Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Slovinsko dálnice za PTUJ 2017 směr HR

Poslední aktualizace před 6 let
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, jak to vypadá aktuálně se stavbou dálnice za PTUJ?
Pořád platí že se dánice ve SLO dá objet přes Mureck A - TRATE SLO - LENART - TRNOVSKA VAS - PTUJ, zde přes most a připojit se na konci dálnice?
Díky
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
Tady je video o cestě Macejl - Ptuj https://www.youtu...e=youtu.be
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 7 let
Díky, to vypadá vcelku dobře.

Automatické sloučení 22.05.2018 13:38:
Oživíme pro ROK 2018, jak to vypadá se stavbou dálnice letos? Dokončená měla být po sezoně. Mát někdo nějaké zprávy?
Díky
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Upravil Valteracci dne 22.05.2018 13:38, před 6 let
RudyHRudyHČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
jeli jsme tam před týdnem tam i zpět. Od nájezdu v Ptuji až po Pohlednik je nová dálnice hotová, včetně cedule označující dálnici, dalších asi 6 km je částečně obousměrná asfaltka s omezením na 50km a pak až k hraničnímu přechodu byl místy i makadam...Nám z toho vyplynulo, že bohužel je vigneta nutná a objezd přes Mureck ztratil smysl.
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 6 let
Jednou jsem jel tudy a nebylo to špatný. A nebyl jsem sám. !y

https://mapy.cz/t...t=&rt=
Mirek a Lenka + Carado T334
RudyHRudyHČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj ještě jednou,
napadlo mne zveřejnit malou fintu jak něco ušetřit na chorvatském mýtném: Mýto pro obytku z hranice (Macelj) do Záhřebu stojí 72 kuna. Za hraničním přechodem sjeďte na odbočku "Varaždin, Ivanec,Trakošan" a za křižovatkou zamiřte na Durmanec. Po asi 10km perfektní asfaltky na dálnici A2 teprve najeďte, a mýto vás bude stát 41 kuna....tedy 31 kuna úspora...časově ztráta max 5 minut..
Stejnou cestou jeďte zpět (tedy sjeďte na Durmanec), navíc vjedete do fronty před chorvatskou pasovou kontrolou až cca 100-150 metrů před ní!!
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Nicméně tedy je nutná slovinská dálniční známka? To tedy už asi pojedem jinudy.
VW LT 35 maxi
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Ja uz loni jel pres Madarko pak dalnice v HR.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
WAZE v mobile, a je to.
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj! Letos v dubnu jsem jel do Chorvatska (střední Dalmácie) a dálnici ve Slovinsku jsem v pohodě objel tam i zpět, jde to úplně bez problémů, do navigace (mapy.cz s online připojením) jsem jen nastavil cestu mimo dálnici a jako cíl cesty nastavil hraniční přechod, přes který jsem chtěl přejet.
Na cestě tam jsem jel přes Mureck do Ptuje (zde vždy jedno odpoledne a jednu noc zůstáváme v termálech) a zpět jsem z Ptuje jel na Maribor. Obě cesty bez problémů, jen cesta z Rakouska do Ptuje přes Mureck horší asfalt... No a z Ptuje na Chorvatskou hranici je cesta úplně v pohodě, nová...

Pokud bych v Ptuji nechtěl přenocovat, tak jedu po dálnici, jak píšu, objet se to dá, ale podle mě minimálně 2 hodky zpoždění.... Jo a v Ptuji opravují most přes řeku, ve špičce šílené kolony.

Štastnou cestu
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Díky všem za informace.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Valteracci, Mirek a Jirinka, RudyH, mikivan, Cibi, hugo 007, copy, Koralovci
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 16
Členové online 0

Celkem členů: 15,972
Nejnovější člen: Roman1973
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,506,289 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14454 sekund | Průměrně za: 0.14454 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.91MB/4MB