Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

co si koupíte v Lídlu ??

Poslední aktualizace před 4 roky
Z
zdenek675Člen
Přidáno před 8 let
Dobrý den. 27 - 28.2.2016 budou mít konzervy Vídeňský , Maďarský, Segedínský guláš já kupuji první dva s těstovinou na cesty dobrý. Za tu cenu se vyplatí a kdo nezná ať zkusí.
zdenek675 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 8 let
Díky,poznamenáno,jdu do toho také.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
MTSMTSČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

MTS napsal:

Jojo, už se na to chystám, minule mi to uteklo. Je to přidělaný na plastovým roštu co se zacvakává do sebe, tak by to nemělo poškodit vaničku a voda by měla pod tím odtýkat. Je to po 10ti kusech, tak zbyde i před koupelnu !M


http://www.lidl.c...p;id=45557



Tak už to je v koupelně

!M
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
MTS Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

MTS napsal:

Citovat

MTS napsal:

Jojo, už se na to chystám, minule mi to uteklo. Je to přidělaný na plastovým roštu co se zacvakává do sebe, tak by to nemělo poškodit vaničku a voda by měla pod tím odtýkat. Je to po 10ti kusech, tak zbyde i před koupelnu !M


http://www.lidl.c...p;id=45557



Tak už to je v koupelně

!M
To jsi tedy strašný rychlík. Já jsem se s tím trápil včera půl dne. Řezal jsem to podle šablony koupelny, všechny krajní dlaždice jsem musel rozebrat. Ty oblouky mě daly docela zabrat. Koukám, že jsi to dával jen na celé dlaždice, to já to dal přesně až do kraje. Vnučky rozebíračky zajímá ve sprše každá hračka.
J
Jana a LadaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

MTS napsal:

Citovat

MTS napsal:

Jojo, už se na to chystám, minule mi to uteklo. Je to přidělaný na plastovým roštu co se zacvakává do sebe, tak by to nemělo poškodit vaničku a voda by měla pod tím odtýkat. Je to po 10ti kusech, tak zbyde i před koupelnu !M


http://www.lidl.c...p;id=45557



Tak už to je v koupelně

!M
Ahoj,nebojíš se že se poškrábe vanička od toho plastu vespod? Dnes jsem to osahával v Lídlu a zdálo se mě to něják ostrý.
MTSMTSČlen
Přidáno před 8 let
No, ten plast je měkčí než ta vanička a vyříznul jsem to těsně, aby se to ani nehlo. Jednak, aby to neujelo pod nohama a právě kvůli poškození vaničky. I když po 25ti letém používání toalety i v botách, je to pro tu vaničku vysvobození !M

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

zdenek675 napsal:

Dobrý den. 27 - 28.2.2016 budou mít konzervy Vídeňský , Maďarský, Segedínský guláš já kupuji první dva s těstovinou na cesty dobrý. Za tu cenu se vyplatí a kdo nezná ať zkusí.


Tak jsem včera koupil od každého jeden a prubnul ten maďarský. A docela chutnalo. Na cesty dobrý, díky za tip!
milan59milan59Člen
Přidáno před 8 let
Pro Tandy:
tuto podlahu jsem v koupelně používal celou loňskou sezónu bez známky poškození vaničky. A to po ní šlapal i 110kg kamarád. Podlaha nijak nepopojíždí, ale třeba je to tím, že dno vaničky není hladké, ale je tvořeno "čudlíky".

Ahoj Milan :_
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
Lidl chystá e-shop. !t Konečně! V Německu už ho mají roky... !M

http://zpravy.akt...5900fea04/
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Obávám se konce dobrého jména LIDLu v Čechách.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

SignBoss napsal:

Obávám se konce dobrého jména LIDLu v Čechách.


myslíš kvůli E-shopu ??
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Ne, celková jejich nová dimenze - zvětšování. To nedělalo nikdy dobře.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
No v Německu už to mají roky, stejně tak to má i Aldi a nepřipadá mi, že by to šlo do kopru. Naopak. Spousta věcí, je k dispozici online neustále a nemusím tak čekat, kdy a jestli vůbec zase přijdou do akce, resp. do nabídky v omezeném množství. Třeba elektronika a nebo koupelnové baterie...
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

SignBoss napsal:

Obávám se konce dobrého jména LIDLu v Čechách.


myslíš kvůli E-shopu ??


Domnívám se, že e-shop naopak zvýší jeho dobré jméno v Čechách přesně v tom smyslu, jak píše Mikey (je to zcela jistě ku prospěchu zákazníka).

Jestli má dojít ke zvětšení - expanzi, tak v roce 2018 chce Lidl vstoupit na trh v USA a to je mnohem záludnější oříšek ....
4.114683,118.628756
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

sipadan napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

SignBoss napsal:

Obávám se konce dobrého jména LIDLu v Čechách.


myslíš kvůli E-shopu ??


Domnívám se, že e-shop naopak zvýší jeho dobré jméno v Čechách přesně v tom smyslu, jak píše Mikey (je to zcela jistě ku prospěchu zákazníka).

Jestli má dojít ke zvětšení - expanzi, tak v roce 2018 chce Lidl vstoupit na trh v USA a to je mnohem záludnější oříšek ....


A hádej kdo to v tý Américe povede ?


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
http://www.carava...ost_198968

Lebeda měl pravdu když říkal, že jsi blb (totální)
=
Děkuji za e-mail ty " ZDRAVÉ JÁDRO C24 "

I takové anonymusy jsou v našich řadách. Ano jsem blb ( totální ). A rád.
Byl bych znechucen být majitelem emailu:
zdravejadroC24@seznam.cz ty anonyme..............:he
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
Jsem tu snad jediný, kdo nechápe, o čem je řeč? :o Pláčeš sice krásně, ale očividně na špatném hrobě...nebo spíš "hřbitově". :x
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Aha, tak zrovna do tebe bych to neřekl.
Sorry, že nejsem ovce a mám prostě na věci jiný pohled.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
Nejde o jiný pohled, jde o příspěvek 636, který já teda osobně absolutně nechápu - a to ani v nejmenším. Nerozumím, co si tím chtěl říct, komu jsi to adresoval či zda to vůbec souvisí s tématem nebo nějakým jiným komentářem. To není nic osobního ai nic proti tvému názoru na vývoj Lidlu s příchodem e-shopu, jen když jsem si ten příspěvek přečetl, říkal jsem si, jestli jsi to do týhle diskuze nevložil omylem a nechtěl ho původně někomu poslat přes SZ, protože nevím jak ostatní, ale já to teda nepobírám...
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Tak v tom případě Mikey přijmy omluvu.

V tom e-mailu je odkaz na tuto diskuzi a tuto stránku. Proto jsem to sem vložil. Taky nevím koho jsem svým obyčejným názorem rozohnil.

Že mi stačí Lidl jaký je ? E-shop jsem nekomentoval, proti tomu samozřejmě nic nemám. E-shopy využívám dost.

Nojo, začínám se tu nějak bát. :o
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vondracek, Zdenek a Alena, MildaPro, tuareg, Tomas Brabec, Mikey, Dudla, Vlci, Deda Lebeda, mb, lada12, simcha, zuzi777a, JiPe Highlanders, pepab, camperboy, Janek, Blue, Bludicka, Petr a Lucie, holubb, Lubos a Dasa, kucmais, lada721, Roberto, TomTP, najk, Franta REZAC, Hornici, textil, Rudy, Vajglon Hnuson, MTS, radek54, Dzoska, Mirek a Jirinka, _P_H_, jirhav, juroba, tomkop, Olda Matu, stanley_mosquito, Lubino, Fun, Jarda36, Lubos, copy, Jirkac, floridan79, SteMi, hasic, Vasu, Jana a Petr V, Me2d, Pluhar, traktorista2, bob_bobek, Cibi, Habasek, bousovaci, Remzin, Martinovo, p0l0us, mekie, Holland, malina, oldjan, Spajky007, pachta, Laky, jirkaj, Jiri Majki, cody, 1jgs - Milan, Pepi, Jardaklidek, severaci, ajfelaci, Roman Lusk, bleriot11, medved Tom, allfa, ludanek, janiskaravany, milan59, sipadan, multasek, Robert, Prasula, Tomi166, svhn, Pastviny, Trucifer, stoklasa, jarda77, kutil1, magnum30, Lipicani, hymer662, Cattani, Hatiti, Petr Liska, matus, petr a jarka, pigy, ScooterMarty, looser, Valteracci, ZdendaZemda, belcanto, mstr, Vlasta1, lordKOKMAN, chodac, IVRI, VasekHromadko, remekson, Tandy, ttomass, Lolak, Tomas a Marie, Sheba, ketzlmedi, Miroslav6, zdenek675, Jana a Lada, VF, Vlasta49, Brano, arto, fifa32, Majli, PPPmyto, Peterb, M, klappe, Jansti, Ivoun, Alfinator, PetrN, ivan613, PeterL, Michal, petak, dukecz, jarous350, PetrDubi, Jarda Borek, Martasik, tomas_, Martin Mrak, Kitadom, Jirka W, Hroch, Jirka Vospalek, franta 1953, Ivan a Hanka, OndraRA, mengic333, fido, ivoi, PabloGS, Duro103, hasky, DDT, pilinis, RomanPatrol, Bery, Ondra240
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 11
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,511,343 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29285 sekund | Průměrně za: 0.29285 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB