Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

stání v Hochficht nebo Sternstein...

Poslední aktualizace před 6 let
P
paragČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Yetti napsal:

Citovat

parag napsal:

Ahoj Yetty,v Mittendorfu parkujete u dětského areálu?
Nemáš souřadnice parkoviště?
Diky Jarda


Ahoj,

Diky,chceme se tam přesunout v pátek z Hochfichtu-přijede vnučka.
Agoj Jarda
jsou to ty souřadnice, co jsem psal .... jen si to vyhledej v mapy.cz .... na googlu to odkazuje někam jinam??? Jinak se jedná o stání přímo u dětského areálu. Je to ten plácek nad autobusovou točnou, na úrovni kasy.

Užijte si to, já mám děcka nemocný, jinak jsem měl v plánu jet tam taky.

Ahoooooj :_
RomishRomishČlen
Přidáno před 9 let
Nejede zítra někdo na Hochficht??? My se tam chystáme dorazit na zítra na večer....
J
jirka dagmarČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Romish napsal:

Nejede zítra někdo na Hochficht??? My se tam chystáme dorazit na zítra na večer....


........chceme tam být zítra k večeru tak se tam asi uvidíme....... Jirka 777617665
...hlavně že se máme....!c
Kuba86Kuba86Nováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti jak by to mohlo vypadat tento víkend na Hochfichtu, jestli má cenu tam jezdit? Nevím jak maj děti prázdniny a tak....
V
Vladas60Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, včera jsem se vrátil z Hochfichtu. Parkování na Schwarzenberg am Bohmerwald parkovišti je úplně o samotě a neskutečném klidu. Na centrálním parkovišti Hochficht je dobrý plac nalevo při příjezdu a budeš koukat, jak se vše rychle během brzkého rána zaplní. Jinak lyžovačka v naprosté pohodě !) :z
Kuba86Kuba86Nováček
Přidáno před 7 let
Děkuju za reakci, nakonec jsme zůstali na centralnim vpravo, večer v 10 tam nebylo moc vidět jak to vypadá. Jinak ráno to byl fakt fofr :) a lyžovačka parádní
jednateljednatelNováček
Přidáno před 6 let
Jsme na Hochficht, i v tuhle exponovanou dobu mezi svátky je to bez problémů. Jen včera padalo, takže ráno bylo kolem rodeo traktoru s pluhem, ale to je jasný.

Automatické sloučení 01.01.2018 23:07:
...a ještě jednou k Hochfichtu: když jsme balili, našel jsem pod izolací na čelním okně vytisknutý papír s důrazným upozorněním, že na hlavním parkovišti je z organizačních důvodů kempování zakázáno, a jediné doporučené místo je na konci nejvyššího parkoviště od příjezdu a Areny vlevo. Protože jsem měl izolaci pověšenou i mezi kabinou, nemohl jsem si toho letáku všimnout. Přesto nás po 3 dny nikdo nevyháněl...
Upravil jednatel dne 02.01.2018 00:07, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jirka dagmar, parag, andrejslavkov, Bombici, spino, Yetti, Dasa a Jirka, Romish, Kuba86, Vladas60, jednatel
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 1
VlasW

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,540,628 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16293 sekund | Průměrně za: 0.16293 (0) sekund | Dotazy: 72 | Použitá paměť: 1.81MB/2MB