Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

SAMOLEPKY Caravan24.cz

Poslední aktualizace před 3 roky
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 6 let
Ahoj Ondro,
samolepky ráda pošlu.
Napiš mi do SZ svou adresu a jestli na auto chceš světle šedou samolepku /na světle je skoro bílá/ nebo tmavěšedou antracitovou. /Barva auta šedá metla může být světlá nebo i tmavá, tak je to na tobě/ Jde o to, aby byla vidět.

Hezký den
Sárka:_
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Bude sa dať kúpiť samolepky aj na výjazde v Dvur Kralove v apríli ?
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Ano, samolepky vozíme s sebou.
Fun
Smile
J
JagrovciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj Míro, vem je sebou i do Prahy, budu je potřebovat na nového bydlíka, ty větší a menší na nového osobám.
Dik:_
Jaroslav, Zdena a Nikolka (59/72/00)
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Ahoj. Ano beru je s sebou i do Prahy.
Fun
Smile
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Také bych se pro samolepku zastavil. Budete v městečku ?
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

Tomik Kralu napsal:

Také bych se pro samolepku zastavil. Budete v městečku ?

Ano, od pátku do neděle ráno.
Fun
Smile
L
lubinČlen
Přidáno před 6 let
Poslána SZ s objednávkou. Díky
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Na výstavě budeme od čtvrtka večer + celý pátek
Fun
Smile
L
lubinČlen
Přidáno před 5 let
Na výstavu se dostanu až v neděli. Mohu poprosit o zaslání na adresu v SZ. Díky
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 5 let
Postup objednání samolepek je popsán zde v prvním příspěvku: https://www.carav...ead_id=114
Fun
Smile
L
lubinČlen
Přidáno před 5 let
Samolepky dnes dorazily. Díky moc
Q
AnonymČlen
Přidáno před 5 let
Já třeba samolepku nemám. Myslím ale,že poděkování nikoho neurazí. Je to i o tom, že někdo, něco a pro někoho dělá, což v dnešní době není bohužel samozřejmostí.
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj.písal som SZ aj email s mojou adresou s prosbou o zaslanie nálepiek a vašim číslom účtu na úhradu a to pred asi dvomi týždňami.môžem vedieť odpoveď?
Ďakujem za porozumenie.
S pozdravom Lubo
P
Pavel 26Nováček
Přidáno před 4 roky
Dobrý den, mám prosbičku. Dne 14,10,2019 jsem zaslal z manželčina účtu ( Tichá Stanislava) částku 250,- Kč na účet 161661379/0600 s var. 50401, jako před platba na 3 ks samolepek- 1 x malá, 2 x velká vše antracit.Chtěl bych poprosit o zaslání. Záleží jak se Vám to bude hodit, rád se podřídím.S přáním hezkého dne Tichý Pavel J.Fučíka 889 Nový Bydžov 504 01 ( Pavel 26 ). Děkuji za odpověď.

Sloučené 18.11.2019 13:16:
Již dorazili tak mockrát děkujeme
A
AlZu13Nováček
Přidáno před 3 roky
Prosím na koho se obrátit v případě samolepek. Administrátor nereaguje na moje emaily... díky za info, telefon , email....
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 3 roky
Emaily prověřím.
Návod na objednávku samolepek: https://caravan24...ead_id=114
L
ludvaČlen
Přidáno před 3 roky
Jsem asi velké ťululum. Rozhodně jsem takový počítačový analfabet a možná ještě trochu slepý. Chtěl bych si objednat samolepky, ale nikde jsem nenašel E-mail, kde bych toto mohl spáchat. Návod na objednání je starý 13let - platí to ještě co je v něm psáno? Napíšete někam mail, na kterém je možné si samolepky objednat? Mám nejdříve zaplatit a nebo počkat až mi přijdou poštou? Díky Ludva
Upravil ludva dne 16.11.2020 14:42, před 3 roky
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 3 roky
Dej požadavek do soukromé zprávy Šárce.
Upravil Lubos a Dasa dne 16.11.2020 18:25, před 3 roky
F
Franta105Nováček
Přidáno před 3 roky
Dobrý den,na chod vebu jsem již jednou přispěl bez jakékoliv odezvy od administrátora,domnívám se,ze by bylo slušné obdržet zdarma alespoň 1 samolepku která stejně propaguje veb samotný a ne abych si ji musel složitou cestou sám kupovat,Závěr-za samolepku rád opět přispěji.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sarka, Lukas, Vera, Roman PCE, Vajglon Hnuson, jps, PLAF, Petko, Osmimetraci, Pekari, Miru3, Hana Lubos, Charlie, Mila, uknaj, petlin, Jirka M, bydlik, Bobik, bizon1111, Jarda a Iveta, baho a Gabisch, Ludek Liberec, bendo, dagbartos, fandak1, Roman a Mirka, Svitavaci, Luban, Jirka, panaci, zdenek a Irena Lbc, stepan, GULI, Fun, martas, EXPEDICE APALUCHA, priborj, jozin, Mirek a Iva, Lukas Hanka a deti, Kip, jirkamds, furgon, olga, Dostal, Ski, Deda Lebeda, Remzin, Jan Bordovsky, Brevla, tronic, eurohope, Petr a Natali, barumaci, Habasek, camper, Patrik, hanzlik, viera a vlado, Vitek a Alena, Shave, krutas, Jardaa4, Franta REZAC, Lutonina, Petr a Lucie, Zdenek a Alena, michalina, hanah, mikivan, BALUteam, Fialovi, Honza a Lidka, RobVob, Cattani, najk, Pepi, Loserova, dudki, Bezdici, RenCom, Zdobik 88, Lu112, lubin, kubi, goro, zuzi777a, Berry, Pavel a Majka, bohy, mengic333, PNovotna, Ropuchovi, PremekCap, Pepino66, Macik a Dada, Milan a Marketa, pavel 75, vofi, lada721, Jarda a Maru, chodac, Rudy, Jirka 100HL, Radovan, svhn, PavelAlena, mirecek, Mikey, p0l0us, jirka dagmar, janiskaravany, drakol, Kapitank1400, Janinka, malina1, Pavel 26, MildaPro, Spajky007, Me2d, Chipp, MartinH, Martin Mrak, hobo, Marian999, Jiri Majki, Jarda36, ravyk, Bulda, honza 10, frivet, jardarc, samjeep, Radovan Lehky, Tandy, Pachos, ferda, Balda, dukecz, PeterL, PetrDubi, Dicky, Milan Hampl, TomTP, Martasik, Ota a Oli, forman59, Sany_62, floridan79, feixova, Mick, Olin - Jana, Nemalud, Radek Kaplan, davidt, janvas, worxe, Sheba, Bery, Tomik Kralu, Jagrovci, Michal Levice, quicksilver_smazany, lubodano, AlZu13, ludva, Lubos a Dasa, Franta105
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,434,122 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23001 sekund | Průměrně za: 0.23001 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB