Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Itálie - září

Poslední aktualizace před 9 let
J
Jira a EvcaČlen
Přidáno před 9 let
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s níže uvedenými kempy? Chtěli bychom začátkem září vyrazit do jednoho z těchto kempů, zkusíme to bez rezervace, ( pokud tedy nemáte někdo zkušenost že musí být i v tomto měsíci ). Rádi bychom aby měl udržované sociálky, animační program pro děti, do bazénu se nemuseli nosič čepičky na koupání, dostupnost městečka pro noční procházku a žádná disco do rána.
Moc díky za Vaše poznatky
- Villaggio Turistico Internazionale
- Pra delle Torri
- Jesolo International
T
tom74Člen
Přidáno před 9 let
- Villaggio Turistico Internazionale ---- byli jsme už několikrát, supr kemp, čisto, má 4 hvězdičky, absolutní spokojenost, leží na pláži, kousek do města, je ale dražší, odkaz " www.vti.it "
PeropPeropČlen
Přidáno před 9 let
Já mám nejlepší zkušenosti s kempem Pra delle Torri. Ideální a má vše na nejvyšší úrovni ,včetně Akvaparku a obchodů. Do městečka sice dál ale jezdí vláček. A v září je nejlevnější ze všech. Také tam opět vyrazím.P
cestovatel ze Šumavy;y
korec80korec80Člen
Přidáno před 9 let
Naše zkušenost z loňského roku s kempem Pra delle Torri, byla nic moc. Je fakt, že jsme tam byli začátkem srpna, ale i tak vím, že tam nás už nikdo nikdy nedostane... Nesedí nám totiž miliardy lidí a ty byli úplně všude, ať u akvaparku, na pláži nebo v dětském koutku. Dále nám vadili mračna otravných komárů a příšerně špinavé moře, to bylo snad největší zklamání. Nejlepší naopak bylo, že když jsem přišel poprvé na recepci s přáním se ubytovat, tak mi řekli že kemp je plný a že jestli máme zájem, můžou nás ubytovat v tzv. "waiting area" je to místo uvnitř kempu (přístup jsme měli všude, jako plnohodnotní návštěvníci), kde čekáš, až na tebe přijde řada, když se v kempu uvolní "plnohodnotné" místo. Tam to bylo parádní, mnohem lepší než uvnitř kempu(což jsme bohužel zjistili až po přestěhování). Dokonce jsem tam narazil i na pražského kolegu, bylo mi divné že tam pořád stojí, protože auta co na toto místo dorazila po něm se už dávno stěhovali dovnitř. Nelenil jsem a zeptal se ho přímo, odpověděl mi, že do kempu jezdí již řadu let a že se záměrně nechávají ubytovávat na tomto plácku.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
koukněte ještě na náš oblíbený kemp: Union Lido http://www.unionl...

jinak ten Jesolo international je nejblíž k několikakilometrové pěší zóně s obchody, restauracemi atd.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
PeropPeropČlen
Přidáno před 9 let
p. Korec 80 tak to se Vám nedivím,že se Vám tam nelíbilo,když jste tam byli v srpnu. V srpnu bych nikam k moři nikdy nejel. Jedině rezervace a vše včetně ubytování je min. 3 krát dražší. ale od 6.9 je cena min. a kemp je poloprázdný,bez jakých koliv problémů a klídek a všude včetně sociálek perfektní a čisté. Já jsem na recepci zapomněl CCS kartu a poslali mi ji domu poštou a taktéž vždy k vánocům posílají přání. Ten kemp Union Lido jsem také několikrát navštívil,ale to je opravdu továrna na turistiku a je hodně drahej i na podzim. I pěknej kemp je přímo u kotviště do Benátek Marina. To jsou mé dlouholeté zkušenosti. P.
cestovatel ze Šumavy;y
P
ppeppeČlen
Přidáno před 9 let
Co se týká Pra delle Torri, tak za nás tam bylo nejčistší moře co jsme na severu u východního pobřeží viděli. Takže je to asi o štěstí. Jinak patří mezi "mega" kempy, takže lidí je tam doopravdy hodně no a na začátku srpna ještě víc.

