Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

co si koupíte v Lídlu ??

Poslední aktualizace před 4 roky
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 7 let
má někdo Espresso kávovar silver crest, jak jste spokojeni? Děkuji.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

kucmais napsal:

má někdo Espresso kávovar silver crest, jak jste spokojeni? Děkuji.


Ahoj, tenhle kávovar nemám, ale vypadá že bude OK, jen 1450 W je do karavanu přes měnič
docela hodně, škoda. Na doma bych se toho nebál, ale třeba se ozve někdo kdo to koupil a napíše
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 7 let
takže koupeno, zatím super, v kempu mi spotřeba nevadí a mimo vařím kávu do skleničky se sítkem, koupeno v Ikea.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
http://www.lidl.c...p;id=63218

Používám už asi čtyři roky a pořád funguje skvěle. Doporučuju :)
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mikey napsal: http://www.lidl.c...p;id=63218
Používám už asi čtyři roky a pořád funguje skvěle. Doporučuju :)
Mám sice kratší zkušenost, ale rovněž doporučuju.:^
Tatifer
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 7 let
Údržba gum oken a hlavně dveří zamezující přimrznutí za 50 kč - není to sprej, ale je to na houbičce. Máte někdo zkušenost?
http://www.lidl.c...p;id=63809
dukecz Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

dukecz napsal:

Údržba gum oken a hlavně dveří zamezující přimrznutí za 50 kč - není to sprej, ale je to na houbičce. Máte někdo zkušenost?
http://www.lidl.c...p;id=63809


Něco podobného jsem měl a fungovalo to, jen se s tím dělá trochu hůř než se sprejem.
Zdraví
Luboš a Dáša
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Startovací zdroj s powerbankou

www.lidl.cz/catalogmedia/cz/article/279357/279357_02_f.jpg


http://www.lidl.c...p;id=67267
chodacchodacČlen
Přidáno před 7 let
To jsem zvedav, co nastartujes :)
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

chodac napsal:

To jsem zvedav, co nastartujes :)


Mne to neprijde zase tak zanedbatelny.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
chodacchodacČlen
Přidáno před 7 let
Startovaci zdroj od black and deckeru za 4500 kc ma startovaci proud 380 cehosi, a muzu klidne rict, ze nastartovat 2.3 benzin se tomu moc nechce, a 2,2 diesel neudelalo nic. V navodu je, ze 3 l nafta neni problem :)
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
mbmbČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

chodac napsal:

To jsem zvedav, co nastartujes :)


NOŤAS ...!o
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Já mám v záloze tady ten zdroj.
Před vánocemi jsem s tím startoval Iveco Daily, je to myslím třílitr nafta a nastartoval.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
tuareg Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 7 let
To co má Tuareg už je pěkná záloha a podle fotky to má kabely se slušným průřezem a asi i dobrý konektory.

To co prodávají v Lidlu je parodie. Pomůže to, pokud baterie v autě točí a potřebovala by trochu pomoct, ale když je vybitá, tak na to (podle mého názoru - ale můžu se mýlit) nastartuješ tak skutr nebo starou 120-ku..
Protože pokud přes ty kabely a konektory náhodou proteče těch 200A, tak to bude poprvé a naposled. Jak to zvládne vnitřní elektronika a konektor pro připojení kabelů k powerbance je také otázka.. Pokud od té prodejní ceny odečteme DPH a marži Lidlu, tak tam zase tak moc peněz na kvalitní součástky nezbývá..
A už vůbec nechci spekulovat o tom, jakou bude mít vestavěný akumulátor životnost při vybíjecích proudech 25C.. Pokud mají těch startů vydržet víc, tak je potřeba osadit kvalitní články, čemuž u výrobku ze supermarketu zase tak moc nevěřím. Mám například zkušenosti s jejich NiMh aku Tronic a je to hrůza, která jde po několika desítkách cyklů normálního používání (žádné velké proudy, jenom napájení hraček) do háje. Na začátku před lety dodali pár slušňějších várek a pak šla kvalita hodně z kopce.
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
No tak samozřejmě, že to není náhrada baterky a není to pro situace, kdy je baterka úplně v hajzlu. Ale určitě to může výrazným způsobem pomoct v situacích, kdy to nechce jen tak tak chytit třeba kvůli poklesu napětí z důvodu mrazu. Ono i startování s/bez světel je rozdíl.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
https://www.faceb...mp;fref=nf


Je to něco podobného
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Upravil tuareg dne 09.01.2017 18:26, před 7 let
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
tip pro karavanisty. Vyborny gulas včera Lidl Pruhonice. 800 g. Kč 59.90 3 druhy madarsky, vidensky a segedin. Zname z loňska i dnes odskoušeno vyborný
800g XXL foto neumím je to vysoká konzerva
!z!)Smile
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jarda Borek napsal:

tip pro karavanisty. Vyborny gulas včera Lidl Pruhonice. 800 g. Kč 59.90 3 druhy madarsky, vidensky a segedin. Zname z loňska i dnes odskoušeno vyborný
800g XXL foto neumím je to vysoká konzerva



Pro příznivce ,,konzervativní stravy" můžu potvrdit Jardův příspěvek.Gulášky z Lídlu jsou fakt vynikající,nejradši mám ten maďarský.:^:^!r
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, dnes jsem koupil v Lidlu malou el. troubu za 699,- za ty peníze si myslim ze je to dobra volba ;-)
Upravil Martasik dne 10.01.2017 20:18, před 7 let
Martasik Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 7 let
Dnes zakoupeno , taky nám chutnají ...:P
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vondracek, Zdenek a Alena, MildaPro, tuareg, Tomas Brabec, Mikey, Dudla, Vlci, Deda Lebeda, mb, lada12, simcha, zuzi777a, JiPe Highlanders, pepab, camperboy, Janek, Blue, Bludicka, Petr a Lucie, holubb, Lubos a Dasa, kucmais, lada721, Roberto, TomTP, najk, Franta REZAC, Hornici, textil, Rudy, Vajglon Hnuson, MTS, radek54, Dzoska, Mirek a Jirinka, _P_H_, jirhav, juroba, tomkop, Olda Matu, stanley_mosquito, Lubino, Fun, Jarda36, Lubos, copy, Jirkac, floridan79, SteMi, hasic, Vasu, Jana a Petr V, Me2d, Pluhar, traktorista2, bob_bobek, Cibi, Habasek, bousovaci, Remzin, Martinovo, p0l0us, mekie, Holland, malina, oldjan, Spajky007, pachta, Laky, jirkaj, Jiri Majki, cody, 1jgs - Milan, Pepi, Jardaklidek, severaci, ajfelaci, Roman Lusk, bleriot11, medved Tom, allfa, ludanek, janiskaravany, milan59, sipadan, multasek, Robert, Prasula, Tomi166, svhn, Pastviny, Trucifer, stoklasa, jarda77, kutil1, magnum30, Lipicani, hymer662, Cattani, Hatiti, Petr Liska, matus, petr a jarka, pigy, ScooterMarty, looser, Valteracci, ZdendaZemda, belcanto, mstr, Vlasta1, lordKOKMAN, chodac, IVRI, VasekHromadko, remekson, Tandy, ttomass, Lolak, Tomas a Marie, Sheba, ketzlmedi, Miroslav6, zdenek675, Jana a Lada, VF, Vlasta49, Brano, arto, fifa32, Majli, PPPmyto, Peterb, M, klappe, Jansti, Ivoun, Alfinator, PetrN, ivan613, PeterL, Michal, petak, dukecz, jarous350, PetrDubi, Jarda Borek, Martasik, tomas_, Martin Mrak, Kitadom, Jirka W, Hroch, Jirka Vospalek, franta 1953, Ivan a Hanka, OndraRA, mengic333, fido, ivoi, PabloGS, Duro103, hasky, DDT, pilinis, RomanPatrol, Bery, Ondra240
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,531,151 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26730 sekund | Průměrně za: 0.2673 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.3MB/4MB