Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Seřízení markýzy Omnistor

Poslední aktualizace před 7 let
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
Markýza Omnistor 8000 někdy špatně dovírá. Musím ji vyrolovat a znovu srolovat, někdy pomůže až dotlačení ráhna, aby zaklapla. Taky ramena se mi nezdají úplně souměrná. Chystám se ji trochu vyladit a hodil by se mi správný postup při nastavení markýzy. Nemáte s tím někdo zkušenost? Případně servisní list s doporučeným postupem?
Díky předem. :_
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Rudy měl jsem to samé na starším voze . Asi ti moc neporadím bylo to už dávno systém pokus a omyl , při seřizování ramen . Jen ti doporučuji před tím označit dosavadní místa úchytu ramen , ušetříš si nervy a čas. Nebo zavolej p. Hrachovcovi možná bude vědět co a jak , mi se to nakonec povedlo posouváním ramana , ale může to dělat i něco jiného jako koncové zámky atd... mnoho zdaru Vita.
Žijeme jen jednou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Rudy, Laky
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 19
Členové online 2
MOTIF, beranci

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,542,288 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12749 sekund | Průměrně za: 0.12749 (0) sekund | Dotazy: 43 | Použitá paměť: 1.59MB/2MB