Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Korsika Sardinie

Poslední aktualizace před 3 roky
David250David250Nováček
Přidáno před 5 let
Dobrý deň
Tiež by má zaujímala cesta na Sardíniu alebo Korzika
Chcel by som tam ísť v lete 2019 máte nejaké GPS súradnice kempov a aj ako ísť na trajekt - loď
Ideme po prví krát takto ďaleko ďakujem
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 5 let
Náhodou som natrafil na http://campersard... . Tu na fóre to ešte nebolo spomenuté a vyzerá to slušne spracované.
David250David250Nováček
Přidáno před 5 let

Citovat

JurajSK napsal:

Náhodou som natrafil na http://campersard... . Tu na fóre to ešte nebolo spomenuté a vyzerá to slušne spracované.
Ďakujem pozriem

Automatické sloučení 16.12.2018 18:55:
Chcel by som sa ešte opýtať na trajek čo a ako
Upravil David250 dne 16.12.2018 19:55, před 5 let
D
Duro103Člen
Přidáno před 5 let
My sme boli koncom augusta 2018 na korzike.
Trajekt sme kupovali deň dopredu. Druhá posádka kupovala lístok priamo tam v lodenice.
Máme 7,5m polointegralu + bike. A všetko ok.

Prešli sme celú korzike. Kempy 4-5* boli dosť plne a niektoré plne.
Ostatné kempy boli poloprázdne. Vždy sme sa niekam zmestili.
David250David250Nováček
Přidáno před 5 let

Citovat

Petra a Jirka napsal:

Ahoj, my byli na Sardinii loni (3 tydny i s cestou a zastavkami v It), v Olbii i v Cagliari a rozhodne jsme tam na zadne imigranty nebo podobne, co by zebrali a kohokoliv napadali nenarazili. Takze se nenechte vystrasit.
Byli jsme se 3 detmi a pokazde jsme byli v kempech, hlavne kvuli detem (4 a 3). v hlave mi utkvel kemp Cala Ginepro, bily pisek a melke teple more. Nadhera!!!
Na 10 dni to budete mit celkem hoňku... Petra
Dobrý deň
Tento rok chceme ísť s obytným autom na Sardíniu sme začiatočníci poprosil by som vás o nejaké info kam a kde ísť cempy - plán cesty a aj ako ísť na trajekt kde ho obiednat
Ďakujem
Monika-Jirka-NachodMonika-Jirka-NachodČlen
Přidáno před 5 let

Citovat

David250 napsal:

Citovat

Petra a Jirka napsal:

Ahoj, my byli na Sardinii loni (3 tydny i s cestou a zastavkami v It), v Olbii i v Cagliari a rozhodne jsme tam na zadne imigranty nebo podobne, co by zebrali a kohokoliv napadali nenarazili. Takze se nenechte vystrasit.
Byli jsme se 3 detmi a pokazde jsme byli v kempech, hlavne kvuli detem (4 a 3). v hlave mi utkvel kemp Cala Ginepro, bily pisek a melke teple more. Nadhera!!!
Na 10 dni to budete mit celkem hoňku... Petra
Dobrý deň
Tento rok chceme ísť s obytným autom na Sardíniu sme začiatočníci poprosil by som vás o nejaké info kam a kde ísť cempy - plán cesty a aj ako ísť na trajekt kde ho obiednat
Ďakujem


Ahoj David250,

začnu otázkou: máš děti? Pokud ano, jaký věk? My sami ještě nevíme, kam bychom nejvíce chtěli, ale už jsem i kdesi v tomto fóru psal někomu, že nosím v hlavě Korsiku. Docela by mne to lákalo. Ale máme obě holky školou povinné, tak asi nejdříve v polovině června...nebo sám nevím...... Ale toto vlákno budu číst dál, protože bych taky rád věděl, co a jak se připravit na cestu tam...
Jirka.
Jirka/1974, Monika/1976, Nikol/2002, Heřmánek/2011
Clever Van Vario Kids 600: vestavba Citroen Jumper
David250David250Nováček
Přidáno před 5 let

Citovat

Monika-Jirka-Nachod napsal:

Citovat

David250 napsal:

Citovat

Petra a Jirka napsal:

Áno mám jedno a má 8 rokov
Ahoj, my byli na Sardinii loni (3 tydny i s cestou a zastavkami v It), v Olbii i v Cagliari a rozhodne jsme tam na zadne imigranty nebo podobne, co by zebrali a kohokoliv napadali nenarazili. Takze se nenechte vystrasit.
Byli jsme se 3 detmi a pokazde jsme byli v kempech, hlavne kvuli detem (4 a 3). v hlave mi utkvel kemp Cala Ginepro, bily pisek a melke teple more. Nadhera!!!
Na 10 dni to budete mit celkem hoňku... Petra
Dobrý deň
Tento rok chceme ísť s obytným autom na Sardíniu sme začiatočníci poprosil by som vás o nejaké info kam a kde ísť cempy - plán cesty a aj ako ísť na trajekt kde ho obiednat
Ďakujem


Ahoj David250,

začnu otázkou: máš děti? Pokud ano, jaký věk? My sami ještě nevíme, kam bychom nejvíce chtěli, ale už jsem i kdesi v tomto fóru psal někomu, že nosím v hlavě Korsiku. Docela by mne to lákalo. Ale máme obě holky školou povinné, tak asi nejdříve v polovině června...nebo sám nevím...... Ale toto vlákno budu číst dál, protože bych taky rád věděl, co a jak se připravit na cestu tam...
Jirka.


Automatické sloučení 20.01.2019 19:48:
Dobrý deň nemá niekto plán cesty kempov - pekných plazí na Sardíniu ďakujem
Upravil David250 dne 20.01.2019 20:48, před 5 let
Monika-Jirka-NachodMonika-Jirka-NachodČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj David250,

tak nejsem jeden z těch, co by Ti chtěli radit....taky čekám, až tu někdo něco napíše, co a jak (zkušenosti, atd)....

...ale myslím si, že vydati se na vlastní pěst asi bude ta nejvíce reálná varianta. My už máme nějaké plány s dětmi, už jsme tu naši malou princeznu rozstrkali po táborech, babičkách, atd...takže vybírat si zrovna 2x nemůžeme. Pokud už máš konkrétní datum, napiš...třeba se trefíme i my na výlet.....Nikdy nevíš....
Jirka/1974, Monika/1976, Nikol/2002, Heřmánek/2011
Clever Van Vario Kids 600: vestavba Citroen Jumper
Gumidek2002Gumidek2002Člen
Přidáno před 5 let
Jen pro ty co cestují do Sardiníe: :-(
https://echo24.cz...vi-kobylek
M
mariaČlen
Přidáno před 3 roky
objeli jsme po pobřeží po směru Sardinii, spali jsme 2x v kempu, jinak placená parkoviště, STLP i nadivoko. Hrazdy na parkovištích většinou otevřené. Bez problémů, málo lidí. Následně ze St. Terezy trajektem do Bonifacia. Po směru hodin Korsika od Porto-Vecchio do Bastie. Také kempy, 1x STLP a nadivoko. Lidí více než na Sardinii, méně možností nadivoko. Poslední noc jsme spali pod Bastií na parkovišti u pláže. O půl druhé v noci nás vzbudily rány do auta a když jsem vyskočil ( magor ) ven, tak odjely dvě auta plná mládežníků. Vypálili na nás 12 vajec. Z pláže přišel maník s minohledačkou a vysvětloval mi francousko anglicky, že to je oblíbený boj mladých proti cizákům. Jakmile je na autě nefrancouzská RZ, jdou po nich. Na P4N jsem se následně dočetl o dalších útocích na auta s cizí RZ a byl rád, že to nebyly kameny. Po okamžitém přesunu do Bastie jsem brzy ráno dvě hodiny umýval hajzlštětkou zaschlá vejce. Za těch pár hodin to přischlo a začínalo na slunci vonět.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 12
Členové online 2
viking, Master

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,538,845 unikátních návštěv | Vygenerované za: 3.02618 sekund | Průměrně za: 3.02618 (0) sekund | Dotazy: 86 | Použitá paměť: 1.93MB/2MB