Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Zatékání

Poslední aktualizace před 7 let
V
Vanek1980Nováček
Přidáno před 8 let
Dobrý den , mohl by mi někdo poradit s koupí panelu na strop . Kolupil jsem karavan a je potřeba jeden panel vyměnit . Diky
pachtapachtaČlen
Přidáno před 8 let
Trochu víc upřesnění asi se jedná o solární panel jaký výkon jak ho připevnit aby nezatékalo apd. Trochu pohledej na tomto foru v elektru tam jsou o solárech stovky příspěvků.Budeš mít na celý večer co číst.
Hanka a Pavel
P
PonkaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

pachta napsal:

Trochu víc upřesnění asi se jedná o solární panel jaký výkon jak ho připevnit aby nezatékalo apd. Trochu pohledej na tomto foru v elektru tam jsou o solárech stovky příspěvků.Budeš mít na celý večer co číst.



Mám problém se zatékáním, ale WC. U vestavby Weinsberg po spláchnutí lehoučce proteče splachovací voda do prostoru pro nádrž WC. Již jsem promazal zašupovátko nádrže a kupuji horní těsnící kroužek. Stojí kolem 700,- ale nevím zda to pomůže. Nemáte někdo podobnou zkušenost resp.radu ?
Díky
Ponka
[img][/img]
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Ponka napsal:

Citovat

pachta napsal:

Trochu víc upřesnění asi se jedná o solární panel jaký výkon jak ho připevnit aby nezatékalo apd. Trochu pohledej na tomto foru v elektru tam jsou o solárech stovky příspěvků.Budeš mít na celý večer co číst.



Mám problém se zatékáním, ale WC. U vestavby Weinsberg po spláchnutí lehoučce proteče splachovací voda do prostoru pro nádrž WC. Již jsem promazal zašupovátko nádrže a kupuji horní těsnící kroužek. Stojí kolem 700,- ale nevím zda to pomůže. Nemáte někdo podobnou zkušenost resp.radu ?
Díky
Ponka
Ahoj,bylo by dobré ,kdybys napsal jaká je to kazeta,těsnění u 260/18l jsem měnil 2x stojí to 500Kč,u 250jsem to také rozdělal,klapku je potřeba ,vyčistit a promazat,musí dobře doléhat na tu gumu,napiš pokud bude potřeba SZ.Popíšu ti přesně co jsem s tím dělal,opravoval jsem kazetu starou i novou.Nic neteče.:_
P
PonkaČlen
Přidáno před 7 let
Díky, těsnění jsem vyměnil a už je OK.
Zdravím
Ponka
[img][/img]
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vanek1980, pachta, Ponka, Pepi
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 1
Petr83

Celkem členů: 15,971
Nejnovější člen: lisky
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,481,956 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14076 sekund | Průměrně za: 0.14076 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB