclusive), která v novém stávala více než "normální" nový krabicový obytňák .... její dnešní podoba Club Joker se pohybuje v základu od cca. 60 do 70 000 EUR (4x4) + výbava navíc, takže tam lze v pohodě zahučet i za mnohem více ....

Snad jedině koupě z privátních rukou, nikoliv přes obchodníka.
4.114683,118.628756
T
tomas_Člen
Přidáno před 8 let
Asi to dopadne tak jak všichni říkáte. Budu muset pro auto k sousedům. Za poslední tři roky se tu ve verzi exclusive prodávali snad jen dvě. Jj jako nové to je opravdu pálka. Ale nechceme velký obytnak, chceme něco malého, méně napadneho a na rychlejší přesuny. Taky abych s tím mohl i jakš takš dojíždět do práce, protože třetí auto nechci.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

tomas_ napsal:

OK mrknu. Mas osobni zkušenost?


Mam, mel jsem Nuggeta od Westfalie cca 4 roky, taky jsem mel pujcene Michelangelo od Westfalie - stejne usporadani jako Californie a pro 2 dospele a 2 deti je to dost male. Jde to, ale je to ve ctyrech spis do kempu, v noci na zachod nejde ( neni ho kam dat ), jakmile se rolozi spani uz tam neni na nic misto. Nuggetem jsme jezdili na volno, i po rozlozeni vsech posteli je vnitrek pouzitelny ( lze varit, jit na prenosne wc, dva spi nahore, dva dole, kuchyn zustava pristupna, atd). Koncepce Nuggeta me pro 4 prijde lepsi, klasickou Californii bych videl spis pro 2 dospele, pro ctyri jedine do kempu. Nuggetem jsem jel nekolikrat do prace, zadny problem - delka 5m, sirka o par cm vetsi nez Californie.
Preji stastnou volbu, at uz koupis cokoli.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
T
tomas_Člen
Přidáno před 8 let
Proto co říkáš se mi nejvíce líbí uspořádání californie exclusive. Dokonce tam je pevný wc
T
tomas_Člen
Přidáno před 8 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

tomas_ napsal:

Proto co říkáš se mi nejvíce líbí uspořádání californie exclusive. Dokonce tam je pevný wc


Exclusive je urcite ta nej... volba, je to jeste prava Westfalie. Asi tomu bude odpovidat i cena ...
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
T
tomas_Člen
Přidáno před 8 let
Začínají na 14 tis. € a to je ještě spíš vyjimka
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

tomas_ napsal:

Začínají na 14 tis. € a to je ještě spíš vyjimka


Obávám se kolego, že to vidíš příliš optimisticky .... myslím, že budeš muset přidat pár zlaťáků, pokud nezměníš kritéria.
Samozřejmě vyjímka potrvrzuje pravidlo, ovšem také většinou s nějakým zádrhelem (většinou neviditelným na první pohled).

http://suchen.mobile.de/wohnwagen/geb...usive.html
4.114683,118.628756
RadoRadoČlen
Přidáno před 8 let
v NL , ale benzín

http://www.marktp...amp;pos=11

no a nafta...tá cena

http://www.marktp...amp;pos=21
K O C Ú R K O V O
Upravil Rado dne 10.07.2016 00:22, před 8 let
T
tomas_Člen
Přidáno před 8 let
Stále sháním tu svou californii exclusive
T
tomas_Člen
Přidáno před 8 let
up
T
tomas_Člen
Přidáno před 8 let
já už chci !y
K
KatanNováček
Přidáno před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tomas_, mengic333, sipadan, adamB, Vajglon Hnuson, parag, hymer662, Rado, Katan
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 20
Členové online 1
Jirkac

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,427,962 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18362 sekund | Průměrně za: 0.18362 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 1.94MB/2MB