Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Západní Turecko 5.-6.měsíc 2015

Poslední aktualizace před 9 let
ivanoivanoČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Romano007 napsal:

Tak snad to tam bude ok.necháme se překvapit co nás tam čeká:) a třebas se cestou někde potkáme..Přeji šťastnou cestu.


Díky, aj tebe.
R
Romano007Člen
Přidáno před 9 let
Tak snad to tam bude ok.necháme se překvapit co nás tam čeká:) a třebas se cestou někde potkáme..Přeji šťastnou cestu.
ivanoivanoČlen
Přidáno před 9 let
To je počet v celom Turecku, hlavne zo Sýrie a tí sú na východe v táboroch. Nemyslím, že bude nejaký extra tlak na hraniciach. Áno, ja idem cez Istanbul, moc sa na to neteším, ale cez Dardanely je to veľká okľuka.
R
Romano007Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

ivano napsal:

Citovat

Romano007 napsal:

ipy a zemánekpetr: díky za radu už v tom mam jasněji:^

Automatické sloučení 27.05.2015 18:08:
Ahoj,
Nemáte někdo aktuální info z Turecka??Jak to vypadá na hranicích atd.??ve zprávách říkali že je tam snad 2mil.uprchlíků.Nejvíc prý kolem hranic s Bulharskem... V pátek tam vyrážíme a uvítal bych jakoukoli informaci.
Díky


Nepočul som o tom. Ja vyrážam tiež v piatok t.j. zajtra, ale idem cez hraničný prechod Malko Tarnovo, ten býva vždy prázdnejší a tým že je diaľnica do Burgasu je to možno aj rýchlejšie.

Ivano:četl jsem to tady..
http://tn.nova.cz...video.html
Tak mam docela obavu jak to tam bude na hranicích...atd.
Ty jedeš asi směr Istanbul??
My jedeme směr na Gelibolu a tak pro mě bude rychlejší ject v Bulharsku po A4.na Kapikule..
ivanoivanoČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Romano007 napsal:

ipy a zemánekpetr: díky za radu už v tom mam jasněji:^

Automatické sloučení 27.05.2015 18:08:
Ahoj,
Nemáte někdo aktuální info z Turecka??Jak to vypadá na hranicích atd.??ve zprávách říkali že je tam snad 2mil.uprchlíků.Nejvíc prý kolem hranic s Bulharskem... V pátek tam vyrážíme a uvítal bych jakoukoli informaci.
Díky


Nepočul som o tom. Ja vyrážam tiež v piatok t.j. zajtra, ale idem cez hraničný prechod Malko Tarnovo, ten býva vždy prázdnejší a tým že je diaľnica do Burgasu je to možno aj rýchlejšie.
R
Romano007Člen
Přidáno před 9 let
ipy a zemánekpetr: díky za radu už v tom mam jasněji:^

Automatické sloučení 27.05.2015 18:08:
Ahoj,
Nemáte někdo aktuální info z Turecka??Jak to vypadá na hranicích atd.??ve zprávách říkali že je tam snad 2mil.uprchlíků.Nejvíc prý kolem hranic s Bulharskem... V pátek tam vyrážíme a uvítal bych jakoukoli informaci.
Díky
Upravil Romano007 dne 27.05.2015 18:08, před 9 let
ipyipyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Romano007 napsal:

Zdravím,
Chceme jet také začátkem června záp.Turecko.Eceabat-Canakkale a dolu směr na Izmír-Alacati atd.a mam dotaz jak tam tedy funguje to placení dálnic..Můžete někdo dát info??
Jestli se platí hned na hranicích,nebo jestli tímto směrem se to dá bez dálnic??
Díky



Ahoj diaľnice sa neboj sú lacné kupuješ nálepku ktorú lepíš v strede pred.skla je v nej čip ktorý je nabitý kreditom a na mýtnych bránach odpisuje s kreditu kde sa na displeji zobrazí zostávajúci kredit.pokial ti dôjde tak sa rozsvietia červené svetlá a zvuk.signalizácia no môžeš pokračovať ďalej po diaľnici rampa ta pustí no z diaľnice nevyjdeš von vždy pri výjazdoch je miesto na dobíjanie kredytu a potom to odráta s nového.Čiže na diaľnicu sa dostaneš bez nálepky no von nie.Miiesto na kúpenia nálepiek je na diaľnici pred Istanbulom smer Istanbul - Ankara.Za nálepku som platil asi 10 - 15 Eur už nepamätám no šiel som cez Ankaru,Kapadikia a dole do Alánie a spať.Cez Dardaneli-Canakale diaľnice nie sú no sú tam všade štvorprúdové cesty bez platenia.
Neviem či som ti pomohol ten system platenia diaľnic je kus chaotický no netreba sa báť policajti tam tieto veci vôbec neriešia a vonkoncom nie turistov.
Ivan
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Romano dá se mimo dálnice co už jsem nastudoval.Petr
R
Romano007Člen
Přidáno před 9 let
Zdravím,
Chceme jet také začátkem června záp.Turecko.Eceabat-Canakkale a dolu směr na Izmír-Alacati atd.a mam dotaz jak tam tedy funguje to placení dálnic..Můžete někdo dát info??
Jestli se platí hned na hranicích,nebo jestli tímto směrem se to dá bez dálnic??
Díky
ivanoivanoČlen
Přidáno před 9 let
Bol som v Turecku dva razy. Tu sú fotogalérie, ak je záujem, vyberte si čo chcete trebárs podľa čísla fotky, vyhľadám súradnice v googli.

https://www.flickr.com/photos/ivano/s...920106173/

https://www.flickr.com/photos/ivano/s...799132656/

Pokec je na mojej stránke www.ivano.sk.

