Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Karavan Wenzel

Poslední aktualizace před 8 let
VasekPonorkaVasekPonorkaČlen
Přidáno před 9 let
Problém vyřešen. Všechno jsem vytrhlal a začínám od nova. Zatím udělám zadní půlku vleku, jestli stihnu i přední do dovolené se uvidí. Takže dělám komplet novou kuchyňku, na stěny plovoucí podlahu, boky skříněk z 8mm překližky, dvířka 5mm překližka, pracovní deska 12mm překližka. Výbava 12/240V, elektrický vařič, rychlovarná konvice, chladnička 35l. Měnič bude jen na světla a chladničku, víc by asi stejně neutáhl.
Vepředu chci zrušit stůl a udělat jen ležení, které trochu zvednu a pod ním bude úložný prostor na lůžkoviny. Sedět a jíst budu venku v uzavřeném předstanu.
Tomi166Tomi166Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj, svetlá by som určite riešil LED v 12v, nie cez menič.
Aj keď padneš na hubu, stále je to pohyb vpred...Smile
honza 10honza 10Člen
Přidáno před 9 let
Tady je par fotek z predelani ponorky.Az mi vyjde cas dam tam další Honza
http://jansinagl....z/Ponorka/
Honza+Ladena+Kia
VasekPonorkaVasekPonorkaČlen
Přidáno před 9 let
Světla mám LED, ale na 240V. Nechci všude tahat dvojí kabeláž. Čím bych pak svítil v kempu, když budu napíchnutej na 240V. Ten měnič je jen nouzovka v případě potřeby přespání na cestě. Ikdyž to zvažuju, jestli vůbec pořídit. Chladnička může jet i na 12V a svítit můžu nabíjecí LED lampou, ta se může nabíjet jak na 12V, tak na 240V a na jedno nabití vydrží svítit 12 hodin v kuse.
Honzo díky za fotky, to je luxus, co jsi z té ponorky udělal. :^ Můžu poprosit ještě o foto druhé strany, myslím spaní?
Upravil VasekPonorka dne 31.01.2015 19:29, před 9 let
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 9 let
Na co dvojí kabeláž? 230V bych použil maximálně na zásuvky a lednici, světla a vše ostatní bych napájil přes zdroj na 12V. Je to šikovnější a hlavně bezpečnější.
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
Tomi166Tomi166Člen
Přidáno před 9 let
Presne tak. Na 230V mám len chladničku, ostatné fičí na 12V. Svetlá, čerpadielko, zásuvky na nabíjačky, rádio.... Je to určite bezpečnejšie ako 230V.
Aj keď padneš na hubu, stále je to pohyb vpred...Smile
VasekPonorkaVasekPonorkaČlen
Přidáno před 9 let
V čem je to bezpečnější? čeho se bojíte?
haskyhaskyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

VasekPonorka napsal:

V čem je to bezpečnější? čeho se bojíte?


Ahoj.Když vynecháš bezpečnost,tak co třeba praktičnost??? - připojíš svítíš,odpojiš svítíš.
Hasky
Roman ST1Roman ST1Člen
Přidáno před 9 let
Stejně plánuješ přivést 12V z auta pro funkční lednici za jízdy (tzn. 13pin zásuvku), tak bys mohl mít světlo dřív než připojíš karavan k 230V
Pokud bys tam chtěl mít jednou čerpadlo na vodu, tak bych s tím už počítal, přidal si zdroj a osvětlení už řešíl LED pásky a žárovkami na 12V.
Ale je to na tobě, udělej jak ti to vyhovuje.

www.gme.cz/img/cache/800x600/332/271/spinany-zdroj-mean-well-rs-50-12-obrazek-1.jpg
VW Golf Alltrack + Hobby 460Ufe
Posádka : Roman, Terezka, Nikolka 4 a Dany 1
Upravil Roman ST1 dne 01.02.2015 09:45, před 9 let
VasekPonorkaVasekPonorkaČlen
Přidáno před 9 let
Jsem ve stadiu plánování a rekonstrukce, takže to ještě promyslím.

Co takhle se pokusit udělat nějaký víkendový srázek lehkých karavanistů a karavanistek? Jak jsem se doslechl, loni něco malého proběhlo v září na Pálavě, dali by jsme dohromady orientační mapu zájemců o sraz a udělali to někde uprostřed. Co říkáte?
meda pumeda puNováček
Přidáno před 9 let
My jsme určitě pro. Koupili jsme ho loni a přemýšlíme o dovybavení a celkové rekontrukci vnitřku tak aspoň načerpáme inspiraci :)
M + S, Škoda Fabia combi 1,9TDI + Ponorka r.v. 78
Tomi166Tomi166Člen
Přidáno před 9 let
Nápad dobrý...
Aj keď padneš na hubu, stále je to pohyb vpred...Smile
VasekPonorkaVasekPonorkaČlen
Přidáno před 9 let
No tak dejme něco dohromady. Mapište sem všichni, kdo by jste měli zájem jet.
1) odkud jste
2) termín, kdy by vám to vyhovovalo
Uděláme pak návrhy místa srazu a přibližný termín


VasekPonorka

1) Nejdek, okr. Karlovy Vary
2) červen - září, je mi to jedno, čas si udělám, naplánuju si služby, pokud termín budu vědět minimálně měsíc předem
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 9 let
Je to tak trochu mimo, ale předloni jsem v kempu okukoval tento mini Wenzel, který si pán postavil sám..nádhera a klobouk dolů
SteMi Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen bb1f51f669_94289728_v1.jpg
F
ferdasanČlen
Přidáno před 9 let
Skoro denně kolem jedný "ponorky"jezdím,ale je už pěkně zanedbaná.
meda pumeda puNováček
Přidáno před 9 let
1. Přerov, Olomoucky kraj
2. Kdykoliv mimo červenec - to nás čeká svatba.
M + S, Škoda Fabia combi 1,9TDI + Ponorka r.v. 78
M
Misa_Fifa_TomasNováček
Přidáno před 9 let
Zdravím všechny majitele ponorek (a nejen je) na podzim jsme koupili taky ponorku s pevnou podlahou.Zatím předělána elektrika jak 220V tak 12V.Světla mám řešené Led páskem 12V,lednice,rychlovarná konvice,nerezový dřez(miska) s odpadem pod karavan do kanystru+čerpadlo na vodu 12V.Na jaro plánuji pokračování,!) nyní díky příspěvkům na fóru sbírám inspiraci.Ahoj Tom
StenliHStenliHNováček
Přidáno před 9 let
Já bych jel :

Je i odkaz na Facebooku .

Jinak :

1.Rožnov pod Radhoštěm
2.Líp září začátek ať není kosa ....
VasekPonorkaVasekPonorkaČlen
Přidáno před 9 let
Michal, alias Michal wenzel ponorka založil na FB stránku a domlouvá se sraz ponorek. Termín i místo je v jednání. Kdo chodíte na FB. tak mu písněte, on vás pozve. Pro ty, co nejsou na FB, tak aktuálně je návrh termínu srazu 5. - 6. 9. 2015 a návrh místa je autokemp Jindřiš.
http://www.jindri...
https://www.faceb...zelponorka
Z
zdeneksabatNováček
Přidáno před 9 let
Zdravím všechny, měl bych dotaz, nedaly by se někde sehnat plány na stavbu ponorky ?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 25
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,497,876 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24194 sekund | Průměrně za: 0.24194 (0) sekund | Dotazy: 126 | Použitá paměť: 2.18MB/2MB