Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Plynové láhve ALUGAS - plnící

Poslední aktualizace před 8 měsíců
F
FerkoČlen
Přidáno před 12 měsíců
Príloha - súbor sa nejako nechce pripojiť
F
FerkoČlen
Přidáno před 12 měsíců
Ešte raz, nepriplo mi prílohu
F
FerkoČlen
Přidáno před 12 měsíců
Do tretice všetko dobré
Ferko Připojili následující soubor:
propn_-_butn_plnenie_fliadocx.pdf [179.3kB / 176 stažení]
pilinispilinisČlen
Přidáno před 12 měsíců
Ahoj to je všechno hezký ale co uděláte po 10 letech když skončí platnost.
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 12 měsíců

pilinis napsal:

@pilinis - Ahoj to je všechno hezký ale co uděláte po 10 letech když skončí platnost.


Alugas není plynová lahev, která má životnost 10let, ale je tlaková nádrž, kde není životnost omezena. Má také jiné podmínky provozu, jako je upevnění v autě napevno, bezpečnostní ventil proti přeplnění apod. Každých 10 let je nutná revize včetně tl. zkoušky ( auta na IČO dříve ).
Čili po 10ti letech uděláš revizi + tlakovou zkoušku a jedeš dalších 10let.
O
opavaciČlen
Přidáno před 12 měsíců
O ALugas jsem již nejedenou uvažoval a to hlavně kvůli zimnímu provozu, abych nemusel s sebou tahat tolik lahví a mohl si plyn vždy v podstatě kdekoli dočerpat. Nyní používám výhradně čistý propan. Co mě od Alugas v mém případě zatím odrazuje je, že nemám schránku na plynové láhve vyhřívanou a ani to konstrukčně rozumně vyřešit nejde, protože je mezi dveřmi nástavby a sedadlem spolujezdce, kde nyní rozvod tepla není. Mám strach, že v zimě budu čerpat jen propan a zbytek mi bude v láhvi zůstávat.
Vy, co máte Alugas to řešíte jak? To máte všichni vyhřívané schránky na láhve?
Děkuji
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 12 měsíců

opavaci napsal:

@opavaci - O ALugas jsem již nejedenou uvažoval a to hlavně kvůli zimnímu provozu, abych nemusel s sebou tahat tolik lahví a mohl si plyn vždy v podstatě kdekoli dočerpat. Nyní používám výhradně čistý propan. Co mě od Alugas v mém případě zatím odrazuje je, že nemám schránku na plynové láhve vyhřívanou a ani to konstrukčně rozumně vyřešit nejde, protože je mezi dveřmi nástavby a sedadlem spolujezdce, kde nyní rozvod tepla není. Mám strach, že v zimě budu čerpat jen propan a zbytek mi bude v láhvi zůstávat.
Vy, co máte Alugas to řešíte jak? To máte všichni vyhřívané schránky na láhve?
Děkuji


Do Alugasek tankuji čistý propan - mám to 40km. Ale pro jistotu, pokud bych tankoval PB, jsem po instalaci Alugasek protáhl trubku rozfuku co vyhřívá garáž ( Alugasky mám vzadu ) skrz prostor s Alugaskami.
G
GrbyČlen
Přidáno před 12 měsíců
V zimě jezdím jen do Alp, takže tankuju v Rakousku. Už se to tady psalo, zimní LPG v Rakousku je 100% propan. Schránku nemám vyhřívanou a nikdy jsem neměl problém.
Upravil Grby dne 02.05.2023 12:06, před 12 měsíců
Z
ZbynekRČlen
Přidáno před 12 měsíců
Alugas mám, vyhřívanou schránku nemám, tankuju kde se namane, jezdíme v zimě (zatím min. - 17 st.C), problémy zatím nemáme. Provozuji to tak již 4 roky.
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 12 měsíců

Vlasta1 napsal:

@Vlasta1 -

opavaci napsal:

@opavaci - O ALugas jsem již nejedenou uvažoval a to hlavně kvůli zimnímu provozu, abych nemusel s sebou tahat tolik lahví a mohl si plyn vždy v podstatě kdekoli dočerpat. Nyní používám výhradně čistý propan. Co mě od Alugas v mém případě zatím odrazuje je, že nemám schránku na plynové láhve vyhřívanou a ani to konstrukčně rozumně vyřešit nejde, protože je mezi dveřmi nástavby a sedadlem spolujezdce, kde nyní rozvod tepla není. Mám strach, že v zimě budu čerpat jen propan a zbytek mi bude v láhvi zůstávat.
Vy, co máte Alugas to řešíte jak? To máte všichni vyhřívané schránky na láhve?
Děkuji


Do Alugasek tankuji čistý propan - mám to 40km. Ale pro jistotu, pokud bych tankoval PB, jsem po instalaci Alugasek protáhl trubku rozfuku co vyhřívá garáž ( Alugasky mám vzadu ) skrz prostor s Alugaskami.


Ono to chce také v zimě strčit do schránky teploměr. Ono i když má schránka mřížku, tak pokud se v autě topí a schránku většinou od vnitřku auta dělí jen slabá neizolovaná stěna, je kolikrát člověk překvapen, že je tam poměrně teplo.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 12 měsíců

opavaci napsal:

@opavaci - O Mám strach, že v zimě budu čerpat jen propan a zbytek mi bude v láhvi zůstávat.

Nemusíš mít absolutně žádný strach, nic takového nehrozí. Pořád to opakuji dokola, až se musím omlouvat. Klidně čerpej LPG v létě zimě nikdy nebudeš mít tento problém.
B
BronČlen
Přidáno před 12 měsíců
To Vlasta1 #65:
Mohl by jsi prosím uvést zdroje k informaci o tlakové zkoušce a revizi vedoucí k prodloužení 10-ti letého termínu Alugas o dalších 10 let? A pokud tomu tak je, kdo tuto službu poskytuje? Díky.
Já letos totiž zrovna naplňuji termín 10-ti let od montáže, proto ten můj zájem.

A za celou tu dobu jsem neměl nejmenší problém s event. nespotřebovaným butanem.
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 12 měsíců

Bron napsal:

@Bron - To Vlasta1 #65:
Mohl by jsi prosím uvést zdroje k informaci o tlakové zkoušce a revizi vedoucí k prodloužení 10-ti letého termínu Alugas o dalších 10 let? A pokud tomu tak je, kdo tuto službu poskytuje? Díky.
Já letos totiž zrovna naplňuji termín 10-ti let od montáže, proto ten můj zájem.

A za celou tu dobu jsem neměl nejmenší problém s event. nespotřebovaným butanem.

Zdroj Alugas.
Mám za to, že se Alugasky musí zaslat přímo do Alugas v Německu. Nebo přes vhodný servis, který to zajistí.
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 12 měsíců

Bron napsal:

@Bron - To Vlasta1 #65:
Mohl by jsi prosím uvést zdroje k informaci o tlakové zkoušce a revizi vedoucí k prodloužení 10-ti letého termínu Alugas o dalších 10 let? A pokud tomu tak je, kdo tuto službu poskytuje? Díky.
Já letos totiž zrovna naplňuji termín 10-ti let od montáže, proto ten můj zájem.

A za celou tu dobu jsem neměl nejmenší problém s event. nespotřebovaným butanem.

Zdroj Alugas.
Mám za to, že se Alugasky musí zaslat přímo do Alugas v Německu. Nebo přes vhodný servis, který to zajistí.
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 8 měsíců
Nemáte prosím kontakt na někoho kdo dělá montáž plnících lahví Alugas v Praze a okolí? Předem děkuji
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 20
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,505,209 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27513 sekund | Průměrně za: 0.27513 (0) sekund | Dotazy: 121 | Použitá paměť: 2.17MB/2MB