Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

sháním nejvyšší střechu na sprintera 312 (dlouhého)

Poslední aktualizace před 13 let
E
erboschČlen
Přidáno před 13 let
Zdravím - nevíte prosím někdo o střeše na sprintera 312ku je to ten nejdelší ve své kategorii - rád bych střechu (nevím přesně kolik má, ale odhaduji že půl metru.

Popř. kontakt na nějakého šikovného kutila co má zmáklé střechy u dodávek.
Za případnou radu moc díky
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 13 let
Montovali mě na tranzita střechu na sprintera asi by to bylo co potřebuješ.Dělali mě to v Turčan autu a byli opravdu super. Klidně bych je doporucil !e
E
erboschČlen
Přidáno před 13 let
No jestli je to střecha z té fotky u tvého profilu, tak to je přesně ono - a můžu se tě zeptat na cenu není li to tajemství?? Díky moc
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 13 let
Jo to je ona a mám ten pocit protože nemůtu najít fekturu tak 1500 euro a to bylo i s montáží.Jsou v ní zabudovaný duralový žebra a je dokonce 60 cm na výšku.Na tranzita jí museli řezat a zkracovat o 40 cm,o tolik je delší mercedes.Ta střecha má i homologaci takže nebyl žádný problém s policií.
looserlooserČlen
Přidáno před 13 let
E
erboschČlen
Přidáno před 13 let
jojo - to je přesně ono - akorát ta cena je jak za nový auto :))
karavanypluskaravanyplusČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj,
A tahle by tam nešla? http://www.karava...printer-1/
looserlooserČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

erbosch napsal:
jojo - to je přesně ono - akorát ta cena je jak za nový auto :))

tak to bohuzel je a nic s tim neudelame, proto jsem ve finale koupil hotove auto nez to stavet sam a zabit 2 roky zivota
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 13 let
Trošku mimo - je vůbec možné dodatečně sehnat a namontovat vyšší střechu na VW T5? Myslím tu sériovou (cca +20cm) nebo nějakou podobnou. Legálně. zabývá se tím někdo?
O možnostech obytných střech vím, ale to jsou 50cm vysoká monstra.
L
lada721Člen
Přidáno před 13 let

Citovat

erbosch napsal:
Zdravím - nevíte prosím někdo o střeše na sprintera 312ku je to ten nejdelší ve své kategorii - rád bych střechu (nevím přesně kolik má, ale odhaduji že půl metru.

Popř. kontakt na nějakého šikovného kutila co má zmáklé střechy u dodávek.
Za případnou radu moc díky




Poslal jsem ti v soukromé zprávě odkaz email na střechu.:^
M
martan01Člen
Přidáno před 13 let
Tu plastovou na Sprintera jsem pred par mesici videl nekde v inzerci. Jelikoz prolezam inzerce i v SR tak netusim kde presne.
G
GSmanČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

mr_antik napsal:

Trošku mimo - je vůbec možné dodatečně sehnat a namontovat vyšší střechu na VW T5? Myslím tu sériovou (cca +20cm) nebo nějakou podobnou. Legálně. zabývá se tím někdo?
O možnostech obytných střech vím, ale to jsou 50cm vysoká monstra.


A co tady http://www.karavany-doplnky.cz/zvysen...e-strechy/
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: erbosch, ajfelaci, looser, karavanyplus, mr_antik, lada721, martan01, GSman
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 23
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,494,544 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17872 sekund | Průměrně za: 0.17872 (0) sekund | Dotazy: 92 | Použitá paměť: 1.93MB/2MB