Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Oprava blatníku

Poslední aktualizace před 8 let
K
kutiltimČlen
Přidáno před 8 let
Zdar vespolek,
marně se snažím sehnat nový blatník na mého knause. Bohužel bezvýsledně. Ten původní se utrhl (už jsem to tak obdržel) v těch úchytech (co je přišroubovaný) a tak nevím jak to řešit. Máte někdo zkušenost s opravou? Je to docela měkký plast, tak nevím co s tím. Díky za rady.
Čtyři v tanku a pes (máma, táta, dvě holčičky a Tlapinka)
kutiltim Připojili následující obrazek:
blatnk3.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
PetrbenPetrbenNováček
Přidáno před 8 let
A už jsi zkoušel tmel a smirkové plátno ? Doporučuji PES tmel - třeba Uniflex ..... po zatvrdnutí obrousit smirkem , vyvrtat díry pro šrouby a stříknout barvou .
surficisurficiČlen
Přidáno před 8 let
Udělej si dle utrženého blatníku z extrudovaného polystyrenu věrnou kopii tu polaminuj tkanina epox přebrousit vytmelit nastříkat a máš nový blatník.
K
kutiltimČlen
Přidáno před 8 let
To zní sice hezky, ale v životě jsem krom kytování promáčklin a maskování svaru na autě nic laminováním nevytvářel. Jak se dělá to kopyto z polystyrenu ?
Čtyři v tanku a pes (máma, táta, dvě holčičky a Tlapinka)
C
caravanmanČlen
Přidáno před 8 let
Jestli to chcete mít profesionálně - pak náklady na kopyto vychází na cca 1000 Kč, náklady na jeden kryt pak okolo 300 - 500 Kč ( dle velikosti)

Pokud byste chtěl vidět některé mé laminátové výrobky -najdete je v sekci prodej ( laminátová umyvadla).

Závěrem - pokud zvolíte laminát, pak si dovolím tvrdit, že ten Vás přežije a když ne Vás tak Váš karavan.
K
kutiltimČlen
Přidáno před 8 let
Díky za nabídku. Koupil jsem ten tmel a vlákno a zkusím to sám. Pokud to nedopadne dobře, tak bych se ozval.
Čtyři v tanku a pes (máma, táta, dvě holčičky a Tlapinka)
C
caravanmanČlen
Přidáno před 8 let
Doporučuji dobře očistit a povrch zdrsnit ( většina plastů je mastná a tím pádem na nich nic moc nedrží), začínat s vláknem ( rohoží) s nižší gramáži - lépe kryjí ohyby. Na ní už může být hrubší tkanina.
Také je dobré to dělat v místnosti s vyšší teplotou (nad 20 st.C).
Držím palce, ať se dílo podaří.

Richard
K
kutiltimČlen
Přidáno před 8 let
Mám hotovo.
Použil jsem http://www.naradi...plast-250g a skelnou tkaninu na vyztužení (podlepení)
Na fotkách je levý původní a pravý opravený blatník. Odstín jsem úplně netrefil, ale úvéčko to možná trochu doladí. Je to tmelené, broušené, stříklé základem na plasty a pak syntetikou. S tím tmelem se dělá opravdu dobře. Schne doslova pod rukama.

Automatické sloučení 04.05.2016 10:
Čtyři v tanku a pes (máma, táta, dvě holčičky a Tlapinka)
Upravil kutiltim dne 04.05.2016 10:48, před 8 let
kutiltim Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
PetropPetropČlen
Přidáno před 8 let
Pěkný výsledek. Na barvu se vyprdni, vzhledem k tomu, že nikdo nikdy neuvidí obě strany zárověň, tak to nikdo nepozná. !)

Petr
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
Máš to pěkný! Šikulka!
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
F
ferdasanČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím-takže teď už můžeš říkat,že už umíš i laminovat.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let
To je paráda.A jakou má pak člověk radost,když se to povede. :g
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kutiltim, Petrben, surfici, caravanman, Petrop, Miroslav6, ferdasan, bleriot11
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 2
ZdenekNada, vaclav 1

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,442,545 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18233 sekund | Průměrně za: 0.18233 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.92MB/4MB