Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Průkaz vůdce malého plavidla

Poslední aktualizace před 7 let
xshockerxshockerČlen
Přidáno před 8 let
Rád bych informoval všechny majitele plavidel a hlavně vlastníky průkazů vůdce malého nebo rekreačního plavidla o změnâch platnosti jejich průkazů v souvislosti s novelou.
Pokud máte na průkazu vyznačenou neomezenou platnost nenechte se zmýlit a zkontrolujte si podle odkazu na státní plavební správu skutečnou platnost podle data vydání

http://plavebniur...usobilosti

Výměna je zdarma, je potřeba pouze fotografie a odevzdat současný průkaz.
Tato výměna má jeden veliký plus a to pro ty, kdo mají jako já výkon motoru omezený do 100 kw
Jelikož se změnou ve vydávání průkazů došlo ke zrušení kategorie M100 a nově se vydává pouze M20 (výkon motoru do 20 kw) a M (bez omezení výkonu) k jehož získání je potřeba složit i praktickou zkoušku, tak vlastníci kategorie M100 dostanou po výměně motory bez omezení výkonu a to bez potřeby jakékoliv dodatečné zkoušky !t :g
Dále se kategorie C (příbřežní plavba) upravuje z 0,75 námořní míle od břehu na rovnou 1 míli
Takže neváhejte a nechte si omezené průkazy zdarma vyměnit.
Osobně to mám ověřené z dnešního dne na Státní plavební správě v Praze
Upravil xshocker dne 08.02.2016 17:59, před 8 let
KRAMilyKRAMilyČlen
Přidáno před 8 let
MOC děkuji za informace:g
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 8 let
DÍKY ZA INFO, TO JE ZASE VÝMYSL NAŠICH "NÁMOŘNÍKŮ NA MINISTERSTVU:-(

ALE MÁM VYDÁNÍ 17.7 2006 A TAM JE , ŽE SE MĚNÍ VYDANÉ DO 1.6.2006 - ŽE BYCH SE VYVLÉKL?.-)

ZAJÍMAVÉ , ŽE CHORVATSKÝ PLATÍ NEOMEZEN A PO CELÉM SVĚTĚ, UZNALI HO I NA NĚMECKÝCH JEZERECH, V ITÁLII A KÁMOŠ BYL V AMERICE A TAKY S CHROVATSKÝM ŽÁDNÝ PROBLÉM. JEN U NÁS HO NEUZNAJÍ.PETR
xshockerxshockerČlen
Přidáno před 8 let
Nemám zkušenosti jak to chodí jinde ve světě, ale já mám průkaz vydaný v prosinci 2013 a už to byla jedna kartička VMP a mezinárodní vůdce rekreačního plavidla v jednom a v Chorvatsku s ní nebyl žádný problém.Předpokládám, že když je tak pěkně vyzdobená znaky EU tak platí všude v unii :D
Ale jak píšu nemám s tím žádné zkušenosti.
Chtěl jsem spíš upozornit ty co si udělali omezený výkon do 100 kw jako já, že je tu teď možnost se omezení zbavit bez dodatečných zkoušek :^
Ducatovy-KajaDucatovy-KajaČlen
Přidáno před 8 let
U nás chorvatský průkaz neuznají, protože neplatí na vnitrozemských vodních cestách. Zatím co VMP je pouze na vnitrozemské vodní cesty (proto na nich platí v celé EU) a s kategorií C i na příbřežní plavbu.
copycopyČlen
Přidáno před 8 let
platí český VMP na Dunaji v Bratislave? Vraj nie. Tak som počul na výstave Boot Incheba pred 14 dňami. Dôvod neviem.
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
dovolím si obnovit toto téma pro ty, kterým to jako mě minulý rok nějak uteklo. Dobrá informace - stačí vyplnit žádost, ofotit průkaz a přiložit foto, pak odeslat na Plavební úřad. Vyzvednout se to musí osobně.!i
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: xshocker, KRAMily, Petr Z, Ducatovy-Kaja, copy, Cattani
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,503,498 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11450 sekund | Průměrně za: 0.1145 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.77MB/2MB