Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

nový moderní stellplatz Šumava

Poslední aktualizace před 7 let
J
JosephČlen
Přidáno před 8 let
zdravím přátele caravanisty,

dlouho jsem tu na foru nebyl, vážný úraz mi trochu zkomplikoval poslední roky život. Žena mne přivezla v našem bydliku z roztříštěným kolenem z Bretaně a trochu (dost :-) nám to převrátilo život. Poslední dva roky cestujme hlavně po naší rodné zemi a nově se usídlujeme na Šumavě. V současné době tam kupujeme penzion s rybníkem a několika hektary pozemku. Vzhledem k tomu, že s osobní zkušenosti vím, jaká je tristní situace na Šumavě ohledně stellplatzů (ne každý chce do klasického kempu) tak chci také u penzionu vybudovat samoobslužná stání pro obytná auta a karavany (klasický, moderní stellplatz, jak ho všichni známe ze zahraničí) a prosím o radu, zda nevíte, kdo je schopen vyprojektovat a dodat kompletní zařízení (platební automat, technologie pro likvidaci odpadních vod a fekálií, výdejní automat na vodu a elektřinu atd.).

mimochodem, budu prodávat naše nadstandartně vybavené Carthago c-line, garážované, v zimě nikdy nejeto a značky vždy v depozitu, najeto 30 tisíc ( kupuji vestavbu regenta na čtyřkolce), inzerát s fotkami dám do bazaru, pokud o někom víte, kdo shání auto na letošní sezonu, je k mání...

v úctě a s díky za rady ke stellplatzu

Joseph

mobil 777 302 837
Upravil Joseph dne 12.06.2016 10:58, před 8 let
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 8 let
Přijeď se někdy podívat. Dám Ti užitečné rady.

www.stellplatz.cz...
J
JosephČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

stellplatz napsal:

Přijeď se někdy podívat. Dám Ti užitečné rady.

www.stellplatz.cz...



díky za rychlou reakci :-) , už jsem Tě vypátral před chvílí na netu, určitě přijedeme a dovolím si zavolat...


jinak se omlouvám za pravopis, udělal jsem v minulém příspěvku nějakou hrubku, ale neumí to opravit :-)

ke stellplatzu:

Sice mám z našich cest nějaký svůj náhled na věc, ale vzhledem k tomu, že to budu stavět na zelené louce a primárně to není o výdělku, ale o tom, rozšířit službu pro nás, karavanisty (předpokládám, že náklady to nějak v budoucnu pokryje), rád bych uvítal i názory a nápady, co kdo kde viděl zajímavého a co by se dalo do nového projektu promítnout.


J.
martulinmartulinČlen
Přidáno před 7 let
realizovalo se to nejak?
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
No, přes rok přihlášený nebyl. Tak asi ne.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Joseph, stellplatz, martulin, Franta REZAC
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 21
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,495,046 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15398 sekund | Průměrně za: 0.15398 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB