Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Stellplatz Rozkoš

Poslední aktualizace před 6 let
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

poldaj napsal:

Citovat

stellplatz napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

poldaj napsal:

Citovat

Perop napsal:

Určitě každý na to má svůj názor. Ale já znám i u nás kempy kde za 240 Kč je to včetně sprch WC a koupání. Nejsou to sice 3 hvězdičkové ale zase pěkné v přírodě. Taktéž v Itálii v super kempu,sice mimo sezonu též za 11 E a to včetně sprch s celodenní teplou vodou,WC, a bazénů s tobogánem a přímo u moře. Ale každý podle svého gusta. Je ale dobře ,že se u nás něco trochu zlepšuje.P.



A kde Ty kempy jsou? U vody?Napiš je ,jestliže jsou jak říkáš tak levné ,hodí se seznam každému.
Dle internetu lze také zkontrolovat zda nemystifikuješ.
Říct ,,znám kempy´´ je hloupost.Napiš je ať jsou známy.:D


Naprostý souhlas s poldajem (nic proti Peropovi, prosím).

Tady je odkaz na " luxusní " STPL v Německu, poměr Cena/Výkon, názor ať si udělá každý sám (třeba i Stellplatz) http://www.top-platz.de/Anwendungen/t...pplatz.php. V Itálii mám občas problém najít i STPL za 10E (pokud je to turistická lokalita) natoš kemp.

Ale prosím konkrétně, jinak je to celé o ničem a je to jen tlachání.


...a Perop neřekne a neřekne kde že ty kempy vlastně jsou!!) ...asi žadný tak levný nejsou a je to jen tlachani naprazdno!p)


To je přece jasn,rozhodně nejsou ani vybavené a ani u vody a ani na krásných místech.....jenom blbé řeči..:D


Tady jsou ty levný mimosezónní italský kempy....:g:^

....je to tady na tomto webu v jiné části fóra....

"Camping, stání, zajímavá místa a odkazy" ...Itálie :


14.04.2013 22:07 #10 Re: Italie

Perop
Člen

Příspěvek: 387
Založený: 02.06.2007
Prachatice= Jižní Čechy
Věk: 66
Díky, právě tuto oblast chci letos na jaře procestovat. Takže s přenocováním na parkovišti nebyl žádný problém? a co bezpečnost na parkovištích ,nebyl také problém? A je tam něco,co by se nemělo přehlídnout a vidět? Díky. P.


cestovatel ze Šumavy;y
Upravil Fun dne 07.10.2020 14:27, před 4 roky
H
HunyadyČlen
Přidáno před 11 let
Nechceš toho už nechat? To Tě tak rozčiluje, že někdo napíše, že nedá 250 Kč za stání na STPL? Já jsem do téhle diskuse nevstupoval, ale mně taky připadá ta cena mimo. Ať si ji kdo chce zaplatí, ale já osobně stejně jako Perop bych za STPL tolik nedal.
Jezdíme běžně do kempů nebo na tábořiště, kde se vlezeme i do nižší ceny za 2 dospělé, 2 děti a elektriku. A to buď jako cenu standardní nebo cenu "srazovou". Teď myslím cenu kempů v ČR, v Itálii jsme s karavanem nebyli. Namátkou- krásný malý kemp v Osoblaze, Sloupu v Mor. krasu, tábořiště Želiv, Rusava, Vyskytná, kemp ve Veselí nad Moravou......A když už mám stát na betonu, tak zadarmo nebo do stovky. Toť můj názor.
Přej a bude Ti přáno. Určitě se najdou lidé, kteří rádi Váš STPL využijí, ale taky bude hodně těch, co nad cenou jen zakroutí hlavou. Těch prvních si važ a ty druhé nepomlouvej. Držím palce, ať se Ti daří.
A stejně jako Perop- než dát 250 na STPL, budu radši na parkovišti.
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 11 let
Máš pravdu, už toho nechám....:)

Mě vůbec nerozčiluje, že někdo nechce dát money za stpl. Kdo nechce, nechce a nikdo ho nutit přece nemůže. Rád si vyslechnu jakýkoliv názor. Proč ne? Každý názor určitý přínos.

....ale pěkně mě štve, když nám někdo věší bulíky na nos a žvaní nesmysly o kempech v Itáli za 11,- EUR u moře s bazénem a tobogánem....:( Takový prostě nejsou!!!! Kdyby byly, rád do nich pojedu a věřím, že by jeli i ostatní....:)
VasuVasuČlen
Přidáno před 11 let
Jezdím na divoko a kempy absolutně neznám. Když jsem v dolomitech a potřebuji udělat servis, tak mám vytypovaný STPL, kde běžně za noc a servis platím od 8. do 12. EURO , což je cca 200 - 250 Kč
Většinou asfaltová, nebo betonová plocha se záchodem a sprchou a hlavně oplocením.
STPL Grado v Itálii u moře asfaltová plocha 12 EURO.
PeropPeropČlen
Přidáno před 11 let
Vážený pane,již jednou jsem Vás žádal aby jste si mne nebral do vaší pusy. Žádné bulíky nikomu na nos nevěším. Nemám žádnou povinnost Vám cokoliv sdělovat. Druhému vyčítáte,že šetří na přespání a sám si tady stále děláte zadarmo reklamu. Takže si vyprošuji slušné jednání. Až budete mít tolik zkušeností,jako já,tak určitě se budete chovat jinak. Tento způsob cestování je také jiný styl života.Já Vám žádnou cenu nevyčítám,tak mne vynechte ze své propagace.Per.
cestovatel ze Šumavy;y
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Hunyady napsal:

Nechceš toho už nechat? To Tě tak rozčiluje, že někdo napíše, že nedá 250 Kč za stání na STPL? Já jsem do téhle diskuse nevstupoval, ale mně taky připadá ta cena mimo. Ať si ji kdo chce zaplatí, ale já osobně stejně jako Perop bych za STPL tolik nedal.
Jezdíme běžně do kempů nebo na tábořiště, kde se vlezeme i do nižší ceny za 2 dospělé, 2 děti a elektriku. A to buď jako cenu standardní nebo cenu "srazovou". Teď myslím cenu kempů v ČR, v Itálii jsme s karavanem nebyli. Namátkou- krásný malý kemp v Osoblaze, Sloupu v Mor. krasu, tábořiště Želiv, Rusava, Vyskytná, kemp ve Veselí nad Moravou......A když už mám stát na betonu, tak zadarmo nebo do stovky. Toť můj názor.
Přej a bude Ti přáno. Určitě se najdou lidé, kteří rádi Váš STPL využijí, ale taky bude hodně těch, co nad cenou jen zakroutí hlavou. Těch prvních si važ a ty druhé nepomlouvej. Držím palce, ať se Ti daří.
A stejně jako Perop- než dát 250 na STPL, budu radši na parkovišti.

Radku souhlasím s tebou a je ještě spousta tábořišt i kempů , kde ti nabízí vše a vejdeš se do 150-180 kč. Na Vysočině mimo Želivky, Vyskytné je ještě Kachlička, Pilák. Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
PeropPeropČlen
Přidáno před 11 let
Ano děkuji za podporu,také mám stejný názor. STPL využívám jen na přespání, takže většinou jsou parkoviště a to i Německu od 18 h. bez placení a to mi vyhovuje. A tak jednou za týden zajedu do kempu na pořádný servis. Právě nyní jsem se vrátil z Německa a Rakouska a v 10 dnech jsem za přespání u tratil jen 15 E. Ale o to více jsem mohl navštěvovat kulturu a využívat lanovky a courání s dobrým káblíkem a pitím po horách. Pokud by Stellplatz místo osočování nám nabízel výhody a zdůvodnil proč by jme jej měli navštívit,třebas bychom se zajeli podívat.
cestovatel ze Šumavy;y
CmeldaCmeldaČlen
Přidáno před 11 let
Přátelé ... když to tak tady čtu je mi z toho na... Jak píše Zdenda tak prostě kod chce přijede a kdo ne ať si jede jinam ... nic méně někdo tady využil toho udělat si zdarma reklamu a jestliže někdo napíše názor měl by ho respektovat a ne se trapně do někoho navážet ! Investor by si měl uvědomit že tady někoho ztrapnuje a chová se jak ... aby prostě prosadil že udělal něco dobrého ! Je to hnus ! Jen podotknu že ted jsem byl týden v Rakousku a stálo mě to 10E a ani nemusím říkat kde jsem všude pobejval protože je to čistě má věc.Tím ani nechci říkat že cena 250 je moc ale je uplně normální jako jinde.Přeju spoustu dobrých lidí na vašem STLP,ale proboha neurážejte lidi za jejich názor a způsob cestování!!
Cmelda(44) Jája(41) Tomášek(10)
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 11 let
Co na to říct??

......Pečlivě jsem si znovu přečetl celou diskuzi. Nenašel jsem, že bych někoho urazil!? Fakt ne?? Pouze jsem několikrát vyjádřil svobodně svůj názor....!) Koho můj názor uráží, tak se mu omlouvám!

...a už vůbec mi nevadí, že tu někdo trapně řeší neustále cenu. Fakt mi to nevadí......:)

Jak již bylo řečeno, kdo chce přijet, ať přijede. Bude vítán!:) Kdo nechce, ať jede jinam.... Je to každýho jeho věc....!)

Hlavně ať už přestane pršet a můžeme někam vyrazit!!!!e
YettiYettiČlen
Přidáno před 11 let
A tím bych to asi uzavřel .... :g

A co uděláme s tím počasím? To je fakt hnus že?
Yetti
CibiCibiČlen
Přidáno před 11 let
My plánujeme třetí týden v červnu dovolenou kolem Rozkoše, takže se určitě zastavíme.
VW LT 35 maxi
Mirek57Mirek57Člen
Přidáno před 11 let
Ahoj, i já přeju ať Vám STPL funguje, cena 10E mně přijde vzhledem k místu férová. Toť moje přání a můj názor. Také jsem už leccos prožil a nacestoval, vím co kde stojí a dokážu si i představit, kolik je potřeba investovat, než vybavení štelplacu pořídím. Jen víc takových , jako jste Vy, abychom měli kam jezdit, :^Mirek
haskyhaskyČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj lidíííííí.Jak tu již někdo napsal,jsme svobodní,tak si mužeme dělat co chceme(v mezích rozumnosti).Kdo tedy chce ať tam jede,kdo nechce ať jede dál.A zda je 250,- Kč hodně nebo není,to fakt záleží na každém znás.Jezdíme celoročně a celkem dost.Když chceme být sami tak nadivoko,když chceme pokecat tak do kempů.proto nějakou představu o cenách máme.Někdo tu napsal,znéme hodně kempů kde se "ubytujeme" za 150 - 180,-Kč.Nevím kde se tyto kempy nachází,ale já za takovouto cenu znám jen jeden.Je to na Lužnici vodácký kemp bez ničeho.Tak jak jsem už napsal - rozhodnutí je na každém znás.
Hasky
Upravil hasky dne 02.06.2013 10:35, před 11 let
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 11 let
Co se týká Želivky, Piláku, Kachličky , Vyskytné/zde budují nové sociálky/ vše vedeno jako tábořiště. Je zde vše potřebné k dispozici, záchody, umývárky, výlevky a sprchy s teplou vodou na žetony. Ceníky jsou k dispozici na jejich stránkách. My také jezdíme po celý rok 30-40 výjezdů a také máme raději na divoko , přesto občas navštívíme i kempy pokud s námi jedou kamarádi s přívěsama. STPL nám rozhodně nevadí a třeba ho také někdy využijeme. :_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
CibiCibiČlen
Přidáno před 11 let
Zeptám se možná blbě, ale přijedu večer a chci zůstat u vás třeba 3 dny. Kolik budu platit?
VW LT 35 maxi
DaLiDaLiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Cibi napsal:

Zeptám se možná blbě, ale přijedu večer a chci zůstat u vás třeba 3 dny. Kolik budu platit?


Souhlasím, ptáš se blbě. STLP rozhodně nejsou určeny k vícedenním pobytům. Ovšem možná najdeš dost zastánců, kterým taky splývají s kempy.
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

DaLi napsal:

Citovat

Cibi napsal:

Zeptám se možná blbě, ale přijedu večer a chci zůstat u vás třeba 3 dny. Kolik budu platit?


Souhlasím, ptáš se blbě. STLP rozhodně nejsou určeny k vícedenním pobytům. Ovšem možná najdeš dost zastánců, kterým taky splývají s kempy.


A proč by nemohly být STPL k vícedenním pobytům?? Obvzláště je li v okolí dost zajímavostí k vidění....!)
U nás s tím problém určitě nemáme, pokud se někdo rozhodne zůstat delší dobu! Po vydatných deštích máme hezkou travičku a tak přijeďte klidně na několik dní....!i

For Cibi: Přijedeš li třeba v pátek a zdržíš se do neděle .... budeme Ti počítat 2 noci á 250,- ...tedy 500,- za STPL ( parcela cca 75m2 včetně vody, elektřiny, výlevek, odpadu, WiFi + taxu obecnímu úřadu 10,-Kč/osoba 18-70 let /noc.
CibiCibiČlen
Přidáno před 11 let
OK, díky za informaci. Příští týden se ukážeme.

Jak to je s koupáním, dá se?
VW LT 35 maxi
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Cibi napsal:

OK, díky za informaci. Příští týden se ukážeme.

Jak to je s koupáním, dá se?



Koupat se dá v pohodě..... Teď právě je to pravý koupací teplo a hlavně čisťoučká voda.......!f!e

A teď to hlavní: Přátelé, zahájili jsme zkušební provoz!!) Do konce června zcela zdarma!!!:)
KaspicKaspicČlen
Přidáno před 11 let
Ahoj

Využili jsme ještě s kamarády možnosti přespání a hodnotíme :^

Díky :g

Hanka a Jirka, Lenka a Petr
Jirka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 17
Členové online 2
Lmcbreezar, Mira2B7

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,541,051 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23438 sekund | Průměrně za: 0.23438 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.33MB/4MB