Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Držák kol na karavan

Poslední aktualizace před 9 let
beanbeanNováček
Přidáno před 9 let
Koupím držák kol na oj karavanu. Díky za nabídky
Tomáš,Zuzka a Daneček Smile
sidoksidokČlen
Přidáno před 9 let
Poslal jsem SZ.
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 9 let
http://www.sbazar...bytne-auto našel jsem na inzerci
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

atlantic napsal:

http://www.sbazar...bytne-auto našel jsem na inzerci


na oj, ne na záď
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 9 let
no já bych byl obecně opatrnej… přiznám se, že karavan nemám a jedu si pro něj teprve příští týden, ale sem chodím už nějaký rok a pravidelně čtu a slintám nad různými úpravami a pod. Co jsem chtěl ale říct, že díky tomu jsem se dostal k vláknu ve foru - Prevoz motocykla na oji. A po tom jsem si přečetl příspěvek od p. Prokopa, tak budu všechno tahat už rači v autě :-). Jde o neroznoměrné zatížení nosných prvků karavanu (rám, náprava, oj) a různé působění negativních sil právě vlivem přetížení na určitých místech.
Celá diskuse je ZDE:
http://www.caravan24.cz/forum/viewthr...rowstart=0

Samozřejmě kola jsem chtěl taky, ale po přečtení té diskuse si raději koupím držák na střechu auta. :-). Tedy to jediné mne napadlo zatím.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 9 let
My vozíme jedno kolo na oji a druhé na zádech a tak se to pěkně vyvažuje. proto to doporučuji :)

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 9 let
Ono je asi fakt dobré si to přečíst :-). Tam se píše i o tomto vyvažování.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Iceman napsal:

Ono je asi fakt dobré si to přečíst :-). Tam se píše i o tomto vyvažování.


Ahoj.Ve vší ústě k tobě Icemane.Nejsme žádní začátečníci a troufám si říci že víme co děláme.Ano,v jistém máš pravdu,tedy p.Prokop.Ale v jeho písání se spíše jednalo o cca.100Kg motocykl.Ale jedno kolo na zádi a druhé na předku není žádný problém.Píšeš že až si koupíš karavan,budeš všechno raději vozit v autě a na autě - to je asi ideální řešení,ale jak dlouho tě to bude bavit?Věř tomu že moc dlouho ne.Dojdeš k tomu,že co se vejde bude stále v karavanu a nikam jinam to dávat nebudeš.Jediné co budeš dělat(to děláme všichni),tak se budeš snažit rozložit přiměřeně váhu nákladu.Samozřejmě,pokud pojedeš jednou,dvakrát do roka tak ti třeba ten elán na vození věcí v autě vydrží.Pokud budeš jezdit celoročně tak to budeš jako všichni tahat v karavanu.Člověk je tvor líný,a nedokáži si představit že bych každých čtrnáct dnů musel věci z karavanu nebo garáže překládat do auta.Prostě ne - vezmu "igelitku",dám do ní na víkend dvoje ponožky a dvoje trencle a vyrážím - ostatní je vše neustále připravené a naložené.Kolik věcí má v igelitce manželka nevím.
Hasky
Upravil hasky dne 08.03.2015 14:27, před 9 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jana a Petr V, ZdendaZemda, Zdenek a Alena, hasky, atlantic, bean, sidok
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 1
OndraS1

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,539,746 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21190 sekund | Průměrně za: 0.2119 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.83MB/4MB