Ještě bych mrknul na http://www.marina...ia.it/eng/ je to kousek od Jesola, kousek od přístaviště pro cestu do Benátek.

Jak to bude s animačním programem pro děti je otázka, přeci jenom bude září.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

ppeppe napsal:

Co se týká Pra delle Torri, tak za nás tam bylo nejčistší moře co jsme na severu u východního pobřeží viděli. Takže je to asi o štěstí. Jinak patří mezi "mega" kempy, takže lidí je tam doopravdy hodně no a na začátku srpna ještě víc.

Ještě bych mrknul na http://www.marina...ia.it/eng/ je to kousek od Jesola, kousek od přístaviště pro cestu do Benátek.

Jak to bude s animačním programem pro děti je otázka, přeci jenom bude září.


Marinadivenezia je pěkný, ale hlavně asi pro rodiny s dětma a ty co mají rádi bazény. jediná nevýhoda, že je to poměrně "daleko od civilizace" a jsi tam odkázaný na jejich programy a večer není celkem kam vyrazit.
Výhoda - blízko do Benátek.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
P
ppeppeČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

ppeppe napsal:

Co se týká


Marinadivenezia je pěkný, ale hlavně asi pro rodiny s dětma a ty co mají rádi bazény. jediná nevýhoda, že je to poměrně "daleko od civilizace" a jsi tam odkázaný na jejich programy a večer není celkem kam vyrazit.
Výhoda - blízko do Benátek.


Je to tak, my nikde nejsme úplně dlouho. Ochutnáme kemp a zase o kus dál, takže pro nás to je vpoho. Ale ono ani v tom Jesolu si nedokážu představit být nějak dýl. Teda mořský svět tam mají pěknej.
J
Jira a EvcaČlen
Přidáno před 9 let
Všem moc děkuji za odpovědi. V http://www.marina... jsme byli již 2x a absolutní spokojenost, opravdu špička. Letos chceme právě vyzkoušet jiný a též kvalitní kemp. Vidím na rozhodnutí na poslední chvíli mezi Villaggio Turistico Internazionale a Pra delle Torri .
Díky a všem kdo se teprve chystá pěknou dovolenou.
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 9 let
My od 6.9. chceme zkusit ten Union Lido. Zdendy a Alči reference nás zlákali. Ale ten Pra delle Torri vypadá taky moc pěkně, navíc to vychází o 10euro denně laciněji
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
Upravil Roman ST1 dne 20.08.2015 22:16, před 9 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Roman ST1 napsal:

My od 6.9. chceme zkusit ten Union Lido. Zdendy a Alči reference nás zlákali. Ale ten Pra delle Torri vypadá taky moc pěkně, navíc to vychází o 10euro denně laciněji


