Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Zkušenost autokemp Svatá Kateřina,Broumar-Opočno, Plešivec

Poslední aktualizace před 10 let
D
DanaČlen
Přidáno před 10 let
Stále jsme se nerozhodli, kam vyjet a to vyrážíme zítra :). Našla jsem tyto kempy, každý je o něčem jiném, v každém případě nějaké vyžití pro naši malou tam je, příroda, občerstvení a možnosti výletů. Kola už neřeším. U toho Broumaru /Opočno/ si nejsem jistá, jestli to není spíš městský kemp. Máte někdo zkušenost? Díky za vaše názory B)
Dana (48), Dušan (48), Danielka (9)
Upravil Dana dne 30.07.2014 10:24, před 10 let
nozkanozkaČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, nevím, co myslíš městským kempem. Tenhle je úplně na konci města, z jedné strany rybník, z druhé stromy. Do města je to kousek na procházku. Koupaliště je v bezprostřední blízkosti, jen se, myslím, platí zvlášť vstup. Pro mě je to hezký kemp s dostatkem sportovního vyžití. A určitě i děti si tam mají kde hrát a zabavit se. Tak ať se vám tam líbí.
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
D
DanaČlen
Přidáno před 10 let
A kde stojí karavany? Je to dál od koupaliště, nebo někde poblíž. Hřiště je jen u koupaliště? Já že když budeme sedět u karavanu a malou vypustíme na hřiště, jestli to nebude hodně daleko!)
Dana (48), Dušan (48), Danielka (9)
nozkanozkaČlen
Přidáno před 10 let
Nejlépe to uvidíš na téhle mapě:
http://www.mapy.c...
Karavany stojí kolem vyasfaltovaného oválu (červená značka). Mezi kempem a koupalištěm jsou kurty na tenis a plážový volejbal. Dětské hřiště je mezi kurty a asfaltovým oválem. Ke koupališti a toaletám se prochází přes můstek. Toalety jsou v té podlouhlé budově.
Záleží tedy, kde budete v kempu stát, abyste na dceru viděli. Od vjezdu k můstku je to tak 200 m. Kdybyste potřebovali doplňující info, klidně mi brnkněte na 777190618. Petr
Petr 51!y + Jana 51
Dethleffs Eighty 515 DB + MB E-Klasse 350
GrabiciGrabiciČlen
Přidáno před 10 let
Kemp v Opočně je opravdu na samém kraji města + tento víkend je v Opočně veliká pouť s jarmarkem - http://www.opocno...zvanka.pdf
Honza + Lucka + Nicol
TonikTonikČlen
Přidáno před 10 let
Broumar je doporučeni hodný. Děti tam byly minulý týden na 4 dny a moc si to chválily. Bydlely v chatkách co jsou částečně nad vodou a jako "ubytovaní" měly pásky na ruku = volný vstup do bazénu. Nebyl jsem tam s nimi, ale předpokládám, že stejné pásky obdrží i návštěvníci s vlastní "chatičkou" na kolečkách.
capcuch13capcuch13Nováček
Přidáno před 10 let
Taky jsme byli v autokempu Broumar i s dětmi a můžu jen doporučit. Taky nám vyšlo počasí, takže to trochu ten dojem zkresluje, ale celkově jsme si tam jako rodina užili.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Dana, nozka, Grabici, Tonik, capcuch13
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 12
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,511,251 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12336 sekund | Průměrně za: 0.12336 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB