Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Nesviti kontrolka Thetford C200

Poslední aktualizace před 8 let
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj lidičkové,

právě řeším to samé, ale ...

vidím ulomenou nohu na diodě, no to už nějak udělám/vyměním ji za jinou ...

ale nějaké "prase" tam něco dělalo s elektrikou ... splachuji, to ano ale z kabelového svazku mi tam všechny černé/černé s bílou kablíky ustřihal a zaizoloval, takže ehm ... nevím co kam vede :/ ( jen vidím, že ty černé kabely vedly nahoru k LED diodě ..., vidím i ten magnetický snímač, to všechno jo, jen to vede odnikud nikam :/ )

bohužel jsem nikde nesehnal schema zapojení, milion rozkresů, seznamů náhradních dílů, to vše ano ale toto nikde, prosím o pomoc s hledáním schematu .... děkuji :D

P.S. a parametry té LED diody ? předpokládám, že na 12V to není jen tak, není tam ani předřadný odpor takže to musí mít nějaký "patent" :D

Aha, takže od mých hodin elektrotechniky nějaký čas asi utekl :D dneska se dají běžně koupit diody na 12V ... jo jo stárnu :D
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
Upravil Radek Kaplan dne 19.08.2016 21:54, před 8 let
L
lusyČlen
Přidáno před 10 let
Tak nakonec to bylo to nejmene pravdepodobne. Plovak v kazete se pohyboval, jazyckove relatko spinalo, ale odesla led dioda, tedy to co by melo nejdele vydrzet...
PepiPepiČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

lusy napsal:

Nesviti mi kontrolka, kdyz je plna kazeta u WC Thetford c200. Koukal jsem na to a v kazete je plovak zrejme s magnetem (predpokladam) a venku vedle kazety je spinac (jazyckove relatko?) a odtud dva cerne draty nahoru k ovladani kde je LED (tam jsem to zatim nerozebiral). Nemate s tim nekdo zkusenost? dikyAhoj,kazetě je pohyblivé raménko s magnetem,je potřeba ,tam přes tu velkou díru strčit ruku jestli tam je a jestli se sním dá pohnout.Někdy může vypadnout,je tam jenom nacvaklé.taky mi to vypadlo a potom to nesvítí.Vyčistit kámen.Je to hrozná práce ,ale opravil jsem to. http://www.karava...pumpou.htm

Lusy
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 10 let
Podívej se jestli se raménko s magnetem volně pohybuje. Jeho pohyb může být omezen močovým kamenem. Pak je třeba kazetu dobře vyčistit s použitím vhodného přípravku. Je-li hůř takkazetu otevřít a jít na to ručně. Mělo by se to ale chemicky dělat preventivně každý rok.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 10 let
presne tak, a to ten magnet v kazete ti sepne pri plne kazete to jazyckove rele, je tam nekde i pojistka na zachode, tak mrkni na ni, popripade zmer to rele zda spina
L
lusyČlen
Přidáno před 10 let
Nesviti mi kontrolka, kdyz je plna kazeta u WC Thetford c200. Koukal jsem na to a v kazete je plovak zrejme s magnetem (predpokladam) a venku vedle kazety je spinac (jazyckove relatko?) a odtud dva cerne draty nahoru k ovladani kde je LED (tam jsem to zatim nerozebiral). Nemate s tim nekdo zkusenost? diky

Lusy
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: lusy, PetrK, vsazavsky, Pepi, Radek Kaplan
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,427,453 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15404 sekund | Průměrně za: 0.15404 (0) sekund | Dotazy: 63 | Použitá paměť: 1.74MB/2MB