Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Skylink-zase víc??

Poslední aktualizace před 4 roky
C
codyČlen
Přidáno před 9 let
Tuareg: to je preto ze mesacne platby sa mozu zvysovat nepredvidatelne :-)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let
Koukám, že vynechali už i SMS servisní poplatek na 10 dnů :g
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
L
LakyČlen
Přidáno před 9 let
Tak vám nezávidí já mám pozemku a je mi fuk co chytnu a kde , jinak to řeším jak naznačil Ruda a DVD mám jako v záloze a v klidu . CHlapi drahé talíře máte tak neřešte těch pár kaček at jste in když to postavíte u pláže jako vesmírnou stanici k vyhledávání meteoritu pro zachranu této planety a chytráku co to na vás zkoušejí kolik vydržíte.:_
Žijeme jen jednou.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let
Přesně tak, není nad "pozemku". Třeba v Maďarsku, když 2 dny prší...
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
F
FrancekNováček
Přidáno před 9 let
Další zdražení:
K 1. dubnu 2015 se u obou platforem mění výše Servisního poplatku, souvisejícího s poskytováním služeb satelitní televize.
Zrušit nebo nezrušit zatím je to jediná možnost sledovat satelitní TV i v zahraničí.

http://www.skylin...cz121.html
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 9 let
jj je to tak,smůlu máme my "VENKOVANÉ" co bydlíme mimo krajská města,když je tak skvělé pokrytí tím pozemním signálem.Tak jedině satelit to jistí. :o
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 9 let
Už to zavání zlodějnou .. Nejdříve permanentní karta , pak nutný "poplatek " 500 , za rok už 1000 a za další rok bude co .. ? Asi už TV na dovolené oželíme .. !) Stejně tam dávají kolovrátky ...
mbmbČlen
Přidáno před 9 let
Skylink jsem měl jako rezervní, když jsem někde nemohl naladit FREESAT, po vypršení platby s nimi končím a budu muset myslet na to, abych nezapomněl kartu FREESAT doma...:@
A na chatě to bude to samé...:_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 9 let
V Beskydech kde bydlím pozemní signál mám špatný proto sat. vysílánì byl pro mne přínos.Už jsem přešel z celoročního předplatného jen na "zimní" a stejně mně Skylink zase obral.Předplatil jsem na podzim asi 3o programů v multibalíku a vím že program v HD mě nepůjdou.V půli mého předplatného tato "firma" převedla asi 3 nebo 4 programy na HD mezi nimi filmové a tím pádem mě je vypli.Bez upozornění při objednávání ,bez omluvy,bez kompenzace.Po dotazu co se děje mě doporučila "mluvčí" koupit nový sat. přijímač.Mé představy jak budou fungovat soukromé firmy byly jiné .Budu to řešit po ukončení předplatného a vrátím se do doby kdy jsem si vyráběl antény sám.Ale na omluvu této firmy je tředa konstatovat že nejsou jediní kteří takto podnikají.
mbmbČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

V Beskydech kde bydlím pozemní signál mám špatný proto sat. vysílánì byl pro mne přínos.Už jsem přešel z celoročního předplatného jen na "zimní" a stejně mně Skylink zase obral.Předplatil jsem na podzim asi 3o programů v multibalíku a vím že program v HD mě nepůjdou.V půli mého předplatného tato "firma" převedla asi 3 nebo 4 programy na HD mezi nimi filmové a tím pádem mě je vypli.Bez upozornění při objednávání ,bez omluvy,bez kompenzace.Po dotazu co se děje mě doporučila "mluvčí" koupit nový sat. přijímač.Mé představy jak budou fungovat soukromé firmy byly jiné .Budu to řešit po ukončení předplatného a vrátím se do doby kdy jsem si vyráběl antény sám.Ale na omluvu této firmy je tředa konstatovat že nejsou jediní kteří takto podnikají.


Máš pravdu, a s touto firmou se mi stalo, že jsem asi před 1/2 rokem šel zaplatit servisní poplatek u jejich nejmenovaného prodejce a bylo mi odmítnuto vydat daňový doklad, s tím, že to stejně nemohu dát do účetnictví....V tu dobu jsem opravdu neměl čas to řešit ( i když mně to pěkně štvalo ) a byla to asi škoda - přirovnám to ke ,,šmejdům"
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
L
LakyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

TomTP napsal:

Přesně tak, není nad "pozemku". Třeba v Maďarsku, když 2 dny prší...


Tome třeba se naučíš i Madarsky nebo zapni DVD ve tvým věku jsem přepnul na manželky program a děcka šli spát nebo chytat déšt do cedníku. No prostě prča musí být jinak to nejde.
Žijeme jen jednou.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let
V mým věku jo ? Zřejmě už jedeš další kolo !) :D
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
TomTP Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
jardarcjardarcČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

TomTP napsal:

V mým věku jo ? Zřejmě už jedeš další kolo !) :D


:D:g
Verča, Jarek, Patrik, Lucinka:_Knaus + Sharan
R
RudyČlen
Přidáno před 9 let
No tak pánové, máte to zapotřebí...:(
Ačkoli uznávám, že žádná služba nemůže být poskytována zadarmo a původní zavedení servisního poplatku jsem akceptoval, jeho 90% navýšení již akceptovat nebudu. Skylink mám jen doma, především kvůli možnosti HD příjmu. Zítra koupím anténu na dbv-t a sbohem Skylink :_

Automatické sloučení 12.02.2015 13:30:
Zrovna jsem zrušil pravidelnou platbu za Skylink. Operátorka na call centru mě nejdříve přesvědčovala o výhodnosti standardního balíčku asi miliónu programů u kterého se servisní poplatek neplatí, později mi radila zaplatit do konce března dvouletý poplatek za 900 kč a zachovat tak cenu na další dva roky. Pro mne to význam nemá, nejde mi o 20Kč ale o princip. Provozovatel deklaroval servisní poplatek jako náklady na administraci služby a tyto náklady mu stoupnout o 90% za rok nemohly.
Pokud se však někdo nechce bez Skylinku na cestách obejít, může této možnosti využít.
Upravil Rudy dne 12.02.2015 14:30, před 9 let
Trip Ja-RoTrip Ja-RoČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj, zatím používáme Skylink, ale díky tomu co neustále vymýšlejí, bychom asi přešli na Freesat. Jaká je prosím zkušenost v zahraničí ? Vím že prvotní investice je cca 1 000 Kč za Freeprogramy. Děkuji.
Jarka + Roman+ Štěpán + Kuba + 2 kníračí slečny ( Magie a Berry )
soukarsoukarČlen
Přidáno před 9 let
Zdravím,mne se také záměry Skylinku nelíbí,ale
- nemohu mít DVB-T,protože bydlíme v ďolíku a ze 16-ti programů co bych chytil mi polovina kostičkuje
- přejít k jinému poskytovateli sat programů se mi zdá krátkozraké,je to z bláta do louže
- dnes byl u sousedů sat technik,prý bude hůř...
www.caravan24.cz/images/smiley/smile007.gif
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Trip Ja-Ro napsal:

Ahoj, zatím používáme Skylink, ale díky tomu co neustále vymýšlejí, bychom asi přešli na Freesat. Jaká je prosím zkušenost v zahraničí ? Vím že prvotní investice je cca 1 000 Kč za Freeprogramy. Děkuji.


u Freesat se platí administrativní. poplatek za free kartu kde jsou jen základní programy bez HD za rok 500.00 Kč.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 9 let
Já kupoval Skylink před dvěma roky, a už v té době jsem to kupoval s tím že to mám na dva roky bez poplatku a od letošního léta budu muset poplatek platit. A nějakých 50 korun měsíčně mě rozhodně nepoloží. Ale na druhé straně chápu ty z vás kteří si skylink pořizovali bez poplatku že jsou rozčarování. Bohužel je to realita a to že to třeba 500 z vás odhlásí je zřejmě nezruinuje. Padesát korun dnes nejsou myslím ani jedny cigára.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
K
ketzlmediČlen
Přidáno před 9 let
Svatá pravda.
Poloautomatické a automatická satelitní antény.Zastoupení pro ČR prodej,servis.
http://www.satcar...
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 9 let
Vlasto, já myslím že se velice mýlíš. Nejde o poplatek jako takový, ale o to, že z tohoto poskytovatele se během několika let stal absolutně nedůvěryhodný partner, kdy nevíš co tě kdy čeká. Na to jsou lidi podstatně háklivější než na pár navýšených korun. Vloni důrazně společnost M77 v ČR dementovala prosakující informace o opětovném navýšení cen (z důvodu masového odlivu zákazníků) v roce 2015. Opak byl realitou. Navíc logika výše předplatného jednoznačně utvrzuje v tom, že zákazník má být ve střehu i nadále. Naprosto pomíjím, že "karta navždy zdarma" v minulosti znamenala nákup další karty v souvislosti s přechodem kódování, popř. i nákupem nových receiverů který ani emulací karty ICE nové kódování nerozdýchaly. Celkově bych to přirovnal k partnerovi, který ti sice ráno udělá dobrý kafíčko, ale zbytek dne nevíš co máš od něj čekat. A tak lidi od takových partnerů přirozeně a principiálně odcházejí.

Doma na TV nekoukám téměř vůbec a v karavanu to vyřeším konverzí Skylinku na Kartu ČT která je v rámci prováděné platby konces. poplatku domácnosti zdarma. Osobně víc k životu nepotřebuju (nicméně naprosto chápu oprávněné rozhořčení ostatních) :)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 8
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,510,321 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23343 sekund | Průměrně za: 0.23343 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.26MB/2MB