Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Trajekt Itálie-Albánie - máte info?

Poslední aktualizace před 7 let
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

přemýšlím o letní cestě a rád bych to vzal Itálii dolů, pak trajekt do Albánie a zpátky na sever po pobřeží.

Když hledám lístky na ferry pro obytku (6.5 m, 3.4 m výška), tak dostávám šílené ceny (od 334 EUR nahoru).

Nemá někdo zkušenostijak se levně přeplavit z jihu Itálie (Brindisi např.) kamkoliv do Albánie (Vlora třeba)?


Děkuji
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let
Zkušenosti podobné, možně o něco horší. Po cestě napříč Itálií do Ancony jsme si vyhledali na netu trajekt (do CRO) za cenu cc70 E. Když jsme dojeli na přístavu, u všech přepravních společností cena 180 E. Také jsme měli v plánu Albánii nebo Řecko, ale cena nás odradila a bylo v rozmezí co uvádíš.
Tak možná tento rok Řecko nebo Albánii a po cestě.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 7 let
AHOJ, JEL JSEM LONI OPAČNĚ, místní Albánec mi poradil jet z Iqumenitsa z Řecka. Měl jsem možnost spaní v obytce do Bari.Cena 7,2 dl 3,2 v 2 dosp 3 děti 310 €
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Petr Z napsal:

AHOJ, JEL JSEM LONI OPAČNĚ, místní Albánec mi poradil jet z Iqumenitsa z Řecka. Měl jsem možnost spaní v obytce do Bari.Cena 7,2 dl 3,2 v 2 dosp 3 děti 310 €
Ahoj ,prosím tě jak dlouho to jelo..dík:_
vcatvcatČlen
Přidáno před 7 let
12 hodin
Home Car CL641
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Petr Z napsal:

AHOJ, JEL JSEM LONI OPAČNĚ, místní Albánec mi poradil jet z Iqumenitsa z Řecka. Měl jsem možnost spaní v obytce do Bari.Cena 7,2 dl 3,2 v 2 dosp 3 děti 310 €
Ahoj ,prosím tě jak dlouho to jelo..dík:_



ODJEZD O PŮLNOCI, RÁNO V 9 VYLODĚNÍ V BARI
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Petr Z napsal:

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Petr Z napsal:

AHOJ, JEL JSEM LONI OPAČNĚ, místní Albánec mi poradil jet z Iqumenitsa z Řecka. Měl jsem možnost spaní v obytce do Bari.Cena 7,2 dl 3,2 v 2 dosp 3 děti 310 €
Ahoj ,prosím tě jak dlouho to jelo..dík:_



ODJEZD O PŮLNOCI, RÁNO V 9 VYLODĚNÍ V BARI
Dík:_
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Petr Z napsal:

AHOJ, JEL JSEM LONI OPAČNĚ, místní Albánec mi poradil jet z Iqumenitsa z Řecka. Měl jsem možnost spaní v obytce do Bari.Cena 7,2 dl 3,2 v 2 dosp 3 děti 310 €




Dík, počítám, že to bylo kupované tedy na místě, ano? Co to bylo za společnost? Dá se to koupit na ten samý den? Bylo to o prázdninách, předpokládám...?

A to spaní v obytce - to je jako ofiko, nebo se tam člověk musí nějak schovat?


Díky.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 7 let
normálně jsem koupil lístek v Iqumenitsa - oběhl jsem kanceláře v hlavní budově a pak v cestovkách okolo přístavu. Oficco- Camp in the board, bydlíci byli ve 4 patře , se sprchou a záchody a připojení na el. Dostal jsem kartu na otevření dvěří do horních pater a mohli jsem chodit kde jsme chtěli.Petr společnost SUPERFAST
Upravil Petr Z dne 24.01.2017 09:30, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Martin75, hymer662, Petr Z, Pepi, vcat
Mediální partner

odak.cz

hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 18
Členové online 0

Celkem členů: 15,967
Nejnovější člen: PetrHermi
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,406,645 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23669 sekund | Průměrně za: 0.23669 (0) sekund | Dotazy: 81 | Použitá paměť: 2.54MB/4MB