Nejsem agent toho Union, ale byl jsem v Prade del tori a vůbec od Caorle až k Punta Sabione jsme projeli všechny lepší kempy (na kolech či karavanem a ten Union pro nás vychází nejlepší ještě se koukněte na kemp Europa http://www.campin... taky dobrý. nebo klidnější kemp Marelago: http://www.marela...
Jinak doporučujeme během dovolené vystřídat dva až tři kempy.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
J
Jira a EvcaČlen
Přidáno před 9 let
V Union Lido jsme byli v 2012. Kemp je kvalitní, čistěj a pěknej, nic špatného nám tam neprovedli ale už se nám do něj nějak nechce. Zatím jsme vždy dovču bydleli vždy v jednom kempu, možná jak radíte prostřídat 2 není také špatné.
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 9 let
Kamarád jede ve stejný termín do Camping Village Ca'Pasquali (http://www.capasquali.it) a láká nás ať jedeme s nimi. Máte někdo zkušenost s tímto kempem?
Podle webovek vypadá pěkně, ale skutečnost může být jiná.
Předem děkuji za názor !)
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 9 let
ja byl par dni zde 45.460121, 12.516923 neni to kemp ale parkoviste u more, pres den socialky, sprchy a restaurace, vecer klidek, asi to neni uplne idealni (kdyz hledas kemp) ale treba to nekomu jinemu pomuze. Popripade na jednu noc na prespani.
pilinispilinisČlen
Přidáno před 9 let
Pěkný kemp je v Caorle:http://www.villaggiosanfrancesco.com/de/webcam-live-villaggio-san-francesco-caorle.php , mimo sezonu 12e auto+2osoby+elektrika ale musíš mit kartu Camping Card ACSI.V červnu jsem tam byl a super.
Já Honza a Gábina a obytné auto Fiat Dukáto 2,3 96Kw
S
SeberapČlen
Přidáno před 9 let
Včera jsme se vrátili z it (caorle,jesolo,Benátky,Lago di garda) lidí už je přijatelné ne jako v sezóně ,počasí pořad super i na koupání ,ceny už jsou nižší než v sezóně .pokud nekdo rad na divoko tak v caorle je ecopark obrovské parkoviště kde se nic neplatí vždycky jsou tam nějaké obytky nebo karavany,vedle aquafollie je stellplatz pro cca 30 aut obsazeny byl tak z půlky cenu nevim , Peschiera (Lago di garda) parkoviště u sportovního stadionu taktéž zdarma po celý den ....v centru měst je hodina za 1,5 -2 eur.pokud se chystate k Lago di garda tak je zvýhodněné vstupné do movieland+canevaworld 31e za dospělého urcite to stojí za to.
I
IvounČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím,

mám dotaz, nikdy jsem nebyl v kempu v zahraničí, plánuji první cestu. Všude tam mají psané že minimálně X dní parkování. Takže na jednu noc ( v níže uvedeném kemu ) nikoliv ?
Děkuji


Citovat

tom74 napsal:

- Villaggio Turistico Internazionale ---- byli jsme už několikrát, supr kemp, čisto, má 4 hvězdičky, absolutní spokojenost, leží na pláži, kousek do města, je ale dražší, odkaz " www.vti.it "
Weinsberg CaraOne 420
T
tom74Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Ivoun napsal:

Zdravím,

mám dotaz, nikdy jsem nebyl v kempu v zahraničí, plánuji první cestu. Všude tam mají psané že minimálně X dní parkování. Takže na jednu noc ( v níže uvedeném kemu ) nikoliv ?
Děkuji


Citovat

tom74 napsal:

- Villaggio Turistico Internazionale ---- byli jsme už několikrát, supr kemp, čisto, má 4 hvězdičky, absolutní spokojenost, leží na pláži, kousek do města, je ale dražší, odkaz " www.vti.it "


např na 7 dní jsou rezervace předem, nejlépe sobota - sobota
když prostě přijedeš do kempu, tak si zaplatíš kolik nocí chceš, pouze v sezoně je pak ale riziko, že můžou mít plno, osobně jsem se do kempu dostal vždycky
T
taz26Nováček
Přidáno před 9 let
no co se týče kempů nikdy jsem nic nerezervoval. Přijel zeptal bylo volno ano-ne. Jednou se mi stalo že nebylo volno. Ale na rezervace kašliObzvláště teď po sezoně. když se ti tam nebude líbit popojedeš nkam jinam.
I cesta může být cíl.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jira a Evca, tom74, Perop, korec80, Zdenek a Alena, ppeppe, Roman ST1, PetrK, pilinis, Seberap, Ivoun, taz26, garden
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 21
Členové online 1
Pawaj

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,443,496 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27005 sekund | Průměrně za: 0.27005 (0) sekund | Dotazy: 132 | Použitá paměť: 2.25MB/4MB