Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/

Obytný automobil-koupě

Poslední aktualizace před 9 let
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 9 let
Dobrý den,
poohlížíme se s manželkou po obytném autě. V létě jsme měli na deset dnů půjčené Carado A464 r.v.2011 a byli jsme nadšení. Od té doby pročítáme CARAVAN24 a inzerci a pomalu se rozmýšlíme co zakoupit. Chci se zeptat jestli je do budoucna dobré kupovat cca 10 let stará auto, například:
http://www.carava...d_id=18011
pak se nám ještě líbí novější typy, na podzim jsem v inzerci viděl r.v. 2010-2011 za cenu do 750000,-Kč, ale než jsem se rozhoupal, tak byli pryč. Teď je v inzerci tento:
http://auto.bazos...6-mist.php
Nemáte někdo o tomto autě informace? Má ho momentálně překupník. Je kvalitní výrobce GRANDUCA?
Děkuji za odpověď. Jarda.
copycopyČlen
Přidáno před 9 let
Granduca je talian. Pomer cena/kvalita ok, ale ak sa pytas ci je Granduca kvalitny vyrobca, tak - diplomaticky povedane - su aj kvalitnejsi.

Automatické sloučení 18.01.2015 14:21:
Granduca je Rimor - teda talian. Pomer cena/kvalita ok, ale ak sa pytas ci je Rimor kvalitny vyrobca, tak - diplomaticky povedane - su aj kvalitnejsi. Rimor v sucasnosti bojuje o prezitie, ak uz medzitym aj nedobojoval. Ak budes potrebovat v buducnosti nejake nahradne diely, univerzal bez problemu, ale od Rimora nieco specificke tazko - to nefunguje uz ani dnes.
Upravil copy dne 18.01.2015 15:21, před 9 let
P
poldajČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

copy napsal:

Granduca je talian. Pomer cena/kvalita ok, ale ak sa pytas ci je Granduca kvalitny vyrobca, tak - diplomaticky povedane - su aj kvalitnejsi.

Automatické sloučení 18.01.2015 14:21:
Granduca je Rimor - teda talian. Pomer cena/kvalita ok, ale ak sa pytas ci je Rimor kvalitny vyrobca, tak - diplomaticky povedane - su aj kvalitnejsi. Rimor v sucasnosti bojuje o prezitie, ak uz medzitym aj nedobojoval. Ak budes potrebovat v buducnosti nejake nahradne diely, univerzal bez problemu, ale od Rimora nieco specificke tazko - to nefunguje uz ani dnes.



Koncern Trigano?Rimor spadá pod Trigano....
P
Petr77Člen
Přidáno před 9 let
Ahoj, no myslím, že Granduca patří pod značku Roller Team, který spadá pod koncern TRIGANO. Pokud vím, tak RIMOR je samostatně, pod koncern TRIGANO nepatří.... (zrovna o tom psali v lednovém čísle caravans).
jarda1444jarda1444Člen
Přidáno před 9 let
Je to Roller Team, typ Granduca. A jak bylo psano, je to Ital se vším, co k tomu patří. Dobra cena, kvalita prumerna. Mam Pegaso, je to v podstate to stejny, jenom aerodynamictejsi alkovna( a taky mensi). Auto proste chce svoje, dotahnout rozhrkane spoje apod. V podstate jsem nemel zadnou vaznou zavadu. Pouze pozor na to - zadny zimni paket to nema, odpadni nadrz je venku pod autem, je to i videt na foto. Na druhou stranu, ja jsem ji zaizoloval, mam el. vyhrivani, v zime trochu nemrzky a zvladli jsme i -15 st. Topeni webasto nafta je hlucnejsi nez plyn, ale je to zvyk a muzes stat klidne 14 dni a topit. Ja bych pred koupi hlavne zkontroloval zatekani, hlavne spoj kabina-nastavba, vsechno jde opravit, ale zateceni je dost nakladny. A jeste dulezite, moje auto v podobne vybave(3.0 motor, markyza,satelit,rezerva atd.) ma s plnou nadrzi se mnou 3.400 kg
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 9 let
Srovnávat Roller s Rimorem nejde. Roller je kvalitnější, daleko hezčí a taky dražší. ital je ital i když design je skoro vždy lepší jak němec pouze s vyjímkou Laiky tam to je s kvalitou něco jiného, ale i cena podstatně vyšší.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Pegaso 2010 napsal:

Srovnávat Roller s Rimorem nejde. Roller je kvalitnější, daleko hezčí a taky dražší. ital je ital i když design je skoro vždy lepší jak němec pouze s vyjímkou Laiky tam to je s kvalitou něco jiného, ale i cena podstatně vyšší.


http://www.karava...l-124.html

http://www.radebe...zeuge.html

Cena stejná rok stejný výbava jiná a kvalita taktéž.

Nedá se to škatulkovat.Laika kvalitnější ,Roler načančané vzhlednější ale vše dle úhlu pohledu.....Každému se líbí něco jiného.
Přihlášení a dovoz není o tolik dražší v řádu 500 E,Pokud si to přivezeš sám,je to u Drážďan.Tady to bude cca o 2,5 tisE dražší.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 9 let
Děkuji za příspěvky, zkusil jsem volat prodejci a dozvěděl jsem se, že je nástavba opravovaná, že do míst kde jsou dveře nástavby najela dodávka. Mám tedy nevíce strach ze zatečení jak psal Jarda1444 a z toho, že nástavba může být hnutá a nebo ještě popraskaná, což se může projevit až se něco najezdí. Je to možné? A zatečení se asi taky špatně kontroluje, když je auto uklizené a já nemám tak velkou garáž, takže celoročně venku.
JK
pavel 75pavel 75Člen
Přidáno před 9 let
Pokud nástavba po opravě ještě moc nenajela, je velká šance že až trochu poskáče a šlendriánská práce se
provalí. Pokud je to opravené poctivě, může sloužit dále bez problémů.
Problém je, že původnímu majiteli věřit nemůžeš, kvalitu práce nedokážeš posoudit a estetika je v tomto
případě druhořadá. Nevím zda by nějaký odborník bez otevření sendviče dokázal posoudit
kvalitu opravy .....
Carado T 338
jarda1444jarda1444Člen
Přidáno před 9 let
Přesně tak, pokud je to opravené poctivě, neviděl bych problém. Ale vzhledem k tomu, že to stojí v bazaru, majitele neznáš, zdokumentovaná historie opravy není, tak bych do toho nešel. Ono totiž náhradní díly jsou neskutečně drahý, tak hrozí nebezpečí, že v případě opravy před prodejem to mohli opravit tak všelijak. Jarda
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
přesně takovou Granducu jsem měl. Zkus sehnat foto z havárie a pokud to opravoval karavanový servis, tak bych se nebál. Můžeš kdykoliv zavolat, dám víc info. Jinak cena velmi dobrá. Žádné 7,4 m dlouhé auto se do váhy 3,5 nevejde. To je realita.
Jirka 605296510

P.S Jaroslav 134 si chce koupit obytné auto a mnoho z vás tu to plení nesmyslama o " Italech". Pokud nemáte zkušenosti s Rollerem, asi si nechte poznámky a hloupé úvahy pro sebe.
copycopyČlen
Přidáno před 9 let
co je hlupe na poznamke, ze je to talian?
ako tu bolo spomenute, jedine Laika je z talianov kvalitou inde - ale jasne ze je, ked je to dcera Hymeru.
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 9 let
No já s Rollerem zkušenosti mám. Už mám druhého a víc jak pět let. Před tím jsem ale měl Knause a to nebylo také nic moc. Jak píše COPY příští auto bude Laika, bohužel musíme ještě trochu přišetřit.
od Vyskovaod VyskovaČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

Dasa a Jirka napsal:

Ahoj,
přesně takovou Granducu jsem měl. Zkus sehnat foto z havárie a pokud to opravoval karavanový servis, tak bych se nebál. Můžeš kdykoliv zavolat, dám víc info. Jinak cena velmi dobrá. Žádné 7,4 m dlouhé auto se do váhy 3,5 nevejde. To je realita.
Jirka 605296510

P.S Jaroslav 134 si chce koupit obytné auto a mnoho z vás tu to plení nesmyslama o " Italech". Pokud nemáte zkušenosti s Rollerem, asi si nechte poznámky a hloupé úvahy pro sebe.


Přesné kolega chce poradit a ne odradit http://www.carava.../shock.gif
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 9 let
Děkuji za příspěvky a jdu hledat. Kdyby měl někdo zajímavý tip, tak napište. Díky.
Jarda
S
StanPodNováček
Přidáno před 9 let
Ahoj, ja mám druhého Itala, Mobilvettu a jsem více než spokojeny. První byl Roller z roku 2003 a kdyz jsem kupoval před dvěma lety nové, tak jsem původně chtel zase do Rollera.
Myslím ze je to o tom co chceš, ja mam 2 děti a surfujeme a proto jsem chtel alkovnu, velkou garaz a sprchový kout....
Pokud kupujes ojeté auto, nebral bych půjčovnu protože k cizímu majetku se většina lidi nechová jako ke svému, zjistil bych historii, bourané bych nechtěl už z principu, proste to auto nestojí málo...
Vyhoda je, ze pokud si ojeté auto projedes po dálnici, okamžitě uslysis všechny nedostatky :)

Přeji dobrou ruku pri vyberu a hodně spokojených kilometru:)
C
cigiČlen
Přidáno před 9 let
Šel bych jedině do německého výrobce. Mám Burstnera z roku 2005 a za jízdy nevrzne jediná skříňka.
Kamarád měl půjčeného 2 roky starého itala, najeto 30.000 Km, všechno tak vrzalo, že si vzadu připadali jako ve stěhovacím voze. Byl jsem se na to auto podívat a veškerý interier nástavby (skříňky, atd...) byl strašně fórový.
Jinak design a uspořádání bylo pěkné, ale k čemu to je, když ostatní stojí za .........

Co něco takového http://auto.bazos...r-A532.php




.
dříve vestavba Peugeot Boxer PÖSSL 2.5TD, pak Alkovna Bürstner A530 2.3JTD, nyní pokukuji co pořídit Smile
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 9 let
Ahoj,
mám taky rád německé výrobky, mám třeba doma WV. Ale srovnávat Burstner 2005 a Roller 2011 prostě nejde. Mám taky obytku německé výroby, je určitě tiší než Roller. Určitě ale nemůžu tvrdit, že v Carthagu nic nevrzne.
Jirka
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 9 let

Citovat

Dasa a Jirka napsal:

Ahoj,
mám taky rád německé výrobky, mám třeba doma WV. Ale srovnávat Burstner 2005 a Roller 2011 prostě nejde. Mám taky obytku německé výroby, je určitě tiší než Roller. Určitě ale nemůžu tvrdit, že v Carthagu nic nevrzne.
Jirka


Souhlasím, měl jsem už hodně různých obytných aut a ať je to ital nebo němec, tak při používání se to vrzání vždy někde projevuje.
C
cigiČlen
Přidáno před 9 let
To máš pravdu to nejde. Německé auto z roku 2005 je na tak dobré kvalitativní úrovni, že to s Rollerem z roku 2011 srovnávat opravdu nejde :D Nebudu už dál prudit, tady si stejně bude každý obhajovat to svoje.
Je jasný, že když si někdo dokola kupuje Roller a nepoznal nic lepšího, tak vlastně ani nemůže vědět, že to co má není zase tak úžasný.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Mediální partner


hykro.cz
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Zapomenuté heslo?
Uživatelé online
Hosté online 22
Členové online 0

Celkem členů: 15,970
Nejnovější člen: paveljurik
TOPlist

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,453,168 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.44324 sekund | Průměrně za: 0.44324 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.23MB/4MB