Tento rok idem v júni cez Turecko znovu, ale viac severom na Kaukaz, tak to bude asi mimo.
K
kopeluxČlen
Přidáno před 9 let
My plánujeme tiež cestu do Turecka - západne pobrežie. termín druhá polovica júla. Ak má niekto v tej dobe spoločný výjazd rád sa stretneme.
L
LakyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

albert napsal:

Citovat

VeronikaTomino napsal:

Tak aj ja teda nieco pridam: na Gokceade sme boli 7/2013 a na spominanej plazi sme boli tiez uplne sami:

A DOST JEDU ZNOVA.I kdybych měl jet bez manželky ktera tento styl nemusi:D

Automatické sloučení 13.04.2015 21:17:
Byli jste take na Bozcaadě .připadně kde se vam libilo vic.dik



Moje byla ten samý případ ale je lepší na poprvé jet s někým bude to pro ní lepší i pro tebe 2-3. osádky je super .Také uvažuji o tom jen termín není jistý .
Žijeme jen jednou.
A
albertČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

VeronikaTomino napsal:

Tak aj ja teda nieco pridam: na Gokceade sme boli 7/2013 a na spominanej plazi sme boli tiez uplne sami:

A DOST JEDU ZNOVA.I kdybych měl jet bez manželky ktera tento styl nemusi:D

Automatické sloučení 13.04.2015 21:17:
Byli jste take na Bozcaadě .připadně kde se vam libilo vic.dik
Upravil albert dne 13.04.2015 21:17, před 9 let
VeronikaTominoVeronikaTominoČlen
Přidáno před 9 let
Tak aj ja teda nieco pridam: na Gokceade sme boli 7/2013 a na spominanej plazi sme boli tiez uplne sami:
Tomas+Veronka+Matejko (8 rokov)+Terezka (6 rokov)+Paula (3 roky)+Lucia (4 mesiace), Rimor Katamarano 6, Ford Tourneo Custom
Upravil VeronikaTomino dne 13.04.2015 20:41, před 9 let
VeronikaTomino Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Alberte jsem rád že jsi mě nasměroval a oba ostrovy mám v plánu jako priority , památky navštěvuji jen když se mě postaví do cesty a mám na nĕ náladu což je málokdy ale "liduprázdný ostrov" to je pro mě to pravé ořechové.Měj se Petr
A
albertČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Není nad osobní zkušenost dík ahoj Petr.

Těško bych to napsal lépe jak to bylo popsáno na těch odkazech.kde jsem se postavil tak jsem stal nikomu jsem ne vadil.lidi dobří ostatně jako v celým Turecku.bohužel nemám žádné GPS nemám protože ne používám navigaci.nejvíce se mi líbilo na pláži u vesnice Ugurlu.je asi 2km dlouhá a v červnu jsem tam byl sam.ráno tam přišli jen kozy které vždy odhanela naše maltezačka.Prostě balzám na nervy

Automatické sloučení 12.04.2015 21:04:

Citovat

mtruelle napsal:

Zdravím - jen bych se pozeptal ... průjezd Bulharskem bez problémů?

Jo přes Bulhary v pohodě

Automatické sloučení 12.04.2015 21:12:
Kurňá jsem si oživil vzpominky a asi se vybodnu na Normandii a pojezdu tam zas
Upravil albert dne 12.04.2015 21:12, před 9 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
Není nad osobní zkušenost dík ahoj Petr.
A
albertČlen
Přidáno před 9 let
http://www.carava...d_id=12796
Čau.dal jsem tady odkaz na vlakno kde jsou zajimave odkazy včetně trajektu.
Ja osobně jsem byl na gockeade a komerčni se mi teda v žadnem připade nepřípadal.Bockeada mi bohužel nevyšel protože jsem měl problemy s platebni kartou.ale vim že byl vyhlašeny jako 8nejkrasnější ostrov světa takže doufam že se tam ještě dostanu.přečti si odkaz ostov pro samotaře a ten odkaz od tech serfařu je tam gockeada docela podrobne popsana.ja jsem se nalodil na trajekt v Kabatepe.asi 500m od přistavu je valečne muzeum tam se určitě zastav je tam nekolik kinosalu kde ukazuji bitfu z 1svetove o poloostrov Galipoli je nesmirně silny zažitek.Byli jsme tam vitani a byli radi že se zajimame o jejich historiji.
R
Romano007Člen
Přidáno před 9 let
Alberte poslal jsem ti SZ.
mtruellemtruelleČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím - jen bych se pozeptal ... průjezd Bulharskem bez problémů?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 12
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,438,655 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22343 sekund | Průměrně za: 0.22343 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.24MB/2MB