Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

SAMOLEPKY Caravan24.cz

Poslední aktualizace před 3 roky
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let
Jasně, ale chápu, nedá se vše zvládnout. To známmmm.
LutoninaLutoninaNováček
Přidáno před 13 let
Díky za nabídku samolepek taky si je nechám od vás poslat ale není mi jasná platba kolik ješťe na poštovné Karel:_:_
krutaskrutasNováček
Přidáno před 13 let
[quote]krutas napsal:
Dobrý den, prosím o zaslání dvou ks.samolepek-caravan24.cz. na našeho nového bydlíka - MAZLÍKA.
Děkuji Ktuťaci.

Prosím , kdy můžu očekávat objednané samolepky.:x
Upravil krutas dne 31.01.2011 16:16, před 13 let
P
AnonymČlen
Přidáno před 13 let
Teď trošku off topic: V zásadě mi to může být jedno, ale osud kamarádů ať už současných, nebo potencionálních mi lhostejný prostě není. Lidičky zamyslete se, žijeme v ČR, je tady přes 2500 členů, ne všichni asi budou právoplatní karavaňáci se vším všudy. I kdyby byli, je to veřejné fórum. Dnes napíšu adresu, zítra napíšu termín výjezdu. Super informace. Bydlím tam a tam a teď týden nebudu doma. Můžu si dovolit obytku, tak asi nemám holobyt.
Doporučil bych řešit důležité informace pře soukromé zprávy.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Petr a Lucie napsal:
Teď trošku off topic: V zásadě mi to může být jedno, ale osud kamarádů ať už současných, nebo potencionálních mi lhostejný prostě není. Lidičky zamyslete se, žijeme v ČR, je tady přes 2500 členů, ne všichni asi budou právoplatní karavaňáci se vším všudy. I kdyby byli, je to veřejné fórum. Dnes napíšu adresu, zítra napíšu termín výjezdu. Super informace. Bydlím tam a tam a teď týden nebudu doma. Můžu si dovolit obytku, tak asi nemám holobyt.
Doporučil bych řešit důležité informace pře soukromé zprávy.


no my když nejsme doma tak tam máme hlídače (kvůli zvířáátkům) :D
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 13 let

Citovat

krutas napsal:
Prosím , kdy můžu očekávat objednané samolepky.:x

Samolepky očekávejte v úterý tohoto týdne.

Dovoluji si upozornit, že opravdu není vhodné psát veřejně svou adresu z výše uvedených důvodů. Proto ji raději pište do soukromé zprávy adresované mně.

A k samolepkám obecně: Než si o ně napíšete, přečtěte si, prosím, pozorně úvodní příspěvek tohoto vlákna. Klikni zde
Zároveň prosím, aby se mi ozvali Ti, kteří si v minulosti objednali samolepku a nedošla jim.

Pro Lutonina: Poštovné je v ceně samolepek, kdo chce posílá o deset korun navíc.

Přeji prima večer a těším se na setkání na výstavě.
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
Upravil Sarka dne 30.01.2011 22:52, před 13 let
michalinamichalinaČlen
Přidáno před 13 let
Dnes nám poštou přišla samolepka Cravan 24.cz je moc pěkná (pochvala pro autora) děkujeme, posíláme peníze na účet p. Šárky, zdravíme a přejme příjemný večer :_
Míša a Michal
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let
Samolepky už mám. Mohl jsem si je udělat. Ale to není fér. Takže děkuji a many posílám.:)
hanahhanahČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj chtěla jsem se zeptat zdali si budem moct koupit samolepku na výstavě a kde a kdy, jelikož nejedeme bydlíkem a půjdem tam v pátek. Díky H.

FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 13 let
Ahoj, budeme je mít s sebou.!o
Fun
Smile
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 13 let
Šárko díky, samolepka kterou jsem objednal mi dnes došla sice jen malá na auto ale jak si vybereme nějakého bydlíka tak objednám hned ty velké. !t Peníze posílám na účet , ahoj a ještě jednou díky M. :_
BALUteamBALUteamNováček
Přidáno před 13 let
Pozdravujem,
sledoval som diskusiu tak,tak /nie celokom celé trvalo by to hodinu/aj doporučenie prečítať si začiatok.
Neviem zdá sa mi jednoduchšie otázka, ako s nami priaznivcami na SK?
Žeby tak ako s CCI kartou?
Zaplatená bola v piatok, príde ???? a ak by tam boli aj samolepky po jednej z oboch druhov bolo by supééér a pošlem prachy,

Peter !)
:_
BALUteam :he
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

BALUteam napsal:
Pozdravujem,
sledoval som diskusiu tak,tak /nie celokom celé trvalo by to hodinu/aj doporučenie prečítať si začiatok.
Neviem zdá sa mi jednoduchšie otázka, ako s nami priaznivcami na SK?
Žeby tak ako s CCI kartou?
Zaplatená bola v piatok, príde ???? a ak by tam boli aj samolepky po jednej z oboch druhov bolo by supééér a pošlem prachy,

Peter !)


Osobne sa neboj - samolepky určite prídu.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
F
FialoviČlen
Přidáno před 13 let
Dobrý den , samolepky dorazily,peníze posílám díky
H
Honza a LidkaNováček
Přidáno před 13 let
Dobrý den,
samolepka dorazila v pořádku a už se usadila i na autě. Peníze ihned posílám na Váš účet. Moc děkuji.
Jan Hána
RobVobRobVobČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj Šárko...rádi bychom si objednali 2x velké 40cm samolepky na karavan.Předem moc děkuji
Robert a Renatka+2!z!z
Upravil RobVob dne 14.03.2011 13:15, před 13 let
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 13 let

Citovat

RobVob napsal:
Ahoj Šárko...rádi bychom si objednali 2x velké 40cm samolepky na karavan.Předem moc děkuji


Ahoj - poslala jsem Ti odpověď v soukromé zprávě.
Hezký den
Šárka
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
CattaniCattaniČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj,
jedna velká samolepka dorazila poštou, ale ještě bych si rád objednal dvě - pokud by bylo možné je převzít i zaplatit v Praze na FOR CARAVAN? Předem moc děkuji.
Míra, Dana, Shelia II a Hobby Van Exclusive :_
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 13 let

Citovat

Cattani napsal:
Ahoj,
jedna velká samolepka dorazila poštou, ale ještě bych si rád objednal dvě - pokud by bylo možné je převzít i zaplatit v Praze na FOR CARAVAN? Předem moc děkuji.


Ahoj Cattani i ostatní,

samozřejmě i na výstavě budou k dispozici samolepky.

Ozvěte se mi na mobil - zasílám soukromou zprávou

Hezký den
Š.
Naše posádka: Šárka a Míra, polointegrál Mobilvetta
RobVobRobVobČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, samolepky včera přišli, moc děkujem...ihned odesílám penízky i za CII kartu.
Robert a Renatka+2!z!z
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sarka, Lukas, Vera, Roman PCE, Vajglon Hnuson, jps, PLAF, Petko, Osmimetraci, Pekari, Miru3, Hana Lubos, Charlie, Mila, uknaj, petlin, Jirka M, bydlik, Bobik, bizon1111, Jarda a Iveta, baho a Gabisch, Ludek Liberec, bendo, dagbartos, fandak1, Roman a Mirka, Svitavaci, Luban, Jirka, panaci, zdenek a Irena Lbc, stepan, GULI, Fun, martas, EXPEDICE APALUCHA, priborj, jozin, Mirek a Iva, Lukas Hanka a deti, Kip, jirkamds, furgon, olga, Dostal, Ski, Deda Lebeda, Remzin, Jan Bordovsky, Brevla, tronic, eurohope, Petr a Natali, barumaci, Habasek, camper, Patrik, hanzlik, viera a vlado, Vitek a Alena, Shave, krutas, Jardaa4, Franta REZAC, Lutonina, Petr a Lucie, Zdenek a Alena, michalina, hanah, mikivan, BALUteam, Fialovi, Honza a Lidka, RobVob, Cattani, najk, Pepi, Loserova, dudki, Bezdici, RenCom, Zdobik 88, Lu112, lubin, kubi, goro, zuzi777a, Berry, Pavel a Majka, bohy, mengic333, PNovotna, Ropuchovi, PremekCap, Pepino66, Macik a Dada, Milan a Marketa, pavel 75, vofi, lada721, Jarda a Maru, chodac, Rudy, Jirka 100HL, Radovan, svhn, PavelAlena, mirecek, Mikey, p0l0us, jirka dagmar, janiskaravany, drakol, Kapitank1400, Janinka, malina1, Pavel 26, MildaPro, Spajky007, Me2d, Chipp, MartinH, Martin Mrak, hobo, Marian999, Jiri Majki, Jarda36, ravyk, Bulda, honza 10, frivet, jardarc, samjeep, Radovan Lehky, Tandy, Pachos, ferda, Balda, dukecz, PeterL, PetrDubi, Dicky, Milan Hampl, TomTP, Martasik, Ota a Oli, forman59, Sany_62, floridan79, feixova, Mick, Olin - Jana, Nemalud, Radek Kaplan, davidt, janvas, worxe, Sheba, Bery, Tomik Kralu, Jagrovci, Michal Levice, quicksilver_smazany, lubodano, AlZu13, ludva, Lubos a Dasa, Franta105
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,454,194 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.48323 sekund | Průměrně za: 0.48323 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB